Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemampojecia

negocjowanie ceny

Polecane posty

Gość niemampojecia

Niedlugo zamierzam kupic dom, wielu ogloszeniodawcow pisze ze cena do negocjacji. I tu wlasnie moje pytanie ; zakladajac ze na poczatku ( sprzedajacy ) chce za dom 500 tys, do jakiej ceny uuda mi sie wynegocjowac? Jak mysliscie ile moze spuscic z ceny? prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampojecia
nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampojecia
dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od wielu warunkow .... jesli np sprzedawcy zazwyczaj zawyzaja ceny :) bedac sprzedawca domu podnioslbym jego cene ponad wartosc a pozniej ci ja oposcil :).....i kazde z nas bylo by zadowolone :D ty z opuszczonej ceny a ja z tego ze dostalem tyle ile chcialem :) przy cenie 500 moze to byc kwota 7-10% a moze i wiecej :) ceny mieszkan spadaja a podaz wielka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od wielu warunkow .... jesli np sprzedawcy zazwyczaj zawyzaja ceny :) bedac sprzedawca domu podnioslbym jego cene ponad wartosc a pozniej ci ja oposcil :).....i kazde z nas bylo by zadowolone :D ty z opuszczonej ceny a ja z tego ze dostalem tyle ile chcialem :) przy cenie 500 moze to byc nawet kwota 7-10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od wielu warunkow .... jesli np sprzedawcy zazwyczaj zawyzaja ceny :) bedac sprzedawca domu podnioslbym jego cene ponad wartosc a pozniej ci ja oposcil :).....i kazde z nas bylo by zadowolone :D ty z opuszczonej ceny a ja z tego ze dostalem tyle ile chcialem :) przy cenie 500 moze to byc nawet kwota 7-10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×