Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala_mimi

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ KRAKÓW, WIELICZKA

Polecane posty

Gość mala_mimi

Posprzątam mieszkanie, umyję okna, wyprasuję w Krakowie, Wieliczce i okolicach. Jestem osoba uczciwą, pracowitą, dokladną. Stawka do uzgodnienia. Proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej P
Pani Asia sprzątała u mnie dwukrotnie mieszkanie, jestem bardzo zadowolony. Szybko i solidnie - cenię jej dokładnośc i rzetelność, mycie okien, prasowanie wszystko ok. POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaligulana
Poważnie? A u mnie zostawiła syf większy niż zastałami tylko opieprz dostała... Ostrzegam przed tą Panią !!! Wolę zapłacić więcej a mieć porządnie posprzatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mimi
hmm...czyzby jakas konkurencja??? od kiedy zamiescilam to ogloszenie sprzątalam tylko u jednej osoby!!! Przykro, ze ktos nie potrafi uczciwie sie wypowiadac... I szkoda, że Pan/Pani powyżej nawet nie zostawiła maila bo z chęcią dowiedziałabym sie kto tak bardzo mnie nie lubi...i dlaczego... Pozdrawiam, P.S. Moja oferta nadal jest aktualna...Proszę o maila a prześle wiećej informacji o sobie, żeby nie było wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_home
Witam, Podłączę się pod temat skoro już taki jest. Posprzątam dom, mieszkanie, biuro na terenie Wieliczki, Niepołomic i okolic. sweet_home@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzien dobry bardzo chetnie pomoge w sprzataniu mieszkania biura w tygodniu w godzinach od 8.00 do 12.00  . Okolice Wieliczki . Jesli ktos z państwa jest zainteresowany prosze o kontakt angelina-bielska@wp.pl z gory dziękuję i serdecznie pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×