Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość crazymarta

Czyszczenie uszu .

Polecane posty

Gość Crazymarta
Z chęcią zapytam w aptece czy A-cerumen można kupić w pojedynczych ampułkach .Lubię zawsze wypróbować preparat zanim zacznę go używać notorycznie :) Misssssss na Twoim miejscu zrezygnowałabym z patyczków bo można sobie zrobić krzywdę a po 2 upychasz jedynie woskowinę do środka ucha...... Może Twój organizm produkuje tak mało woskowiny że wystarczą 'Tradycyjne metody"... w moim przypadku organizm produkuje go w znacznych ilościach dlatego też taki preparat może dla mnie być zbawieniem ... Ale póki nie spróbuję to się nie przekonam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazymarta
Znalazłam aptekę w której można kupić oddzielnie ampułki A-cerumenu... Aczkolwiek pani farmaceutka nakłoniła mnie do zakupu całego opakowania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximarti
Jak użyjesz to podziel się z nami wrażeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka235
Zakup jednej ampułki do zastosowania a-cerumenu trochę się mija z celem. Aby sprawdzić jak skuteczne są kroplę należy ich użyć kilkukrotnie czyli zastosować je zgodnie z dawkowaniem. Zastosuj serię wtedy będziesz miał pewność, że spełniaja Twoje oczekiwania. Moje spełniły, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazymarta
Wrażenia pozytywne :) Preparat jest rzeczywiście prosty w użyciu, praktyczny i bardzo skuteczny :)) Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka235
Mam nadzieję, że tak jak u mojej córki, u Ciebie również krople spowodują, że nie będziesz miała kłopotów z uszmi i wypłukiwanie korków z uszu przejdzie do przeszłości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pałeczkami wacianymi
bardzo ostrożnie i tylko sobie aby czuć manipulowanie. Wnętrze ucha jest wrażliwe na uraz. Mozna łatwo uszkodzić, pokazuje się krew. Najlepiej, przepłukać przeznaczonymi do tego płynami, bylo juz wymieniane czym. Mozna tez spytac w aptece. Jednakże musi byc powód płukania. Woskowina jest uchu potrzebna i usuwać należałoby tylko nadmiar. Nie każdemu sie tworzy nadmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazymarta
Zgadzam się :) Ja zdecydowałam się używać A-cerumenu ponieważ mój organizm wytwarzał moim zdaniem zbyt dużą ilość woskowiny ... Jako osoba energiczna często spotykam się z znajomymi .... dlatego też musiałam znaleźć preparat który skutecznie pozwoli usunąć problem z woskowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam z tym problem i do niedawna też używałam ten preparat ale ostatnio pani w aptece poleciła mi nowszy środek nazywa się Otozil i mogę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolona jest bardzo delikatny i skuteczny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gayxznnnnka
A słyszeliście o świecowaniu uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marga Ret
Stosuje Vaxol do czyszczenia uszu polecono mi go w aptece. Nie pcham nic do uszu od kiedy podrażniłam sobie patyczkami i strasznie bolało. Pryskam olejkiem do każdego ucha i woskowina sama się rozpuszcza i przede wszystkim vaxol zapobiega nadmiernemu odkładaniu woskowiny. Dla mnie najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spray do uszu. Moim zdaniem najlepszy. Rozpuszcza woskowinę a nie przepycha do wnętrza jak patyczki. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 47
Od miesiąca mam kłopoty z uchem. Po kąpieli wszedłem w zimny strumień powietrza. Po kilku dniach straciłem słuch a dotknięcie ucha było bolesne. Czekanie w kolejce do dr. laryngologa i w końcu ulga. W moim uchu były "jakieś twory", które skutecznie blokowały mi słuch. Przez kilka dni było dobrze ale teraz czuję, że to powraca. Słyszałem o pompkach wysysających woskowinę w sposób bezpieczny. Czy ktoś to już próbował? Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do czyszczenia uszu używam Akustone. Idealne rozwiązanie dla każdego kto chce dbać o higienę przewodu słuchowego a jest wrogiem patyczków tak jak ja. Używam ja i mój synek. Plusem jest też że zapobiega zaleganiu wody w uszach po pływaniu. Często chodzę na basen także to jest świetna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem akustone ma w składzie polisorbat 80, czyli bardzo szodliwy chemiczny związek, szczególnie nie polecany małym dzieciom. To już lepiej kupić Voskolix, on ma samą oliwę w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my do czyszczenia uzywamy sprau z baby cap, jak dla mnie to idealne i wygodne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam świec hopi - znalazłam instrukcię na internecie i po kilku próbach dochodzi się do wprawy:) Rewelacyjnie sie po nich czuję! Można je kupić na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę znam się na branży kosmetycznej i polisorbat 80 jest powszechnie stosowany w kosmetykach i nie znam z nim związanych ograniczeń w przypadku stosowania na skórę, szczególnie w przypadku tak małej powierzchni jak w przewodzie słuchowym. Wiem też, że każdy składnik przed wprowadzeniem produktu na rynek jest dokładnie badany, szczególnie jeśli jest przeznaczony dla dzieci, więc nie rozumiem obaw Gosiaczek553 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawy są takie, że jeśli mam do wyboru dwa preparaty, jeden z chemicznymi wynalazkami a drugi składający się z samej oliwy (jak voskolix) to wybieram to co według mnie jest bezpieczniejsze. Kwestia gustu i postrzegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej wykorzystać oliwę z kuchni? Mi lekarz zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwa z kuchni nie jest do tego przeznaczona i może być również zanieczyszczona i nieodpowiednio przechowywana. A oliwa z voskolixu jest farmaceutycznie standaryzowana - do tego przeznaczona właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę na opakowaniu to Akustone ma w składzie oliwę z oliwek, olej migdałowy, olej jojoba oraz witaminę E. Ja osobiście jestem zadowolony z tego produktu i stosuję go do czyszczenia uszu zamiast patyczków kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko że na akustone piszą głupoty ze 15ml to 300 dawek...jeszcze polisorbat 80 i parafina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka2508
Jak czasami czytam te wypowiedzi to aż mi mrozi krew w żyłach. Użycie oliwy z oliwek z kuchni do czyszczenia uszu to jak smażenie mięsa na oleju samochodowym. Ja jakiś czas temu stosowałam solwax do usunięcia woskowiny a teraz stosuje voskolix tak jak moje dzieci i nie mam żadnych problemów z uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do czyszczenia uszu używam sprayu fonix. Bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nadmiar woskowiny i jest całkowicie bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w domu wszyscy czyścimy tym sprayem fonix. Woskowina nie zalega, a szeroka końcówka zapewnia bezpieczeństwo stosowania nawet u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam czyszczenie patyczkami, bo można sobie krzywdę zrobić. Ja czyszczę uszy bezipecznie sprayem fonix. Przez to, że ma szeroką końcówkę, to nie ma możliwości włożyć jej za głęboko. No i woskowina bardzo szybko się rozpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się przekonałam do sprayu. Najgorszy był pierwszy raz, bo uczucie było dziwne. Teraz, jestem już przyzwyczajona. Patyczki poszły w kąt.Przekonałam nawet swoje dziecko, żeby spróbowało tak czyścić uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×