Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Dzieki dzieki.Chmurko Tobie rowniez wsiego naj :) No na razie sie nie denerwuje ;) A okres dostalam we wtorek wieczorem.Jeszcze najlepsze,ze byla u nas tesciowa i zapomniala podpasek,wiec dalam jej to,co mialam w torebce,a wieczorem sama bieglam do sklepu. W srode mialam zakldana spirale. Chmurko taki okres to ja moge miec zawsze. W sobote mialam juz tylko lekkie plamienie,a w niedziele juz nic :) Zdaje sie,ze nie wszystko bedzie takie jak mialo byc..Mialam isc jutro do fryzjera i na makijaz i wyjdzie tak,ze sama bede sie czesac i malowac..Chcemy sprzedac dzialki przez posrednika i M dzis u niego byl.Jak sie okazalo przy naszej dzialce w ksiegach wieczystych widnieje ostrzezenie,ze jest sprawa w toku.Owszem byla,ale 3 lata temu i to mialo zostac usuniete,ale nie zostalo..No i M jutro musi zaniesc do Wydzialu Ksiag wieczystych papiery z wyrokiem ze sprawy.Na pewno na tym sie nie skonczy,a ktos bedzie musial zostac z dziecmi..Jeszcze Sebus to z babcia i dziadkiem zostanie,ale Wojtek nie...no i tak to super bedzie,ze wszyscy przyjda odpicowani,a ja jak zwykle nie,bo nie bede miec czasu..bajka po prostu. Na weselu u szwagierki tez mialam tylko wlosy wyprostowane,bo fryzjerka tak sie grzebala,ze przez 2 godziny mialam zrobiony makijaz i walki na wlosy nalozone..Bylam tam od 11,a M o 13 musial na sesje zdjeciowa jechac..o 12.45 walki mi sciagaly..kazalam wyprostowac i konczyc..a zla bylam jak osa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi fryzjerka piękne loczki w 40 min zrobiła i trzymałam je do wtorku. Pewnie by i tydzień wytrzymały ale miałam pół butelki lakieru,włosy sztywne,że hej. Zdjęcia dodałam wczoraj,nikt nie wchodził na pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wchodze. Gdyby moja nie wziela sobie tylu bab na ta sama godzine,to pewnie tez by zrobilo wszystko elegncko.pierwszy raz wyszlam od niej wsciekla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :-D Aniu - wszystkiego, wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia 🌼; przede wszystkim nieustającej miłości, wzajemnego wsparcia, zrozumienia i spełnienia WSZYSTKICH Waszych marzeń :-D Byłam na tym usg - jest sporo pęcherzyków ale żaden dominujący :( W niedzielę kolejne usg.... Lecę do pracy. Równo za 2 tyg. urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko witaj w klubie,ja już drugą miesiączkę mam co 24 dni. Dla innych to może nic dziwnego,ale dla mnie to szok,bo od wielu lat miałam regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, może mi nie uwierzysz, ale miałam to samo z makijażem i fryzurą! byłam umówiona na 8.00, o 11.00 ślub. Fryzura zajęła 1,5 h roboty. Byłam wściekła, bo nie dość, że siedziałam w tym suszącym kasku 30 min., to fryzura mnie nie powaliła. Miało wyjść inaczej. Fryzjerka z początku jeszcze czesała mnie inaczej niż miało być, bo źle zinterpretowała zdjęcie, które jej przyniosłam. Zaraz potem biegiem do kościoła stroić i do domu podmalować się. Wyszło na styk. Dziecmi się już wcale nie zajmowałam, inni przy nich robili. Ale nie zapomnę nigdy tego dnia:) A co do wkładki, to gin namawia mnie na mirenę. To wyjdzie 1000 zł. Ile u Ciebie kosztuje taka przyjemność? Masz wkładkę miedzianą czy pomyliłam? Możesz mi napisać jak wyglądało założenie jej i jak teraz się z nią czujesz? Ja niedługo chyba też sobie założę. Któraś z Was ma też spiralę czy jesteście na tabsach? Szukam opinii wśród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane młode mężatki! Życzę Wam wiele miłości, samych pogodnych dni, miłości, wzajemnego zrozumienia, dużo wzajemnej cierpliwości i żeby Was mężowie na rękach nosili :) Ja od tygodnia mieszkam sobie na "starych śmieciach", tzn u mamy:) Brat z rodzinką wyjechał na wakacje, a ja tu z Milenką domu pilnuję. W poniedziałek będę już w domu, to sobie nadrobię zaległości w czytaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski. No i nerwow do konca nie bylo ;) No moze tylko,ze nie zdaze hehe Jednak bylam u fryzjera,ale fryzura i makijaz zajely ponad 3 godz...! Potem juz wszystko biegiem. Dzieki Wam za zyczenia. Chmurko ja mam bez hormonow,bo gin powiedzial,ze wkladka bedzie dzialac tak samo i on akurat mireny nie poleca jesli nie mam bolesnych i obfitych miesiaczek,zeby niepotrzebnie nie mieszac w organizmie. U mnie to kosztuje 450zl. Temu lekarzowi akurat baaardzo ufam.Mozesz poczytac opinie w necie-nazywa sie Marek Dawicki.Przyjmuje tez w Inviccie w Gdansku. A zalozenie to byla chwilka.Lekko zaklulo i bylo po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, masz spiralę miedzianą? Nie znam się na tym, kojarzę miedziane i hormonalne. Mój lekarz zachwala Mirenę, bo podobno zakłada ją kobietom i są zadowolone. Z kolei niehormonalnych nie zakłada, bo ich nie poleca. Co lekarz, to opinia:) W internecie kobiety piszą o bardzo różnych doświadczeniach z takimi wkładkami. Trudno powiedzieć, co samemu wybrać. Annolia, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ma ktoś ochotę na popołudniową kawkę? Wstawiam czajnik z wodą.... Nie bardzo mam co ze sobą dziś zrobić...hmmmm A Wy co porabiacie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Chmurko ją mam antykoncepcje 100% napewno w ciaze nie zajde hi hi hi a mianowicie od roku albo lepiej niema nasz :-@ ale nie polecam tej opcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko wlasnie widze co napisałam chodzilo o to ze od roku albo lepuej niema bzzz i z M bzz nie będzie bo patrzeć na niego nie moge. Artur w czwartek dostał ropnego zapalenia obu oczu i wyobrazcie sobie ze u mnie w mieście nie przyjął go żaden okulusta na NFZ i z pogotowia kazali jechac do Girlic do szpitala 40 km od nas a oczko jedno mial takie ze otworzyć nie mógł a ropa to ciekla. Teraz już jest dobrze bo mu zakrapiam oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, boje sie ciązy, cos mi mowi zeby nie isc po tabletke "po" ale bardzo dziwnie sie czuje, jestem przerazona, on mowi ze mnie kocha i ze sobie poradzimy, mam 21 lat, jestem w szoku i bardzo bardzo sie boje ale cos wewnatrz mi mowi ze chce tego czuje sie strasznie napewno nie zasne, prosze pomozcie mi, nie mam tu mamy nawet zeby sie poradzic po za tym narazie niechce nic nikomu mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, no rzeczywiście nieciekawie, ale już lepiej? Dlaczego nigdzie Was nie przyjęli? Kurde, nieraz i umierającego odprawiają z kwitkiem...:O A z tą antykoncepcją, to wiem o co chodzi. Mówię tylko, że rzeczywiście masz najlepszą, ale krew nie woda, nie? Andzia, jesteś go pewna? Żeby potem nie było, że on nie jest gotowy itd. Zresztą na tabletkę po masz chyba tylko 72 h, więc decyzję musisz podjąć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorotka , wolne dzis czy to juz ten urlopik zaczełas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio -ja poprosze kawusie :) cos od rana boli mnie glowa.Chyba cisnienie spadlo i to pozadnie. Przed 5 rano byla u mnie taka ulewa,ze szok :-O Nie na urlop musze jeszcze chwile poczekac,mam go od srody przy czym weekend mam wolny.Dzis 2 zmiana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka jest , dorzuc cos slodkiego do kawki bo ja od tygodnia nie mialam czasy na porzadniejsze zakupy , dzis wolne i obawiam sie ze do wieczora bede sprzatac , prac i myc okna hahaha a jakie plany urlopowe macie ? z m dobrze sie uklada ? jak tam wizyta u gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) Co slychac?Ja tez kawuchne poprosze :D Wkurzylam sie i Sebek lata dzis bez pieluchy..bo jak sama go nie przypilnuje i nie posadze,to w zyciu na nocnik nie zrobi..No i zsikal sie 3 razy i zesral w spodnie..siku mu zupelnie nie przeszkadza za to kupa owszem..caly byl ufajdany..😠 Nie wiem juz co ja mam zrobic,zeby zaczal wolac..normalnie rece opadaja.. taki madry z niego chlopczyk,a w pieluche wali az dzwoni.. Beata,Mala a jak u Was chlopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania --- uzbrój się w cierpliwość, tłumacz mu o co chodzi to w końcu załapie. U nas też dobrze działały brawa i pochwały:) A jak wam sie układa w małżeństwie? Wrzuć jakieś fotki ze ślubu:) Chmurko --- do Ciebie to samo pytanie, jak tam młodzi małżonkowie? I też nie mogę się doczekać, żeby Was zobaczyć w ślubnych kreacjach. Wyślij fotki:) Beatko --- szkoda, że taką masz antykoncepcję:( Zasługujesz na miłość. Znajdź sobie innego faceta! :D Jak oczka Arturka? Orcio --- Co u Twoich dziewczyn? Jak starsza z tym ciśnieniem? Klaudia --- pozbyłaś sie tych wszy? To niesamowite, ale od wielu znajomych słyszę, że w szkołach pojawia sie problem ze wszami... A myślałam, że to temat z przed wielu lat. Jak Twoje dziewczyny? Wyjeżdżacie gdzieś na wakacje? Dorotko --- to do urlopu już tylko kroczek:) Jak Ci się z M układa? Mała --- super łóżko ma Doruś! Moja Milesia nadal śpi w łóżeczku u nas w sypialni, ale już niedługo dostanie eksmisję do swojego pokoju. Tylko musimy jej go najpierw urządzić. Zaklina się, że będzie tam spała sama, że chce swoje łóżko i różowy pokój w hallo kitty:P I nie żeby była wymagająca:P Od ziemi jej nie widać, a już wymyśla... Aż się boję co będzie za parę lat. A co u mnie. W końcu życie wraca do normy. Najpierw tydzień była u nas siostra M z synusiem, w dniu jej wyjazdu ja przeniosłam się do mamy, bo brat wyjechał i musiałam się ich domem nieco zaopiekować. Czyli w sumie 3 szalone tygodnie, a teraz nadrabiałam zaległości w sprzątaniu, praniu i prasowaniu:O Dziewczyny, czy waszym dzieciaczkom też tak stopki rosną??? Musiałam Milence nowe sandałki kupić, bo te które kupiłam w kwietniu (wtedy były z zapasem) były jej już za małe i palce jej wychodziły. Na jesień muszę jej nowe buty tez kupić, bo te z wiosny w ogóle na nogę nie wciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka mój chłopak od długiego weekendu(Boże Ciało) chodzi bez pampersa. Wtedy miałam tydzień na naukę wołania. Ale żeby nie było tak słodko,to kupę walił mi w gacie jeszcze długo. dopiero od jakiś 3 tyg woła,że chce"bombę". W nocy mógłby spać bez pampersa,bo mam jeden na kilka dni,ale po co ryzykować,czasami mu się zdarzy popuścić. Tak to wygląda u nas. Wczoraj po godz 18 dostałam tel od syna,że chyba złamał rękę. Pojechał z kolegami nad jezioro i w drodze powrotnej kierownica roweru zaczęła się kręcić( swój rower ma popsuty,a ten pożyczył od kuzynki). Dobrze,że jechali ścieżką rowerową i nie mieli dużej prędkości. Ręka nie wyglądała za ciekawie,przy nadgarstku sterczała wielka kula. Na pogotowiu mieliśmy pecha,bo zmiana była,poczekaliśmy godzinę zanim nas przyjęli. Lekarz stwierdził,że nie może nic zrobić,bo złamanie jest poważne i to w dwóch kościach śród ramienia. Powiedział,że gipsowanie absolutnie nic nie da,połączenie płytkami wewnątrz raczej też nie,nie wykluczał operacji śrubowania. Kur....ale mnie przeraziły jego słowa,jaaa. Dał skierowanie na chirurgię dziecięca do Gdańska. Byliśmy tam koło 22:00,a przyjęli nas grubo po 1 w nocy. Nie wyobrażałam sobie wstawanie o 5 do pracy,dałam znać szefowej o wolnym dniu i czekałam na wyrok lekarza.....który oznajmił,że zakłada gips. Ja się go pytam,to nie będzie operacji? Śrub? Zapytał o wiek dziecka i powiedział,że śruby zakładają 20-latkom,bo 13 latkowi wszystko ładnie się zrośnie. Ale powiem Wam szczerze,że na pogotowiu i w drodze do Gdańska widziałam łzy w oczach syna,jak pytał o szczegóły operacji i powikłaniach po. Żal mi go było,myślałam sobie"kurcze,taki młody dzieciak,a już będą takie ingerencje w ciele". Ale ulżyło mi,jak tylko gipsem się skończyło. Tu mam pytanie dziewczyny,bo ja nigdy się nie znalazłam w takiej sytuacji. Jak to jest z ubezpieczeniem! Syn od września idzie do gimnazjum,ale ubezpieczenie szkolne nadal go obowiązuje,po leczeniu muszę udać się do sekretariatu z wnioskiem o przyznanie ubezpieczenia. Ale druga sprawa,ja w pracy też mam dodatkowe ubezpieczenie,nie lepiej tego u mnie załatwić? Czy kwoty zwrotów ubezpieczenia będą się różnić? W szkole roczna składka to 27 zł,a u mnie w pracy co miesiąc płacę 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkaa78
Aniu - Kobieto czy Ty przypadkiem nie masz dzisiaj imienic,cio?????? Tak mi sie jakos wydaje.... Wszystkiego najlepszego kochana,samych radosnych chwil 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała --- ojojoj.... Biedny Twój syn.... Współczuję tych wszystkich stresów, nerwów i przede wszystkim bólu. Co do ubezpieczenia to nie doradzę, musisz popytać. Wiem tylko, że jak bratanica złamała palec na W-Fie to korzystali z tego ubezpieczenia w szkole. Jak sie teraz biedaczek czuje????? Mocno boli jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka --- buziaki z okazji wczorajszych imienin:) Obchodzisz imieniny? Imprezka była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn w pierwszym dniu łykał tabletki,teraz jest ok,nie boli,najgorsze mówi,że swędzi i niewygodnie jest mu spać. Moim zdaniem,ma nieciekawy start w pierwszej klasie w gimnazjum. Ale upał co? Mam od 3 tyg awarię auta.nie mogę jechać nigdzie nad wodę,buuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×