Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia0405

Kobietki,przyszłe i obecne mamusie

Polecane posty

Hej! Annolia____a dziękuję za komplement ;) A altanki pilnuję jak oka w głowie :) złodziei się raczej nie lękam bo jest solidnie obsadzona :) Ja też jeszcze nie mam wszystkiego co bym chciała bo chcę jeszcze taką fontanne ogrodowa tylko taką większa może oczko wodne no i alejki wyłożone kostką brukową ale to odległe plany.Powiem ci że ja mieszkam z teściami rodziców mam 6 km od siebie ale naprawde bardzo rzadko korzystam z ich pomocy co do dzieci jakoś tak wole wszystko sama? Przedszkole rusza w poni9edziałek pełną parą byłam tam dziś z Lenką żeby ej pokazać jest naprawdę fajnie cicho i przytulnie z dala od ulicznego ruchu bardzo duża przestrzeń wokól budynku.Ma być 2 opiekunki na 15 dzieci w starszej grupie 2 na 9 (!) dzieci.Nowiutkie zabawki wszystko super.Lence się spodobało-to najważniejsze. Nikulam____widzę że mamy podobne smaki co do wina...To no nalać Ci brasco?bo idę po lampeczkę ;) A te ceny to są nierealne?to ile musi ktoś zarabiać żeby go było stać na przedszkole?Upatruję w tym dobry biznes-prywatne przedszkole w W-wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia to witaj w klubie :) ja przez 4 lata nosilam aparat. Bylo to wieki temu,ale znam ten bol. Ja co prawda nie mialam stalego,ale w wakacje nosilam go po 8 godzin dziennie i na noc. Poza wakacjami,to tak ze4 godz w ciagu dnia i cala noc..pamietam,ze poczatki byly straszne..:O No coz jakos radzic sobie musimy. Mam szczescie,ze mam kolezanke,ktora uwielbia male dzieci i pracuje w takich godzinach,ze moze mi przypilnowac. No i moja praca tez duzo pomaga,bo gdybym pracowala np od 10-18 to nie mialoby to sensu,bo bym wszystko na opieke nad dziecmi wydawala... A to gdzie Ty tak prezesowalas,co? Nikulam Laura jak zawsze pieknie..Cudnie pozuje i widac,ze to lubi. Sebek jak widzi aparat w rece,to zaraz siada,podpiera sie z tylu raczkami,przekreca glowke i usmiecha sie baaardzo szeroko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia --- ja też korzystam z pomocy mojej mamy tylko jak naprawdę nie mam innego wyjścia. Tak to wszędzie Milesię zabieram ze sobą:) Też tak jakoś wolę sama. U teściowej jej nie zostawiam, bo ona pracuje a poza tym Milenka jak już ma gdzieś zostać, to woli u mojej mamy, bo tam są kuzynki i cała masa zabawek :) Pewnego dnia jak wejdziesz do altanki rano, to zastaniesz mnie tam zwiniętą w kłębuszek i śpiącą :P :D Anka --- ja sobie czasem "prezesuję" w takiej firmie u znajomych, kiedy oni muszą wyjechać. "Pilnuję" wtedy pracowników, finansów i udaję, że się na tym znam :P Też dawno temu nosiłam taki ruchomy aparat, ale u mnie nie za bardzo to działało. Teraz musiałam zdrową czwórkę usunąć, żeby zęby miały się gdzie przesunąć. Po tej luce już nie ma śladu, a zęby mam w innych miejscach. Boli, przeszkadza, rani policzki do wewnątrz, nie mogę jeść twardych rzeczy, ale już widzę efekty, więc wytrzymam :) Z tym aparatem chyba młodo wyglądam, bo ostatnio byłam na zakupach z bratową i zostałam przez jej znajomą wzięta za jej 13-letnią córkę :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno. Mnie tu nie bylo hmmm lenistwo :-) Jak czytam o cenach przedszkola to w szoku jestem ale na szczescie ja mieszkam w małym mieście i jest taniej bo tak do 500 zł. Dzis czekam na odpowiedź czy dostal sie Artur do darmowego 5 razy w tygodniu i jest tam rytmika religia i jezyk angielski jedyne za co miala bym zapłacić to za obiady ehhhh żeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taj gwarno??? Arturek dzis bull puerwszy tax w przedszkolu I fowiedzial tak "fasznie szkoly" kiwi zr chodzi do szkoly I ze jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lenka już po pierwszych dniach w przedszkolu i dla mnie i dla niej wielki stres ale i radość.Na razie jest ze starszakami bo z rówieśnikami nie chce płacze.Lubi się bawić z dziećmi a dzieci w jej wieku przeważnie każde siedzi osobno i bawi sie inną zabawką.Trochę mi poszli na rękę od poniedziałku będę próbowała dać ją do rówieśników zobaczymy reakcje.Jest od 8-14 a jak wróci do domu pada spać. Mnie jakieś przeziębienie wzięło kicham i prycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalyscie kiedys o wysokosci dzieci to mph jest gigant chyba bo ma 102 cm ;-) Gdzie Was wcielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff a mi się udało zapisać nas na zajęcia z opiekunem, znalazłam mega tanie bo gmina dopłaca i sa w domu kultury. Bedziemy chodzić 2 razy w tygodniu na 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho coś tu... Beatko --- Arturek faktycznie duży. Klaudia --- Lenka przyzwyczajona bawić się z siostrą i dlatego woli starsze dzieci:) Moja też woli bawić się z kimś niż sama:) Nikulam --- szkoda że gmina dopłaca do zajęć po 2h 2 razy w tyg, a nie dofinansowuje pełnowymiarowych przedszkoli... Do pracy i tak przecież taka matka w tym czasie nie pójdzie. Dziwny ten nasz kraj... A ja się właśnie szykuję, bo idziemy dziś na ślub:) Na szczęście na wesele nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho coś tu... Beatko --- Arturek faktycznie duży. Klaudia --- Lenka przyzwyczajona bawić się z siostrą i dlatego woli starsze dzieci:) Moja też woli bawić się z kimś niż sama:) Nikulam --- szkoda że gmina dopłaca do zajęć po 2h 2 razy w tyg, a nie dofinansowuje pełnowymiarowych przedszkoli... Do pracy i tak przecież taka matka w tym czasie nie pójdzie. Dziwny ten nasz kraj... A ja się właśnie szykuję, bo idziemy dziś na ślub:) Na szczęście na wesele nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktos Artur juz chory goraczka jak niewiem od nocy wiec do przeczkola pojdzie jak wyzdrowieje mam nadzieje ze to nic groznego ale cutback zapalenie gornych drog oddechowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki :) Wpadlam tak na szybko sie z Wami przywitac (i to w czasie przerwy w pracy). Na nic nie mam czasu,praca - dom, praca - dom :( ostatnio zaczelam chodzic troche na silownie to juz w ogole... :( Nawet sie wyspac nie mam czasu Jeszcze w weekend bedziemy mieli gosci to tez pewnie nie odpoczne...No coz :-O POZDROWIONKA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie pakuję... Wreszcie nadszedł czas na nasze wakacje:) W piątek lecimy do Grecji:) Wczoraj wykupiliśmy wycieczkę :) Nikulam -- dla Laurki też buziaczki z okazji "jubileuszu" :) Beatko --- moją Milesię też coś bierze, z nosa jej się leje, akurat teraz jak mamy jechać:O Jak się czuje Artur? Dorotko --- oby goście dali Ci trochę wytchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia,Nikulam - ode mnie rowniez buziaki dla Waszych dziewczynek z okazji malego jubileuszu 😘 Annolia - watpie,zeby goscie dali mi odetchnac... Ale ja Ci zazzzzdroszcze tej Grecji :( wypoczywajcie...:-D Klaudia - i jak Milenka w przedszkolu? Chmurko - mam nadzieje, ze juz u Ciebie lepszy nastroj? Trzymam dalej kciuki.Pamietaj, po burzy zawsze wychodzi slonce :-D Beatko - co z Arturkiem? Ania - a jak Twoje chopaki, jak Sebastian w nowym przedszkolu... Mala - pracusiu, co u Was? Orcio - mam nadzieje, ze u Was oki... Lola - jak sie ogarne to sie odezwe, slowo...:) No ide spac bo rano musze wstac :( ale mam o tyle dobrze, ze nie musze sie rano zrywac na pociag bo nocuje w stolycy u kolezanki.... :-D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska88
Witam! :) Mam następujące pytanko. :) Kochałam się bez zabezpieczenia ze swoim facetem w dni płodne, a dokładniej w ostatnią sobotę (przynajmniej tak obliczyłam że to były te dni). Jakie mam szanse na bycie w ciąży? On uważa że na 99% jestem w ciąży a ja nie wiem co myśleć. Okres powinnam dostać pomiędzy 20 a 27 wrześni więc trochę czeka mnie jeszcze czekania na wykonanie testu. Może, któraś ma na ten temat zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. 100 lat w zdrowku dla Jubilatek :) Chmurko jak Ala? I jak Klaudia sie z nia "dogaduje"? Sebus ostatnio probuje bawic sie z Wojtkiem i musze go pilnowac..a jak Wojtus zejdzie z maty to probuje go tam wciagnac z powrotem..takze coraz weselej mam... Dzis od rana w biegu,bo pranie,sprzatanie,obiad i jeszcze jednego do przedszkola wyorawic,a drugiego do niani..w miedzyczasie samej cos zjesc i sie ogarnac i do pracy wyszykowac...uff mam dosc... Annolia ja tez zazdroszcze..Moze w przyszlym roku uda nam sie gdzies pojechac,ale pewnie na wiosne i moze cos pozwiedzac,bo w jakies cieple kraje,to chcemy poczekac az Wojtus bedzie mial tak z 2 latka. Dorcia Sebusiowi podoba sie nowe przedszkole. To jest teraz taka przylepka,ze strasznie nie chce sie z nami rozstawac. Placze jak go zawoze do przedszkola,ale jak juz wejdziemy to jest zaraz ok i biegnie sie bawic. Jak M go odbiera,to placze z radosci...oj ten moj myszus maly... Za niecaly tydzien moja mamusia przylatuje,to troszke odetchne,bo to jednak druga kobieta w domu,to zawsze cos pomoze..M jakby nie bylo do popoludnia zawsze w pracy. Biedak nie umie sie totalnie zorganizowac i dzis np obiad zjadl o 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jak Arturek? Mam nadzieje,ze juz ok... Ciekawska ciezko powiedziec..jedna zaskakuje od razu,a druga moze pilnowac owulacji,starac sie i przez dlugie miesiace czy lata moze nie "zaskoczyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkamanna
kontakt : baltazargabka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, Klaudia lubi bawić się z małą, nie kradnie jej już zabawek. Z czasem wszystko tylko lepiej:) Sebkowi podoba się przedszkole - to super. U nas też dobrze z przedszkolem, też jest popłakiwanie a potem znowu jest dobrze i córcia chętnie chodzi. Ciekawska, mogłaś zajść, choć niekoniecznie. Powiedz swojemu chłopakowi, że za wcześnie na stwierdzanie ciąży. Nie zachodzi się w trakcie stosunku, to trwa ok. 2 tyg. Zrób test w termin miesiączki, powodzenia:) Dorotko, jak w pracy, co u was? Dzięki za miłe słowa. U mnie cisza, ale toksycznych relacji, jakie zachodzą w tej sytuacji nie da się zmienić. Pozostaje się wyprowadzić. Nie chodzi o teściową, ona jest tylko mniejszą częścią tej porąbanej sytuacji. Beatka, jak synuś? Annolia, jej, przegapiłam, córeczkę wyściskaj także ode mnie! Też pojechałabym do Grecji, ale fajnie macie, bacie się dobrze. Ja też kiedyś pojadę:D Klaudia, jak zdrówko, jak dzieciaki w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny u Arturka juz ok dzis byl w prsedszkolu troche plakal ale pozniej juz ok bylo narazie biore go przed 13 bo tak idzie spac ale dobre I pare godzin. Annolia duze macie torby bo bun do jednej wlazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mnie na szczęście choroba puściła teraz M chory :( Lenka w przedszkolu jak ryba w wodzie panie mówią że grzeczna-cóż wierzę im na słowo bo w domu nie za bardzo. Annolia____to kiedy lecicie?Super zazdroszczę... Biorę się za sprzątanie bo wszędzie mam bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shayen91
Witam, Ostatni okres miałam dnia 8sierpnia 2012, cykle mam 30-31 dniowe. Dzisiaj jest mój 39 dzień cyklu,a okresu niemam nadal. Kochałam się z partnerem w dni płodne. Od jakichś 3tygodni bolą mnie piersi, co parę minut chodzę siku..nawet w nocy się budze co mi się niezdażało wcześniej, mdli mnie szczególnie wieczorem, mięso jakiś dziwny ma zapach no i przestało mi smakować, dzisiaj ran miałam taki biały śluz, zaobserwowałam że porobiły mi się takie delikatne żyłki na piersiach. Robiłam testy w 30 i 35 dniu cyklu ale wyszły negatyene. Test robiony w 38 czyli wczoraj pokazał taki cień keski,ale bardzo delikatną. Brzuch czasem boli jak na okres ale go nie dostaję. I tu moje pytanie jeśli to ciąża to czemu te testy nie wychodzą tak jak powinny..na teście pisze że w dniu spodziewanego okresu powinnien wyjść pozytywny a u mnie tyle dni po tym wychodzi cień kerski? Czy któraś z was tak miała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jesli jest druga kreska,to gratuluje ciazy :) Czasem nie wyjdzie w dniu spodziewanej @,bo to zalezy od stezenia hormonow w moczu. Czesc dziewczynki. Wspolczuje chorowitkom :) U mnie po staremu. M dzis leci do Pl,a jutro przylatuje moja mama. Wojtus ma pierwszy zabek i juz lada chwila wyjdzie drugi :) Oprocz slinienia nie mielismy zadnych symptomow zabkowania i mam nadzieje,ze tak zostanie ;) uciekam do pracy. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta :-D Ale tu cisza jak makiem zasial :-O Ktos tu rzucal haslo CISZA NA MORZU,CISZA W KOSCIELE?!?! :-P Przerywamy milczenie,oki? Pewnie zagladamy,zadna nic nie pisze i zmykamy? Mam racje? Ja wlasnie podarzam do pracy, oczywiscie ku mojemu wielkiemu zadowoleniu :( a pociag sie flecze jak slimak...nasze kochane PKP wrrr Pocieszam sie tym,ze poniedz.mam wolny. A za tydz.idziemy na wesele. Nie bardzo mi sie chce no ale coz.... Jaka macie pogode, bo u mmie po malu chyba idzie jesien. Musze przeprosic sie z grubszymi ciuchami :-O Milego dnia papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellowwww!!!! Wróciłam i myślałam, że się naczytam, a tu co??? Cisza.... Gdzie się podziewacie??? Wakacje szybko minęły. Było cudnie, mimo nie ciekawego początku. Lot mieliśmy opóźniony o 10 godzin! Na Zakynthos były takie burze, że zamknęli lotnisko. Kiedy już w końcu dolecieliśmy, to pierwszy dzień cały lało jak z cebra. Ale potem już tylko słońce i turkusowa woda:) Na pocztę wysłałam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellowwww!!!! Wróciłam i myślałam, że się naczytam, a tu co??? Cisza.... Gdzie się podziewacie??? Wakacje szybko minęły. Było cudnie, mimo nie ciekawego początku. Lot mieliśmy opóźniony o 10 godzin! Na Zakynthos były takie burze, że zamknęli lotnisko. Kiedy już w końcu dolecieliśmy, to pierwszy dzień cały lało jak z cebra. Ale potem już tylko słońce i turkusowa woda:) Na pocztę wysłałam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×