Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulamisiula

CZy warto otworzyc sklep meblowy

Polecane posty

Gość ulamisiula

Witam!Zastanawiam sie nad otworzeniem sklepu meblowego w którym oprócz standardowych mebli byłyby meble kute(np łóżka) i worki sako.Sprzedaż byłaby bezpośrdnia i za pośrednictwem internetu.Czy uważacie że sklep sie utrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinka
to zależy od wielu czynników: -czy w okolicy są już takie sklepy -czy będziesz mieć dobrą lokalizację -jak się rozreklamujesz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie podbic temat. Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią - fakt czy w okolicy sa inne sklepy meblowe, czy dobrze się rozreklamuje sklep sa istotnymi elementami decydujacymi o koncowym sukcesie. Poza tym - dużą rolę odgrywa też to, jakiego rodzaju mamy meble i czy będa one na tyle atrakcyjne, żeby także ludzie z dalszych okolic do nas przyjeżdżali. Niezależnie od tego - mam nadzieję, że udało sie sklep załozyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,s,s,ss,
a ja uwazam ze nie warto ludzi nei stac na kupowanie wkolo mebli albo oszczedzaj i kupuja w Ikei mojz znajomy splajtowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geegergergerbj77i
NIE WARTO!!!!!!!!!!!! BO TUSK PROMUJE IKEA I WSZYSCY PADAJA JAK MUCHY TYLKO SALONY MEBLOWE W SIERAKOWICACH SIE TRZYMAJA NAJLEPIEJ W POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s,s,,ss^pappzazzz
a czemu w Sierakowicach co to za dziura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli potrzebuje ktoś mebli w hurtowych ilościach, nie wazne czy otwiera sklep czy potrzebuje umeblować większe miejsce polecam allinside.pl ;) Ja tam kupiłam tanie mebelki do pokoju córki, wiem, że można tam zamówić meble w bardzo dużych ilościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×