Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdfgfgf

Dobra książka - thriller, horror

Polecane posty

Gość gość
najlepiej czytać !!! jak to pobudza wyobraźnie!!! film tak nie działa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joseph Sheridan Le Fanu - Stryj Silas Stary, wiktoriański thriller, mroczny jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne połączenie horroru i thrillera psychologicznego to " Czarna samica kruka" Dariusza Pawłowskiego, wciąga, zapewnia dużo emocji i możliwość wcielenia się w rolę. Opisane ciekawe wątki, bardzo dobrym językiem, który pozwala na łatwe i szybkie czytanie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że jestem olbrzymią fanką Kinga polecam najnowszą książkę "Znalezione nie kradzione", "Pan Mercedes", "Lśnienie". Całkiem w porządku pisze też Ketchum np. "Poza sezonem" jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli lubicie horrory, thrillery i historie o duchach, zachęcam Was z całych sił, abyście przeczytali coś mojego. Dla tych, którzy chcieliby wiedzieć, o jakich książkach mowa, tutaj podaję link: http://www.isabelfuentesguerra.com/moje-powie347ci.html A swoją drogą, to naprawdę budujące, że nadal jest tylu ludzi, którzy takie książki czytają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Świetna i wciągająca książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię poradniki. Polecam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p - świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ostatnio empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p. Świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zamawiałam empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Bardzo mądra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiś szwedzki kryminał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Jo Nesbo - ostatnio kończyłam "Człowieka nietoperza". Jako thrillero-horror mogę polecić też "Krwawy obłęd", a kryminał z dużą dozą humoru "Zemstę kobiet". Jestem świeżo po lekturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej klasy thriller historyczny dopiero się ukaze – polski autor, Maciej Siembieda, tu mały opis o czym jest, http://www.empik.com/szukaj/produkt?author=Siembieda+Maciej generalnie dla osob interesujacych się historią, lubiących Dana Browna, Toma Knoxa czy podobnych autorów bazujących na wydarzeniach historycznych, tajemniczych sprawach, niewyjaśnionych zagadkach mających wpływ na przyszłośc. Bardzo czekam na „444”!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, co prawda nie horror oraz thriller, natomiast świetna mimo wszystko książka - "Elegia o Ziemi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przypadła do gustu książka "Moje pragnienie wolności" Warto przeczytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście już może "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezwykła książka, która zapadła mi w pamięć: "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj również miałam okazje przeczytać w wolniejszej chwili tę książkę - przyznam warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Łzy Życia" - dobra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - "Uśmiech Losu" - autor: Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam, przyznam rewelacyjna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę Macierewicz i jego tajemnice T. Piątka. Książka jeży włosy na głowie. www.taniaksiazka.pl/macierewicz-i-jego-tajemnice-tomasz-piatek-p-889543.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×