Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizula888

Jaki blender najlepszy??

Polecane posty

Gość gość
Zamówiłam w ubiegłym tygodniu Blender Pb250 w terapiasokami.pl Jestem mega zadowolona! Blender robi wszystko szybko i cichutko.Robię dzieciom musy, koktajle, sobie odchudzające mieszanki /dostałam od sklepu przepisy odchudzające-rewelacyjne/ a na imprezce przydał się do kruszdenia lodu do Mohito. Polecam szczerze http://terapiasokami.pl/blender-pb-250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olis929
Ja przy wyborze kierowałam się przede wszystkim mocą i akcesoriami. Ostatecznie padło na blender Aura, marki Russell Hobbs i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Dzięki akcesoriom można używać go do wszystkiego, no lepiej wydać 250zł niż 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blender z Panasonica i jak dla mnie jest najlepszy. Lekki, prosty w obsłudze. i łatwo się go czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA 5 dyszek można kupić ładny i dobry blender Amici BH1011. Ładny mały i zgrabny z mocą 200W. A i produkt polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogiel mogiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronce http://www.conrad.pl/ mają dużo blenderów takich poniżej 400 zł. Osobiście dopiero planuje zakup, ale widzę, że mają nawet z Philipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jednego z pierwszych blenderów Brauna i bardzo dużo go używam-2 os.Działa już 9 lat!Uwielbiam go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam żadnego;P a do przyrządzanie czego używacie tych blenderów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Amika będzie dobrym rozwiązaniem ? Ja widziałam ich blendery, bardzo mi sie podobały wizualnie, poza tym mają regulację prędkości i taki obrotowy uchwyt więc odkładając blender nie ubrudzę szafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amici? To są jedne z lepszych blenderów patrząc cena-jakość. Na prawdę nie ma co jakoś mocno przepłacać bo działa to tak samo a kosztuje kilkadziesiąt zł mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wannka
Ja mogę dziewczyny polecić Amici blender ręczny jeśli szukacie czegoś niedrogiego ale z dodatkowymi akcesoriami. To jest model BK3014 – ma dodatkowo rozdrabniacz i jeszcze końcówkę do ubijania piany + wysoki pojemnik (bdb do miksowania bo nie chlapie się na boki nic). Plus też taki że ma 10 biegów więc można sobie tą moc jakoś tam dawkować a nie na zasadzie on/off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy blender jaki miałam, to blender z panasonica. Po pierwsze lekki , ma wymienne końcówki co daje mu wielofunkcyjność, po drugie nie psuje się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka czy ktoś może ma blender Amici BTK5011? Chciałabym go sobie kupić do kuchni. Będę wdzięczna za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dobry i tani blender. Do codziennych czynności moim zdaniem w zupełności wystarczy każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawdza się blender ręczny, korzystam z niego dosyć często, bo uwielbiam zupy w formie kremów, a poza tym urządzenie to doskonale sprawdza się w czasie robienia różnego rodzaju deserów. A jeśli chodzi o wybór konkretnego rodzaju, to odsyłam do ciekawego artykułu na ten temat - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/blender-w-kuchni-pozytek-czy-zbedny-wydatek-1143.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam od prawie roku ręcznego blendera Bamix DeLuxe M160. Doskonale sprawdza się w kuchni, z racji tego że moja kuchnia jest mała wolałam kupić taki "kompaktowy" blender, ale muszę przyznać, że nie przeszkadza mi to w tym żeby przygotować sorbety, przeciery lub ubić śmietanę :) dostępny jest w sklepie Pure Green http://sklep.puregreen.pl/blendery/. Nie hałasuje i jest lekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ja przeglądałam ok.2 tygodni fora na temat blendera i miałam mętlik w głowie i stwierdziłam, że wszystkie są dobre ale muszą mieć moc, nieważne czy się nazywa Braun, Kenwood.Kupiłam blender firmy MPM MRM-05. Użytkuję ok. 2 tygodni i jestem zadowolona. Ma duży pojemnik 1,8l z dwoma tarczami do przecierania oraz dwie do szatkowania w kostkę, mały pojemnik do rozdrabniania, żyrafę do miksownia oraz ubijaczkę, ma 800 W i kosztował teraz w promocji 199 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z Duki i jest na prawde mocny, spokojnie sobie ze wszystkim radzi, kruszy lód. Kupiłam go sobie na wiosnę przez ich stronę - https://dukapolska.com/agd ale ostatnio widzialam ze jeszcze są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój poprzedni blender się przegrzał teraz szukałam takiego, który nie wywinie mi takiego numeru. Wybór padł na Ronica przede wszystkim ma ochronę przed przegrzaniem, 1800 W mocy i duży dwulitrowy pojemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Nutribullet i jestem mega zadowolona, jest droższy niż zwykłe philipsy czy zelmery ale efekt i smak bez porównania - najlepsze jest to, że syn mi też podpija, mimo, że zieleniny nie tknie na talerzu to w koktajlu lub zblendowanej na krem zupie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Według mnie wybierając blender powinno się najpierw przemyśleć do czego jest nam dokładnie potrzebny. Jeśli chcemy kruszyć lód do drinków lub planujemy robić spody do ciast z twardych składników, to trzeba zainwestować w sprzęt o dużej mocy - najlepiej 1000 W. Przy zupach sprawdzą się natomiast modele o mniejszej mocy. Podsyłam Wam też link do artykułu - http://supermamy.limango.pl/blender-reczny-dlaczego-musisz-go-miec/ - są tam informacje o tym na co zwrócić uwagę przed zakupem, ale też ciekawe przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam blender z Kenwooda. Akurat ta firma jest sprawdzona i lubię od niej sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×