Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczka z topicu obok

Imię Vanessa - będą się śmiać czy wywyższać?

Polecane posty

Gość kiciur
reniuszka07,a na poziomie jakiego wykształcenia są twoje wypowiedzi?Bo z tego co wiem to masz podstawowe. Wracając do tematu - Vanessa jest w Polsce jeszcze dość egzotycznym imieniem ale skoro Ci się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wet54etrt54y
ale pomyslcie na logike. jak teraz kazda matka daje dziecku takie zdziwaczale imie... to one juz nie beda zdziwaczale jak co drugie bedzie jakąś dzesiką czy wanessą. kiedyś były same stafany, bronki i ziutki i jak nadali dziecku imie michał to też było to jakieś dziwaczne, a teraz? już spowszedniało! tak i z wanesami bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra i jeszcze raz masakra
Wanesa, Dzesika, Samanta, etc same panie z burdeli :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapiekanka;D
Pogodynka z TVN Omena ma córkę Vanesse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wami to chyba
jest cos nie w porzadku, angelika to akurat jeszcze calkiem normalne imie w porownaniu do denisow, waness, dzesik i innych samantek :O kiedys spotkalam sie z imionami kordian i miriam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imięnie bardzo mi się podoba i jest oklepane - mimo ze wiekszość myśli inaczej, brak zdtobnień a co do pytania to ani jedno ani drugie.. ludzie sa juz osluchani z tym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajjaajaj
Dokładnie. Imię ku zdziwieniu pewnie większości z Was jest dość popularne. Mieszkam w jednym z większych miast i znam wiele małych Waness czy Vaness (rodzice decydują się na różne wersje). Mój brat chciał nazwać dość oryginalnie swoją córeczkę, a jak się później okazało troszkę mu się to nie udało ;) Podejrzewam, że w szkole nie będzie jedyną Wanessą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena2012
Jak czytam niektóre wpisy to aż mi się nie dobrze robi. Każdy ma prawo dać dziecku takie imię jakie mu się podoba... Jednym się będzie podobało innym nie,żal mi tylko tych ludzi,którzy takie rzeczy wypisują,że szok! W Stanach w życiu człowiek by nie postąpił tak jak to niektórzy wyżej tu podpisani. Każdy tam nadaje dziecku takie imię na jakie ma tylko ochotę i gdyby się tak stało,że ktoś z tego powodu by źle patrzył to on jeszcze został by skrytykowany,bo u nich nawet nie wypada się śmiać z kogoś,ale nam jeszcze daleko do takich obyczajów właśnie przez takich ludzi,zero tolerancji z Waszej strony,czysta wieś! Patologią to właśnie Wy jesteście. Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo ładne imię,oryginalne i nie ma żadnych problemów z nim w Urzędzie,wręcz przeciwnie jeszcze się pytają,jak ma być pisane czy Wanessa,Vanessa,Wanesa czy Vanesa. I nie świadczy ono o żadnym statusie społecznym... Zastanówcie się pierw ludzie jak możecie te głupoty wypisywać,mądrzy jesteście,bo siądziecie przed komputerem i takie bzdury wypisujecie!!! Pomyślcie pierw o sobie zanim zaczniecie innych ludzi oceniać,a zresztą to nie Wam jest oceniać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bushki
...nie no pewnie lepiej powiększać grono Julii,Kubusiów,Karolinek itd.Stawiam na dość oryginalne imiona ,które pozwolą wyróżniać się moim dzieciom w przyszłości!?Mam już syna Tymoteusza a w drodze kolejne dzieciątko. Być możę Tamarę?Tatianę?Wanessę?Stefannię?Liliannę?Jeremiego?Ziemowita?Dopóki nie ośmiesza dziecka jest ok.Więcej pokory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufhgd
A ja mieszkam w Stanach i nazwe niedlugo coreczke Anna Maria po babci. Imiona normalne i uniwersalne w kazdym jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na osiedlu jedna z dziewczyn ma coreczke Vanesse i jak ja wola zdrobniale Vanesska to poprostu smiac mi sie chce. Nie wiem napewno bedziecie sie smiac ale mi sie kojarzy z wanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakAnkabezAnki
madalena2012 - oczywiście, że W STANACH każdy może nazwać dziecko jak chce i nikt się nie będzie nabijał. Ale mówimy o realiach polskich, a faktem jest, że tutaj takie imię będzie brzmiało dziwne. Inny aspekt - jakie nazwisko do tego? Bo inaczej brzmi Vanessa Kapusta, a inaczej Vanessa + nazwisko nie brzmiące typowo polsko. Warto to też wziąć po uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
witam....mi strasznie podobają sie takie imiona, nigdy w zyciu nie dałabym córce na imię Zosia, Kasia, Ania itp a juz Emilka jak stara baba lub nudna Zuzia jak się komuś podobają to proszę bardzo ale mi nie i nikogo za to nie potępiam .....a w Polsce prostytutek o tych polskich imieniach nie brakuje......więc nie rozumiem jak można w ten sposób mówic o imieniu Wanessa jak dla mnie bardzo ładne i jeszcze podoba mi się Sandra, a status materialny co ma do tego ja posiadam 4 domu i 2 h działek do tegokilka sklpeów i na imię córce dam Wanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
a i jeszcze jedno mamy XXI w i proponuje wam miłe Panie Zośki, Baśki pozostawic w poprzedniej epoce naszych babć.....skoro macie takie wysokie statusy materialne i jestescie takie zamożne to proponuje wam trochę poszerzyć horyzonty i pójsć z postępem bo ta\kie wypowiedzi uwłaczające innym są po prostu żałosne i cięzko tu mówic , że udzielają je tak bardzo wykształcone osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
Wanessa Ogryzek? Wanessa Kowal? hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dodam ze osoby z wyzszym wyksztalceniem daja archaiczne typu Amelia, Jan, Zofia etc" Faktycznie Amelia jest archaiczna.:-P Chyba nie znam popularniejszego i gorzej brzmiącego imienia. Wanessa- nawet nie wiem, jak to się pisze i nie chcę wiedzieć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
moja chrześnica spodziewa się bliżniąt jedna tp vanessa a druga princessa grrrrrrrrr grrrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niestety imiona typu: Wanessa, Sandra itp tez kojarzą się z Paniami lekkich obyczajów:) ale to rodzic wybiera imię. Moja mama też chciał być oryginalna i dać mi na imię Greta??!! Moja babcia mnie uratowała i jestem Agnieszka:) dzis miałabym wielki żal do mamy o te imię. Znam dziewczyne która urodziła i dała na imię MIRABELLA?? Jak to się w ogóle zdrabnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
a ja dam córce Wanessa i mam wyższe wykształcenie , bo jak dla mnie Wanessa to bardzo ładne imię Zuzia jak dla mnie mdłe i bez charakteru....ale co się komu podoba Zosia - sorry ale jak dla mnie to tragedia!!!! nigdy bym tego córce nie zrobił, to tak jakby na świat od razu przyszła stara baba no tak mi się kojarzy....Stasie, Halinki i etz. dajcie spokój zagraniczne imiona nie powinny byc czymś dziwnym w końcu ludzie podróżują po całym świece, to nie te czasy , że najdalej to się szło do sąsiedniej wsi na potańcówke, niech każdy daje na imię swojemu dziecku jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze kiedys jak wracała z pracy szłam niedaleko Pani która wołała DZORDŻ.....DZORDŻ ..... myślałam że to do psa...a to był jej wnuczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
a mi się Kaski, Anki i Moniki kojarzą z panienkami lekkich obyczajów w mojej okolicy najwięcej sie ich PUSZCZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą wdaje mi sie że imię zawsze z kimś lub czymś kojarzy. Niekiedy mamy uraz do pewnych osób o danym imieniu i może dlatego tak reagujemy. Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy po prostu od charakteru i osobowości człowieka zależy jakie da imię. Ja nie mam wyższego wykształcenia ale mam kontakt i pracuje z takimi ludzmi i aż czasem żal......zresztą teraz studia kończy każdy kto ma pieniądze i ochotę. A potem się dziwić że studenci nie mają pracy jak połowa nie umie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
10 lipca dokładnie mój kolega z pracy o kilka lat ode mnie młodszy jest na 4 roku studiów logistycznych i nie wiedział kto jest obecnie prezydentem POLSKI, tak wiec na uczelniach debili nie brakuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clodija
Mnie rodzice chcieli nazwac Angelika, na szcescie jestem Klaudia;)) Nie podoba mi sie Wanessa jest takie- puste. Juz wolalabym nazwac swoje dziecko normalniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taramtam tam lalallala
Vanessa, Dzesika, Pamela, etc kojarza mi sie z laskami z agencji towarzyskiej i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyjgaeo8dusy7ghc
u nas pelno burdeli ktore nazywaja sie "vanessa" nie dalabym mojej corce tak na imie, z wiadomych powodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
a mi sie kojarza panienki nadużywające solarium, panienki ze sztucznymi paznokciami i itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jagódka 3131
takich debili ja ty na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppppdddddddddddd
sama nie wiem ktore gorsze? amanda czy vanessa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
a ja bym nie dała na imię Zoska, Hania i tp poniewaz to kojarzy mi sie z spelunami typu starymipokomunistycznymi barami typu " U ZOSI" " U STASZKA" gdzie po kątach rzygają stare menele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×