Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agentka___

PYTANIE DO PANOW - LEPSZA ZA CHUDA CZY ZA GRUBA?

Polecane posty

Gość agentka___

J.w. Jezeli musielibyscie wybrac miedzy laska ktora jest chuda i z oponkami to ktora byscie wybrali ? ciekawe czy sprawdzi sie powiedzenie :kochanego cialka nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeczydowanie za gruba
Stwierdzono naukowo, że libido spada jak sie odchudza (zwłaszcza u kobiet). Szkieletory sa nie estetyczne. O szkiletor mozna sie poobijac i nabawic siniaków w czasie seksu. Mysle oczywiście za gruba w pewnych rozsadnych granicach, czyli tu i ówdzie trochę tłuszczyku. Powiedzmy tak do 10 kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole
za chude - waly tluszczu sa oblesne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe wałeczki tłuszczyku
sa sliczne i takie zabawne,...i milutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallalala
czyli wszystki chude laski maja libido rowne 0 ...hehehhe ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka___
czyli to nie jest az tak wazne jakie cialo ma dziewczyna?hmmm cos mi sie nie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie lepsza grupsza
Miałem w zyciu duzo partnerek, chudych, bardzo chudych, gubszych i grubych. Stwierdzam z doświadczenia i z pełna odpowiedzialnoscia, chude i wysuszone sa w łóźku beznadziejne, zero namietnosci, orgazm rzadkoscia, albo udawany. Seks z lekko przy kości to naogół pełny odlot. I z tego powodu jak mam sie spotykac to zawsze wybieram lekko grubawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka___
do cream -> jessica alba jest chuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_00000
z kolei moj facet z ktorym jestem obecnie powiedzial mi niedawno,ze on sypial zawsze tylko z bardzo szczuplymi albo chudymi. I ze woli za chude niz z grube hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To twój facet jeszcze nie
wie co to prawdziwy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_00000
haha nie wie co ro prawdziwy seks? niewiem czy Ty miales chociaz polowe lasek w swoim lozku co on..ma 29 lat i jest bardzo doswiadczony jezel ichodzi o seks.Wiem,ze przedemna nie bedac w zwiazku sypial z wieloma..i zawsze to byly laski chude jak modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka___
moim zdaniem ma idealna figure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_miasta
moim zdaniem tez :P chociaz moze jest nawet troszke za chuda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jako kobieta wolalabym byc za chuda niz za gruba:P moj facet mówi ze lubi takie akuratne czyli nei szkieletory ale tez nie z nadwagą, takie w sam raz choc troszke tluszczyku na brzuchu mu nie przeszkadza a wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeze mowiac to
ja tez gdybym byla facetem wybieralabym albo chude albo bardzo szczuple. Ale nie ZA CHUDE bo to jest roznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_00000
a tak jeszcze apropo mojego mena-to moze wzielo sie to stad ,ze on sam jest b.szczuply ale akurat jego figura mi sie bardzo podoba ;) ja jestem sama bardzo szczupla i on mowi ze mam fajna figurke ale nie chcialby zebym byla grubsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet na 100
Stokrotka to uwazaj bo jak przyjtyjesz kiedys bo zmieni Ci sie przemiana materii bądź po dziecku to do wyrka znajdzie nowa chudzinę. Pozatym radze zrobić test na adidasa jak on mial przed tobą tyyyyyyle partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_00000
on mial robione testy na choroby weneryczne i wszystko jest ok. Przede mna mial laske z ktora byl 4 lata,byli zareczeni ale im sie nie udalo...i wiem,ze jej nigdy nie zdradzil. A jezeli chodzi o moja figure-to mam zamiar byc do konca zycia szczupla:D bede sie zdrowo odzywiac to nie przytyje tak latwo,nawet w ciazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 21 letnia
ze swojego doswiadczenia wiem,ze wiekszosc woli bardzo szczuple... i w sumie nic dziwnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrillex
z doswiatczenia wiem i moje zdanie jest ze gurube lepsze sa w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Łona jest Aniołem 'napisałby że lepsza Łona :) każdy ma swój typ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie z nadwagą, 10-15 kg, w zależności od wzrostu, a nawet przy wzroście 160 cm, to jeszcze nie tragedia. Pergaminowa skóra, wystające kości, widoczna każda żyłka, to nie dla mnie. Wolę sadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze mi się przypomniało, że bardzo szczupłe kobiety są jakieś takie pomarszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani za chuda, ani za gruba. Za to w sam raz gruba lub w sam raz chuda jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×