Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greq

Złe kobiety

Polecane posty

relacje sa normalne,kolezenskie.ni w ta ni w tamta.tak po srodku.wiec mam tyle samo szans aby ja zdobyc jak i do siebie zrazic najbardziej ''zla'' w niej jest ta nieufnosc przed uczuciem. rozumiem ja ,tylko tez boje sie okazac zbyt duzo tego zroumienia by sie mnie nie przestraszyla albo nie uciekla i nie zaszlufladkowala jako dobrego kumpla do wyzalenia sie czyli tzw frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'zla kobieta czyli w tym wypadku tez taka ktora wraca myslami do tego ktory ja skrzywdzil,chcac by do niej wrocil,bo nie moze sie odkochac' ona nie jest zla. po prostu kocha kogos innego. serce nie sluga jednakze.. nie nalezy zakladac ze nic sie nie uda na 100 procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jeszcze nie wiem czy mnie nie chce.jakby mnie nie zechciala to bym to uszanowal i nie narzucal sie i nie traktowal tego jako zlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
nazywasz ja 'zla' tylko dlatego, ze sie sparzyla i jest nieufna??? och, faceci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj to co napisalem na poczatku tematu a nie czekasz na moment by sie tylko przyczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
poza tym, nie wiemy, czy tamten ja skrzywdzi, moze po prostu sie rozstali lub ja zostawil, ale to nie stawia go w jednym rzedzie z szujami roznego typu. ona, po prostu, nadal go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sweetie***
a czy w ktorejkolwiek z moich wypowiedzi czepialam sie ciebie??? chyba jestes bardzo mlody... mysle wiec, ze lepiej bedzie jak sobie pojde. zycze ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz glupia idz bo za duzo madrego tu nie napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovely lady
jeśli bedzie czuc ze ja kochasz, ze starasz sie, chcesz pomoc jej sie porzelamac zauwazy to. badz przy niej kiedy placze, kiedy jest jej smutno. pewnego dnia uswiadomi sobie, ze miala cie blisko, gdy byla w dolku i zrozumie, ze milosc to oddanie, oczekiwanie, walka i przede wszytskim cierpliwosc powodzenia, to , co ci sie przytrafilo jest piekne, los cie za to wynagrodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany wszystkie kobiety są złe,przynajmniej WY tak nas postrzegacie...więc jeśli się zmieni to na jeszcze gorszą zołzę....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×