Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzilam - nie zaluje

Zdradzilam i nie zaluje, teraz jak to powtorzyc?

Polecane posty

Gość kameliaa
hm.. ja moze tak, rodzice niekoniecznie... mam rozumiec ze siedzisz z rodzicami na kafe ? hahahahahahahahahahahahaha dobra jestes hahaha wogole to dobry topik ! calkowicie widac psychike kobiet ktore zdradzaja :) zreszta - sama bym zdradzila jakbym miala takiego fagasa w lozu jak aaaaaaaaaamen:D ale na szczescie moj misio jest wspanialy :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
kamelia - tez tak mowilam o swoim przez pierwsze kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'sama bym zdradzila jakbym miala takiego fagasa w lozu jak aaaaaaaaaamen ale na szczescie moj misio jest wspanialy :*:*:*' no faktycznie, powyzszy post poraza dojrzaloscia :) rodzice nie sa mi potrzebni, umiem korzystac z klawiaturki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autork- nie czytałam całego topiku, wiec napisz ile jestes w tym zwiazku? I masz dzieci, tak...? czy cos źle zrozumiałam...? I jesteście po ślubie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielka tego topicu
zwiazek ponad 4 lata, mieszkamy razem, ale brak dzieci, nigdy go nie zdradzilam, byl jedyna osoba, z ktora uprawialam seks az do pewnego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem do końca w temacie, ale wystarczyło mi, że przeczytałam kilka pierwszych wpisów. Nie rozumiem jak mozna tak robić. Skoro chcesz sie przespać z kolegom faceta, zerwij ze swoim. Po co Wam taki zwiazek...? Zdradzacie sie, okłamujecie, tragedia... " kamelia - tez tak mowilam o swoim przez pierwsze kilka lat" czyli ja jestem niedzisiejsza ;) bo ja o moim mezu nadal tak mówie :D zawsze szczery- czyli polecasz przeczytanie tego topiku jako dobra lekturę przed snem...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexxxtrx
Te, Szczery, a powiesz nam w końcu, jak to jest z tą twoją domniemaną dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz, jestem rozwyrkowa kobieta i lubie wychodzic z domu, z przyjaciolka poza tym jestem mloda, mam 22 lata, a poznac faceta to zaden problem. nie uwazam aby 11 to byla jakas kosmiczna liczba. Raz sie zdarsylo ze w ciagu miesiaca zaliczylam 4, kilka spotkan i koniec." Rzuciło mi się to w oczy. Powiem tylko, ze dla mnie to jest kosmiczna liczba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexxxtrx
Bo Ty, Cholerka, jakaś niedzisiejsza jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poplakalam sie ze smiechu:) Dzieki szczery : ) Dziewczyny prdukujcie sie dalej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieje sie do łez
podnoszę, bo to naprawdę boski topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa..... topik boski ale jak się pomyśli, że takie kobiety istnieją, żyją wśród nas, maja i wychowują dzieci ..... brrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kameliaa
i ch** ci w d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" taaa..... topik boski ale jak się pomyśli, że takie kobiety istnieją, żyją wśród nas, maja i wychowują dzieci ..... brrrr " Niech sobie zyją gdzies tam... :o gorzej jak sie na taka trafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery 🖐️ .... szkoda, że takich wypowiedzi jak Twoja tak mało na tym forum. Ale zawsze to jakiś promyk nadziei, że ten świat nie całkiem spsiał :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że takich wypowiedzi jak Twoja tak mało na tym forum. dzieki za dobre slowo, ale zdania sa tu mocno podzielone w tym temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaamen
czemu wszystkim nie oswiadczam o tym ze zdradzam? bo mam dzieci i musze je jakos wychowac, rozstanie nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×