Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Komediant

Dzielnica Czerwonych Latarni w Amsterdamie. Zdjęcia.

Polecane posty

Gość Komediant.
Dzielnica (ulica) na której się urodziłem. Bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ams
Wieczorem wygląda znacznie lepiej:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ams
Jak nagrywaliśmy video to czarny koszykarz tranwestyta nas pogonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to dokładnie wygląda. Laski wyglądają jak manekiny, w większości ostro nakoksowane, a przy drzwiach stoi naganiacz i nakręca klientów:) Moim zdaniem fajniejsze są coffeshopy;) Achtung!! Nigdy i pod żadnym pozorem nie rozmawiać z typami którzy mantrują cocainehashcocainehashcocainehashcocainehashcocainehash... w najlepszym wypadku stracimy portfel, ale możemy zyskać kosę w brzuch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie podniecacie,a dla mnie to ublizenie czlowieczenstwu...to nie jest tak,ze w amsterdamie jest jedna ulica zarezerwowana dla tych pan...ich "okienka" sa porozrzucane po calym centrum..tu jedno,tam dwa..i idziesz sobie spokojnie,rozgladasz sie,a tu lup,laska w bikinii...mi by bylo wstyd tak stac,masakra i ponizenie... a zdjecie jest latwo zrobic,moze nie tak beszczelnie od przodu,ale boczkiem bez problemu.maja ponoc zmniejszyc ilosc okienek ze wzgledu na problemy z dilerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie widok jest równie podniecający jak oglądanie manekinów sklepowych;) ale nie powiem, miłe uczucie kiedy "panienka z okienka" wyłapuje cię z tłumu i zalotnie kusi, zachęca... Można sobie uciąć "pogawędkę na gesty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej zenujace sa dla mnie sytuacje jak ta: umowilam sie kolegami w jakims mieszkaniu,ktory wynajmuje uniwerek na rozne potrzeby studentow...ide ta ulica,a tam gey bar, okienko,gey bar,okienko i tak sie przeplataly (w sumie po co qrwy kolo gey baru,ale nie wnikam) i szukam numeru 65,patrze,a numer 63 to okienko,wiec udaje zem slepa...dzownie do 65 i oczywiscie dzwonek nie dziala...pani z okienka patrzy na mnie,ja stoje jak idiotka,unikam wzroku,jakos nie moge na nie patrzec takie gole,jak ja ubrana po zeby...i dzownie,dobijam sie..czulam ogromne skrepowanie,zwlaszcaa,ze laska sie strasznie na mnie lampiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem kobieta,wiec mnie raczej kusic nie bedzie :P wole uklad jak w PL-te panie gdzies tam sa w "klubach dla panow" i nie mam z nimi stycznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakieś kompleksy?? Ona robi swoje, Ty swoje, nie ma powodu do skrępowania- niech się wstydzi ten co robi a nie ten co widzi;) Taki jest właśnie Amsterdam- tu witryna, tu gay pub, tu coffeshop, tam smartshop, a tuż niedaleko galeria malarstwa czy muzeum:) Dla każdego coś miłego, wybierasz to co ciebie interesuje i nie interesujesz się tym co robią inni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem napewno, ale myślę że jakby zobaczyła w twoim wzroku zainteresowanie to pewnie i do Ciebie by zaczęła zalotnie się uśmiechać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wie..moze na tej ulicy malo klientow przychodzi,bo prawie sami geye,to sie szykowala na mnie...na szczescie zaraz przyszedl kolega i sie jakos dobilismy do srodka. ja jestem jeszcze chowana na starych polskich zasadach...mnie to peszy i w pewnym sensie brzydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kraj to obyczaj:) W krajach arabskich obnażanie kolan, ramion a nawet twarzy jest nie tylko peszące ale i wręcz grzeszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Arabii Saudyjskiej jeżeli niezamężna kobieta znajdzie się w sytuacji sam na sam z obcym mężczyzną lub porozmawia z nim telefonicznie, to rodzina natychmiast ją morduje. Zwykle jest codzinnie bita i głodzona, tak długo aż popełni samobójstwo. Problem tzw. "zbrodni honorowych" dotyczy również muzułmańskich społeczności w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Panienki z okienka" w Amsterdamie nie są sam na sam z klientem- od ulicznego tłumu oddziela ich tylko szyba i firanka;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsyłam do książki- Sarah Forsyth " Porwana i Sprzedana". Ukazuje brutalną prawdę o Dzielnicy Czerwonych Latarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz dzielnicy czerwonych latarni są tam również salony masaży tantrycznych. W sumie zupelnie inna bajka niż to o tym o czym tu piszecie, żaden to serwis erotyczny, używano tam piórka, olejki eteryczne, gorące ręczniki, czyli jest to bardziej pobudzające zmysly doswiadczenie. Duzo osób jednak uważa, że masaż tantryczny to erotyka, dlatego też dzielę się moim doświadczeniem w Amsterdamie. Miałam sesję masażu energetycznego bez podtekstów, zgadzam się z przedmocą w Hollandii znajdziesz usługę dla każdego. Są też masaże erotyczne, ale nie mam takich potrzeb, ani nie szukałam przygód, a czytałam o masaż tantrycznych wcześniej i wiedziałam że w Amsterdamie świadczą profesjonalne usługi. Byłam tutaj https://www.tantramassageamsterdam.net/nl/, bardzo ciekawe doświadczenie, ale zdecydowanie bardziej w stronę duchowości niż cielesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×