Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapach Lilii

Jakie atrakcje dla gości na wesele?

Polecane posty

Gość Zapach Lilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach Lilii
Co zrobić, żeby goście zapamiętali nasze wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach Lilii
Chodzi mi o to, żeby nie było drogo ale coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisac to samo :) jak dla mnie wesele samo w sobie jest wystarczająco fajne żeby nie trzeba bylo go udziwniac. jak będziecie wyglądali pięknie, zachowywali się uprzejmie i jak ogólnie bedziecie mili, pogadacie z każdym gościem i nie bedziecie sztywni, to z pewnością goście wasze wesele zapamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob konkurs
mezczyzni vs kobiety. zadania ktore sa typowe dla kobiet niech sprobuja wykonac faceci i na odwrot. widzialam i niezle sie ubaw3ilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach Lilii
Dzieki za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na bank nie chce na ślubie tych wszystkich zabaw weselnych... przyprawiają mnie mdłości. Striptiz? ciekawy pomysł... ale raczej niewykonalny.. a może... panna młoda wyskakująca z gigantycznego tortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mielismy ciotke
My mielismy tzw. ciotke.Facet z zespolu przebral sie za babke i wyspiewujac wyjmowal rozne rzeczy z torby i nam dawal.Bylo to bardzo zabawne, wyspiewane, zrymowane.Byla kupa smiechu.Na poczatku balismy sie, ze jest to kicha ale okazalo sie naprawde fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze wesele samo w sobie jest dużą atrakcją i bardziej urozmaicać się go nie powinno bo to własnie jest wesele a nie festyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbaj by bylo dobre jedzenie, dobry zespół, fajna atmosfera, wydaję mi się ze to wystraczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kiedyś na weselu na którym też była taka Ciotka z Ameryki. No zasadniczo wszyscy się śmiali (bo też sporo już wypili) ale ja podchodze do czegoś takiego z dystansem raczej... wolałabym np. lampiony - tak duuuużo :) to byłoby romantyczne... no i ładnie wygląda. Aby każdy gość miał szanse taki lampion "odpalic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka jest teraz najczęściej spotykana na imprezach, weselach, eventach :) jeśli szukacie w Warszawie koniecznie zajrzyjcie do partyking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie na ich stronie, http://playdjs.pl/ dj/wodzirej wykonuje na przykład karaoke co jest rewelacyjną zabawą na weselach, angażuje wielu gości do wspólnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukałaś może na www.oprawa.gdziewesele.pl/Atrakcje-weselne/ ? Tam jest bardzo dużo ofert jeżeli chodzi o atrakcje weselne. Ja ze swojej strony polecam fotobudkę i barmana! Świetne połączenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie teraz coraz częściej na weselach spotyka się fotobudki, i fajnie bo uważam, że to super atrakcja dla wszystkich gości i dużo śmiechu. Również dobrym pomysłem jest drink bar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziajak23

Naszym gościom bardzo spodobało się, że na wesele wypożyczyliśmy sobie Instaxa Mini od http://aparatnawesele.pl . Mamy razem z mężem wspaniałą pamiątkę ze ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuczek

Atrakcje nie są najważniejsze tylko wasza obecność. 🙂 a potem sala i zabawa. Jak będzie dobra sala z dobrym jedzeniem to zabawa gwarantowana. Znajomi ostatnio w Bielsku na sali Wróblówka robili . Wszyscy się genialnie bawili bo można było świetnie pojeść a dodatkowych atrakcji nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla dorosłlych jest to świetny pokaz, ale szczególnie jest to atrakcja dla dzieci. Które prawdopodobnie nie widziały wcześniej fajerwerków tak często. Maksymalnie kilka razy, gdy dotrwały do północy w sylwestra. Podczas wesela będą zachwycone wpatrywaniem się w niesamowite wyrzuty i pojawiające się na niebie kształty. 

Ze swojej strony polecam zorganizowanie takiego pokazu samodzielnie:

https://pirosklep.pl/fajerwerki-na-wesele

W tym sklepie mogą Wam skompletować fajerwerki na wesele i dzieki temu zapłacicie za organizację o wiele mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś

Zapalona świnia na stole otoczona warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dobrego wodzireja, które kilka razy przebierał się, zabawiał i dzieci i gości, nawet taki lekki standup odstawił 🙂
Ale trzeba uważać, żeby jego żarty były też lekkostrawne, bo widziałem i takich gdzie ciężko było wytrzymać na weselu przez prowadzącego właśnie 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkoś
Dnia 9.01.2020 o 12:39, Gość żonkoś napisał:

Zapalona świnia na stole otoczona warzywami.

Goście byli w szoku a szczególnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×