Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lily*

Czemu czasami tak trudno powiedzieć ,,przepraszam?

Polecane posty

Gość bo............................
ciezko przyznac sie SZCZERZE do bledu przed soba co dopiero przed kims... chcialabym przeprosic pare osob,ale mysle ze juz za pozno. Pozostaje tylko wyciagnac wnioski i nie popelniac tych samych bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo............................
w kazdym razie mamy ten sam problem (?) warto napewno, spadnie niepotrzebny ciezar powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poklocilam sie z mamą. Moja wina, zrobiłam jej przykrość ale jakoś nie mogę podejść do niej i powiedzieć przepraszam.No i tak się do siebie nie odzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie... Jest teraz w drugim pokoju ale coś mnie powstrzymuje, nie mogę do niej podejść. Chyba boję się jej reakcji 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy fiolek
ja tez nie umiem przepraszac w sumie nigdy nie umialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj się i idź Mame przeproś i przytul Mama Ciebie kocha i czeka żebyś Ty ja pierwsza przeprosiła. Chyba nie zrobi tego pierwsza? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm z tym sms-em to może dobra sprawa.... Ale nie wiem czy takie coś załagodzi sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się :P Może jakoś się pogodzimy Ale dzięki za radę z sms-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale niestety paradoksalnie łatwiej jest czasem przeprosić koleżankę niż mamę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama teraz zasypia, poza tym w pokoju jest tato. Lepiej jutro... Mam okropny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam przepraszami ok
Nawet jak wobec dzieci poczynię coś nie ok to je przepraszam, dlatego one też nie mają z tym problemu. Ale to zalezy od wychowania, mój mąż wychowywał sie sam, jest egoistą i zarozumialcem. Wobec niego dzieci nie sa zbyt miłe, bo on wobec nich tez taki nie jest. Prawdę starzy gadają - co dasz , to do Ciebie wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×