Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwone jabłko

Zelixa cz.II - sukcesy i porażki w odchudzaniu

Polecane posty

Zapraszam do dzielenia się osiągnięciami jak i również porażkami (oby tych jak najmniej) w odchudzaniu z Zelixą. Założyłam nowy temat ponieważ w tamtym wpisy wyświetlały się po pewnym czasie i długo się wysyłały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja dziś byłam się zważyć, 10 kg za mną. teraz chudnę bardzo powoli. tabaza- jak już pisałam są różne organizmy. ja np biorę lindaxa 15. ten sam składnik. może twój organizm potrzebuje zmiany i lepiej przyswoi zamiennik. Asieńka jak tam po lindaxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia49
Melduję się zatem, helooo! Gdzie jesteście? To forum, które podała Modena jest juz stare od marca 2007 roku. Co robicie? Przechodzicie na to od Modeny? Czy zostajemy tu? Hej, hej!! Odezwijcie sie odchudzaczki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Witam przyłacze sie do Was:) ja jestem na zelixie 12 dzień bodajże niby waga drgnęła ale jeszcze nie zapeszam :) jak już wczesniej pisałam 3/4 lata temu schudłam 20 kg na diecie 1000 szło nawet szybko bo przez rok ale wyrzeczenia były okropne i jak wróciłam do normalnego życia waga wróciła więc mam znowu 100 przy wzroście 160 :( mam 38 lat trójkę pociech i własnie po nich zaczełam tyć przed dziecmi byłam patyczak:) wiadomo w tym wieku metabolizm jest strasznie wolny więc co zjemy wszystko sie odkłada . Piszcie kobitki tez jak wygląda wasz dzienny jadłospis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margulcia
Witam bardzo dawno mnie nie było ja biore Z15 od 3 maja moj sukcec to 20kg mniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja mimo tego iż mam w domku wykupioną zelixe 10 jeszcze nie wzięłam ani jednej. powiedziałam sobie że najpierw przez tydzień spróbuję na samej diecie a potem będę brać tabletki. od wtorku jestem na diecie 1200 kalorii. jak nigdy nie piłam wody tak teraz wypijam 8 szklanek.wczoraj się ważyłam i schudłam 2,300.to chyba powód do radości. jak myślicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Moja przygode zela zaczelam jakos tak po 20 kwietnia, z 75 kg zywej wagi i wzrostem 159 cm. Wczesniej wyprobowalam wszystkie diety, na samo wspomienie kopenhaskiej robi mi nie dobrze, tym bardziej, ze podczas niej nie zdarzyla mi sie zadna wpadka, a schudlam tylko 4 kg:/ Tabletki przyniosla mi moja mama, ktora powiedziala ze nie moze patrzec jak mecze sie sama ze soba. Doskonale wyczula co dzieje sie w srodku mnie, bo na zewnatrz udawalam przed wszystkimi ze to mi zupelnie nie przeszkadza. Przez 2 miesiace bralam zele 10mg, a pozniej przeszlam na 15. Efekty? Moja dzisiejsza waga 59,6! Jupi!!! Nie chudlam tak szybko ja pisaly dziewczyny w poprzednim temacie, a tak ok. 4 kg. na miesiac. Nie jem prawie zwyklego pieczywa, tylko chrupkie, a ze slodyczy lody, ktore uwielbiam, od czasu kiedy biore 15 mg nie pije nawet piwka (sprobowalam dwa razy i nastepnego dnia myslalam ze umre). Kiedy zobacze na wadze 55 kg bede odzywayczajala sie od zeli tak jak kazal mi lekarz, czyli zela 10, a pozniej polowa tabletki, polowa co kilka dni. Strasznie boje sie efektu jojo:/ Wiecie cos na ten temat? Przepraszam, ze tak sie rozpisalam, ale ja straszna gadula jestem, a to i tak taki telegraficzny skrot. Trzymam za nas wszystkie kciuki, bedzie dobrze, musi:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
margulcia kochana napisz jak to osiagnełaś:) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia1980
Hey. Od tygodnia uzywam Zelixy i schudłam 2 kg, jestem zadowolona, pije bardzo duzo wody i jem czesto male posiłki. Odczuwam tylko ta suchosc w ustach i na początku dziwne kłucie w mostku. Dlatego jak przeczytałam wypowiedz Boberka1983 z 6 sierpnia w cz. 1, ze wylądowała w szpilalu z częstoskurczem to sie troche przestraszyłam. CO WY O TYM SĄDZICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margulcia
kochana1971 przez pierwsze 3 miesiace jadłam same miesko gotowane duzo warzyw w tym kabaczek uwielbiam go soki sama robiłam niejadałam pieczywa ziemniaków wogóle teraz stopniowo wracam do pieczywa ziemniaczki jadam w małych ilosciach i jadam po troszku ale wszystko bo tak mi doradziła moja dokturka i pije duzo wody niegazowanej A w niedzele nawed zjadam troszke rosołku z makaronem i drugie danie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Ja się czuje rewelacyjnie po zeli 15 mimo tego że jestem astmatyczką wiec leki na astme są na hormonach i wiecie jak działaja:( mam do tego duże nadciśnienie dochodziło nawet do 210/140 jestem na stałych lekach i mimo to moja pani doktor przepisała mi zeli 15 :) no i żadnych skutków uboczny prócz suchości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
margulcia no ja jadam rano pieczywo ciemne nie moge sobie odmówić:) nie jadam az tak dietetycznie:( ale czuje ,że po 12 dniu jestem lżejsza a ile nie wiem nieche zapeszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margulcia
kochana1971 ja niejadam teraz az tak dietetycznie na co mam ochote jej to poprostu i tyle tylko przez pierwsze 3 miesiace trzymałam scisłom dietke teraz po mału wracam do normalnego jedzenia bo kiedys musze zaczosc jesc normalnie nie tylko ciagle dietka i dietka ale wiadomo mniejsza tez ilosc chociasz szcze ze mówiac nie zawsze mam ochote na jedzenie wiec zycze powodzenia zobaczysz będą rezultaty ja naprawde musiałam bardzo duzo zucic bo duzo miałam po róznych kuracjach hormonalnych i po dziecakach hehehe:) pozdrawiam milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capricornia
Hej dziewczyny, Dziś mój 10 dzień z zelixa i schudłam 2 kg :) 74 kg - teraz 72 kg, czyli 2 kg mniej obw. pasa: 87 cm - teraz 83,5 cm, czyli 3,5 cm mniej obw. bioder: 104 cm - teraz 100,4 cm, czyli 3,5 cm mniej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
Hej, dziewczyny ja schudłam 15kg na Zelixie 10, zrobiłam przerwę wakacyjną 3 kg wróciło :( Dziś startuję z Zelixa 15 , wczorja kupiłam 89zł. 60 tabletek. Obecnie moja waga 65kg, wzrost 160 cm, mała kulka.... ale po ciązy moja waga siegała 78kg.....smutne to ale prawdziwe. Wstręt do jedzenia może nie silny ale jest, ponadto mocno sie ograniczam zero: chleba, ziemniaków, makaronów, SŁODYCZY , kawa,herbata gorzkie, dużo piję czerwonej i zileonej. Przy okazji popijam wodę z AQUA SLIM-dobre trochę wypełnaia żoładek... Pozdr, mój cel 55kg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia49
Wiecie co kobietki, a ja nosiłam rozmiar 46, zaczęłam się odchudzać i po jakimś czasie kupiłam sobie cudną długą sukienkę na wrześniowe wesele w rozmiarze 42. Pomyślałam sobie, że tyle muszę schudnąć, zeby do sukienki sie zmieścić. Dziś skorzystałm z okazji, ze sama w domku i przymierzyłam. Sukienka za duża! Mam teraz rozmiar 40. Będę musiała ją odsprzedać, chyba na allegro wystawię. pozdrawiam wszystkie odchudzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Fajnie, że jest tu nas kilka:) Ja dzisiaj piąty dzień za Zeli i 1,5 kg mniej. Czuje się doskonale i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Kupiłam sobie krem ujędrniający Vichy Lipostretch i się codziennie smaruje. Co do diety to nie jadam ziemniaków, pieczywo sporadycznie, jem Activie i piję mielony len (czytałam , że ma sporo dobrych właściwości), słodycze rzadko ale od czasu do czasu coś zjem. nikita2000 > dobry wynik:) Ja też zanim zaczęlam brać zeli to byłam już na diecie 1200kcl (3 tygodnie) i schudłam 4kg ale i tak postanowiłam brac tabletki bo daja mi większą mobilizacje. Zwyle krótko wytrzymywałam na diecie więc one mają mi w tym pomóc. Co nie znaczy, że Ciebie namawiam do brania zeli;) margulcia> 20kg no no ... jesteś przykładem , że jednak można schudnąć . tuska21 > tylko pozazdrościć , super wynik kamcia49> he he dobre :) ale chyba nie rozpaczasz, że sukienka jest za duża:D ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1180
czesc dziewczyny!! mam 10kg nadwagi conajmnej ...160 wzrostu i 74kg moj lekarz nie chce mi przepisac Zelki bo stweirdzil ze powinnam wybrac sie do dietetyka!! probowalam roznych diet, ale bez skutecznie !!! chudlam 3kg i za tydzien waga powrocila!!1 :((( macie moze do odsprzedania opakowanie??? badz recepte na opakowanie??????? pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Witam poniedziałkowo po weekedzie nie mam sie czym chwalić był grzeszny cały:( ale nic dzisiaj poniedziałe więc walka na nowo sie zaczyna ,na wagę jeszcze nie weszłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) kochana1971 > he he możemy sobie podać ręce też nie mam się czym chwalić. Wczoraj byliśmy z rodzinką w ZOO więc były lody i frytki itp wysokokaloryczne rzeczy . W sobote byłam na urodzinach więc też raczej diety nie było chociaż ograniczalam się jak mogłam;) Jednak ja dzisiaj się zważyłam i o dziwo nic nie przytylam więc nie jest źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia49
Ja też imprezowałam w sobotę na urodzinach, ciacha jadłam i winko piłam, a całą niedzielę potwornie się czułam i wstręt do słodkiego - dziwne, bo jestem uzależniona od słodyczy, zela bardzo pomogła mi ograniczyć słodkości. A dziś jest ok . Więc kobietki nowy tydzień i zaczynamy ostro z odchudzaniem na nowo :). Coś nas tu mało, gdzieś się nasze koleżanki zagubiły czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaa1971
czerwone jabłko mam nadzieje ze jak minie okres wakacjii i ciepła to juz nie będzie ochoty na piwko i grile;)JUTRO SIE ZWAŻĘ :( zaczynałam od 100.1 kg mając 160 wzrostu trzymajcie kciuki za ważenie:) rano w pracy postaram sie napisać jaki wynik po 14 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Hej Kobiety gdzie Wy jesteście? Weszłam na wagę 98,5 :( ale może przez to że czas przed miesiączkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
wzrost 160cm, obecna waga 65k.....aż szkoda gadać :( Dziś 5 dzień na Zelixa i wejdę na wagę, może 1-2kg mniej bedzie,oby... mój cel to 55kg, więc długa droga przede mną. Dziewczyny czy macie rozregulowaną miesiączkę przez Zelixa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia49 > oj też jestem uzależniona od słodyczy ale chyba dzięki Zelixa potrafię sobie ich odmówić co wcześniej było baaaardzo trudne a wręcz niemożliwe;) dzień bez słodkiego był dniem straconym:O Cudna1 > co do miesiączki to jeszcze nie mialam jak biorę Z. więc nie pomogę ale sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Hel Laseczki chciałabym miec takie problemy jak Wy ojojo truć sie mając 5 kg nadwagi a skutki moga być wielkie oczywiście ze zdrówkiem w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt. Również uważam,że "Cudna" niepotrzebnie się truje w dodatku Zelixą 15 . Tą nadwagę spokojnie można zrzucić ćwicząc i będąc na diecie. Cudna> szkoda zdrowia Oczywiście każdy robi jak uważa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×