Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwone jabłko

Zelixa cz.II - sukcesy i porażki w odchudzaniu

Polecane posty

To znowu ja ,wiecie waga skacze i opada poprzednio się warzyłam było kilo mniej teraz 3kilo ,trochę to dziwne no nie ,kilo mniej miałam rano przy 7 tabletce ,dziś rano 3kilo dziwne nie wiem co myśleć ,może dlatego że człowiek od rana pusty jest ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka36
Witajcie laseczki dzisiaj czwarty dzionek z zelixą 15 ,na wage nie wchodziłam, bo pewno jeszce za wcześnie , a w ogóle to po ciuchach by cośik drgneło,ale jak na razie nie drga, ale będę cierpliwa:), co do skutków poboru tableteczki miewam napady gorąca,oraz suchosć w ustach i brak apetytu to akurat dobre, a tak to okżyczę wam wytrwałości ,napisze jak coś zjade ,ale kiedy to będzie tego nie wien nikt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
SKORPION53 u mnie też waga pomału spada nie poddawaj sie ja chyba jestem przy 40 tabletce i narazie waga stoi:( ale jak bedziemy razem walczyc wygramy gratuluje waszystkim którym się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
becio u mnie chyba jak u Ciebie :) ale sie tym nie przejmuje sa lepsze i trudniejsze dni grzeszne i mniej grzeszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka36
Dziewczyny a powiedzcie jak z alkoholem jakies piwko,albo drineczek w weekend ? raczej nie wskazane pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski -do Cytrynki żadnego picia wódeczki oj oj nie wolno mi lekarz powiedział piwko tak dwa na tydzień ale broń boże wódki lepiej nie ryzykować,alkohol i lek może spowodować poważne skutki jak wiecie dietka to przestrzeganie pewnych zasad zero słodyczy ,alkoholu no nie ,ja tak myślę ,u mnie cacy też mam imprezę w sobotę ale zero wódeczki ,dzisiaj coś tak się czuję dziwnie ,taka jestem inna ,a pocę się tragedia aż musiałam kupić specjalną kulkę ,na razie jestem zachwycona nią jest super raz dziennie po umyciu i osuszeniu się stosuje podam Wam nazwę Antidral kosztuje ponad 18 zł ,można też na stopy stosować ,może komuś się przyda lub pomoże pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny ja juz jestem na zeli 22 dzien schudłam 8 kg choć te 8 kilo schudłam już po 18 dniu a od tego czasu nic normalnie się załamuje bo tak dobrze mi szło a tu nagle waga stoi. ja ważę teraz 69 kg i mam 163 cm wzrostu . jeszcze chciała bym schudnąć chociaż do 60 ale moim marzeniem jest osiągnąć 55 kg tak jak to miałam kiedyś przed ciążami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
sylwiasylwia>>> ja też chcę 55kg. ale ostatnio też waga stoi i beeeee nie chce spaść.:( Walczę powoli by nie mieć efektu jojo. Po ostatnim szybkim odchudzaniu nie miałam dużych skoków wagi ,ale bardzo mało jem. Mam dietę : 5 posiłków o danchy godz., ostatni posiłek 18:00 godz. i koniec. Czasami mam napady głodu wieczorami, ale jak już naprawdę nie mogę wytrzymac zjadam jabłko lub jogurt naturalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka36
hejka wszystkim! Moje drogie mija mi dziś piąty dzionek na zeli ,i muszę wam powiedzieć,że czuję się dobrze,a nawet bardzo dobrze, gdyż zauwazyłam ,że czaczełam się zmniejszać:) nie wiem jak wagowo bo się nie ważyłam,ale nie mam brzucha no i spodenki są ciutke lużniejsze, a to bardzo cieszy:) muszę tylko jakoś przeżyć weekendzik, bo wtedy najwięcej pokus,choć nie mam wielkiego apetytu pozdrowiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
a to co się stało....nikt nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka36
no własnie żyjecie dziewuszki? ,czy z głodu brak sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka73
hej!!! dziewczynki,coś cichutko na stronce zaglądałam ale nie pisałam.W zeszłym tygodniu wykończyla mnie 3 zmiana ale już dochodzę do siebie w weekend impreza była i wczoraj też i dobre jedzonko( co tam dobre pyszne było)i na wadze jest96,7 a było już96:-( i w niedziele następna impreza rozpacz a co u was ?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry zawsze coś wypadło i nie pisałam ,u mnie ok dziś 14 tabletka i 3 kilo mniej ,waga trochę się podnosi i spada ale jest ok,nie przekraczam to najważniejsze ,dziś się czułam fatalnie ,głowa mi pękała ,ale to chyba nie od tabletek ,ciśnienie było nie korzystne, suchość jest nadal ale z tym wytrzymać można ,oby tak dalej a Wy jak tam? czekam na odpowiedzi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudna1
u mnie waga stoi...:( ale sukienke na wesele kupiłam :) która mi podpowie jaką wgę najlepiej kupić, bo ta moja "zwykła" to ciągle inaczej wskazuje . Zresztą jest stara i czas chyba na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieji
Witam was dziewczyny, te nowe które przybyły i oczywiscie starych weteranów. Nie pisałam prawie przez 3 tyg. Miałam strasznie dużo na głowie, wesele w rodzinie, obrona pracy itp. Niestety jeśli chodzi o zelixe to zrobilam sobie przerwe w zarzywaniu.Przypomne ze w 3 tyg udało mi sie zejść o 10 kg w dół. No a jak to przed weselem odpusciłam sobie, bo wiedziałam ze i tak bedę grzeszyć ;-))). Przerwa niestety sie przedłużyła. Powiem szczerze ze przez te oststnie 3 tyg, jadłam "normalnie" w zależości kto co pod tym rozumie( sniadanie, obiad, kolacja, słodycze, ciasta, i wieczorne przekąski oczywiscie tez sie zdarzały). Tym wiekszy był mój strach stanąć na wage. I ??? Przybyło mi 1,5 kg.... wiec mysle ze to chyba nie tak źle jak na 3 tyg obiadania sie. Od paru dni biorę znowu zelkę i ćwiczę na rowerku, Stan teraźniejszy 11 kg na minusie. Wiec dziewuchy przekonałam sie ze nie ma sie co glodować jak ja to robiłam wczesniej, ale jesc z umiarem i nie wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
wpadłam się przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORPION53
WITAM WSZYSTKIE ZELIKSIARKI Niestety u mnie same smutki.50 tabletka zelixy i nadal tylko 4 kg mniej. :( Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale nadal nie rezygnuje z zelixy, moze jeszcze cos zacznie sie zmieniac. Capricornia a jak u Ciebie ?.Mam nadzieje ze Ty mozesz sie pochwalic jakims sukcesem.:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsztren
Czesć wszystkim,nie pisze za czesto bo nie bardzo mam czas,ale czytam na bieżaco.A wiec. Zela wcale nie jest wycofana ze sprzedazy w innych krajach,można ja kupic min,w Niemczech i Grecji(tylko cena jest obłedna). Zela to nie srodek odchudzający,tylko wspomagajacy nauke racjonalnego odrzywiania(chamuje napady głodu,zmniejsza apetyt) Jeśli waga spada powolutku,ok 1kg.na tydzień to super,najważniejsze aby leciała w dół-nie oszukujmy sie kg.tóre mamy nie trafiły do nas w miesiac wiec nie ma co liczyc ze w miesiac je stracimy. Jednym waga leci szybko innym powoli,ale każda z nas jest inna. Niestety nawet dluższa przerwa w braniu zeli nie ponawia jej super działania jak na początku(tak bynajmiej jest w moim przypadku) Ja zgubilam równe 20kg,i od mies.waga ani drgnie!!!ale jestem dobrej myśli.Dietę zaczełam 18 maja. Jak wyglądam i czy bylo warto?same ocanćie,na NK-Kajsztren.Album-Ania-ostatnie fotki,album Macius-zdjęcia z chrzcin-2 dni przed rozpoczeciem diety..Pozdrawiam i wytrwałości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKORPION53
Witam 🖐️ dzisiaj minimalna zmiana jeden kilogram mniej.Jest to jeszcze niewiele biorac pod uwage ze to juz niedlugo dwa miesiace z zelixa.Ale to zawsze 5 kg mniej do noszenia.:) Jestem ciekawa co jest powodem tego ze prawie sie nie odzywacie. Zycze udanego weekendu i oczywiscie spadku kilogramow. Moze jednak znajdziecie troche czasu i odezwiecie sie.:D Zawsze to przyjemniej popisac z kims kto ma takie same bolaczki. Pozdrawiam Was .:) Oczywiscie nadal czekam na nowe wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no już koniec niedzieli ,u mnie cacy 3 kilo mniej ,ale dzięki niej nauczyłam się hamować apetyt ,jem o wiele mniej jak kiedyś i co ważne nie podjadam ,mało tego piję gorzką kawkę i herbatkę a kiedyś to było nie możliwe ,wczoraj byłam na imprezie i trochę zaszalałam ale nie piłam bo kierowcą byłam ,ale dziś wypiję sobie piwko ,a co tam trzeba czasem ,nie możecie się przejmować jak nie chudniecie ,może jeden musi połknąć 26 żeli ,drugi 40 żeby był efekt ,bo każdy z nas inaczej będzie reagował niestety, a ja jestem zadowolona ale wezmę tylko 30 tab,i koniec ,dlatego że po zeli ciśnienie mi spada ,a poza tym spróbuję innej metody ,ale o tym napiszę wam potem pozdrawiam serdecznie ,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelka1111
hej pozdrawiam > Na stronie faktycznie coś cicho?? Dziewczyny proszę przestańcie wchodzić na wagę codziennie !!!! efekty widać na pewno w rozmiarach ,zwłaszcza jak spódnice spadają - czas odwiedzić sklepy i same się przekonacie że są efekty. ja zaczęłam z zelka od sierpnia i przez czły wrzesień biorę jedną tabletkę co kilka dni. kajsztren ma rację żela nie odchudza tylko dzięki niej nie mamy wilczego apetytu i dużo pijemy wody i dlatego są efekty. Ja ostatnio ważyłam się jakieś pół roku temu i było około 90 kilo . A dziś dopiero odważyłam się ponownie zważyć i jestem przeszczęśliwa 76.4 kilo . mąż się śmiał że to 0.4 to po owocach które zjadłam chwilę wcześniej . nie stosuję żadnej diety tylko jem dużo mniej i piję jak słoń . Poczytajcie o różnych dietach i każda ma , że trzeba pić ok 2 litrów wody dziennie żeby działała. więc ja myślę że to nie te różne diety tylko woda ma takie działanie na nasz organizm ???? dziewczyny USZY do góry i wagi do kosza . I myślcie pozytywnie Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! dzis moja waga to 74,5 czyli 8,5 kg mniej. od środy nie biore zelixy bo jestem chora i nie chciałam mieszać tabletek ale wagowo czuje sie rewelacyjnie. jeszcze 2,5 kg i osiągnę wagę sprzed ciąży :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsztren
Zelka111-super wynik!!ja mażę o takiej wadze jak ty i po cichu licze że małymi kroczkami,do końca roku bedzie 76kg i to by mi wystarczyło-taki cel postawiłam sobie na początku(18 maja)!pozdrawiam wszystkie zelki!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana1971
Cześć kobitki u mnie katastrofa choroba i okres:) ale przeżyję co tak mało piszecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka73
cześć!!!!! zaglądam na stronę i zastanawiam się czy nie piszę tylko do siebie:-( wiem że wszystkie jesteśmy zaganiane ,ale jak nie będziemy pisać nie bedzie co czytać.u mnie brak organizacji kalorie różnie,ćwiczń zero aż mi wtyd :-( po 60 tabletkach 9 kilo mniej :-) i myślenie ile mogło by być gdybym pojeździła 1marną godzinę codziennie na rowerze, mam nadzieję że się zmobilizuję:-) piszcie nawet krótko co u was proszę. czerwone jabłko > gdzie jesteś twój wpis jest pierwszy nie czujesz się już odpowiedzialna za stronkę? pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja też jestem leń ,nie ćwiczę ale chyba zacznę ruszać się więcej bo dupsko wożę autem ,ja super jak na razie 4 kilo mnie zostało mi 5 tabletek tylko czyli 25 wzięłam i nie wiem czy brać dalej chociaż jeszcze 30 sztuk ,jak myślicie przerwać ? sama nie wiem co robić jestem zadowolona ale wypić nie można sobie ,dzięki żeli ograniczyłam posiłki i mam się na baczności ale za to problem z wypróżnianiem się ,poleciła mi kumpela czerwoną chińską herbatkę ,jak wypijam regularnie to ok a jak zapomnę lub nie chce mi się parzyć problem wraca,no i tak jest pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieji
witam was....kochane. Choc nie zawsze piszę, to czytam was na bierząco. Ostatnio cos pustki...i nawet nie ma za bardzo co czytac. U mnie ciag dalszy zeli po 3 tyg przerwie...jak narazie super... po 3 miesiacach 15 kg dzisiaj. ciesze sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka73
hej!!!!! moje drogie proszę nie tylko zagladać na stronę ale także pisać, na zaparcia polecam ISPAGULdo kupienia w aptece bez recepty,wypróbowałam na sobie działa. nie bardzo mi odpowiadał smak więc jadłam go wymieszany z małym jogurtem owocowym i popijałam szklanka wody żeby coś działało trzeba stosować.co do picia alkoholu przy braniu zeli każdy chyba znosi to inaczej wypiłam 3 drinki z wódeczką wieczorem i nic mi nie było :D i wino piłam na imprezie delikatnie i też żadnej kary.nie polecam mówię tylko że nie koniecznie musimy się źle czuć po alkoholu.odezwę się jutro pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka73
cześć!!! miałam się odezwać co czynię, ale może lepiej pisać pamiętnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia49
Dawno nie pisałam ale, żeby zachęcić zelixanki, żebyście wytrwały i aby każda z Was osiągnęła wymarzoną wagę postanowiłam odezwać się. Zelixa działa !! Jeszcze w maju nosiłam rozmiar 46 a obecnie 38. Żadnych ubocznych skutków :). Czuję się lekko i młodo :). I zela już mi nie potrzebna od przeszło miesiąca. Powodzenia kobietki !!!! Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×