Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama przyszła za trzy miesiace

Podoba wam się imię Anita? Jakie są Anity?

Polecane posty

Gość mama przyszła za trzy miesiace

Jak w temacie. CHyba nazwetak coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuuuu
Fajne imię :) A to jaka będzie zależy od wychowania przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie akurat sie ono nie podba ale to jest tylko moje odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam tylko jedną
uroda średnia, ale głupia i taka bezmyślna, nic nie łapie, nie kuma, ogolnie pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka jasna
ja znam 2 anity jedna gruba cwaniara a druga niedorobiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam jedną
ładna , ale ubiera się tylko na różowo, jest głupia , pusta i jej marzeniem jest tańczyc na rurze. Ale imię ładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię ładne ale znam 2 takie i też coś mają w sobie "nie fajnego" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sąsiadkę Anitę ma ok 50 lat ,a ubiera sie dosłownie jak dziwka ( różowe kozaczki itd) , poza tym jest alkoholiczką.. Jej córka ( w moim wieku) była kiedyś fajną dziewczyna ,ale robi się tak samo fałszywa jak matka. Więc imię Anita nie kojarzy mi się najlepiej ,ale myślę ,że imie nie ma nic do charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżanka Anita
była fajną dziewczyna w szkole i teraz jest dobrą panią doktor, super lekarz :-) znam jeszcze Anetę, i też jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Anite która jest ładną dziewczyną, ale uwielbia być w centrum uwagi, ale lubia ją, bywa pomysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniCia100
Oo..., żal mi was, ja mam na imie Anita i jetsem dumna ze swojego imienia, a wy się walcie, znacie jedną osobe o tym imieniu i już oceniacie, że wszystkie takie są , lepiej popatrzcie na swoje imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_O
Ani ta, ani tamta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1984
Imię z brzmienia, kiedyś mi sie nie podobało, im jestem starsza tym brzmi lepiej. Jeśli chodzi o charakter to są to osoby bardzo uczuciowe, lubiące być w centrum uwagi, inteligentne. Nigdy się nie puściłam choć może inni tak o mnie myśleli ;] dlatego że lubiłam kokietować, a to uważam raczej nie ma nic wspólnego z wcześniej opisanym tu zawodem "pań z pobocza dróg" itd... osoby, które tak oceniają innych najwyraźniej oceniają wg swoich osobowości i otoczenia. Słucham muzyki ciężkiej, lekkiej i alternatywnej, nie lubię różowego, lubię jednak dobrze się ubierać i gustuje w dobrym jedzeniu ;]. Tu masz świetny opis imion - wg mnie zgadzają się wszystkie imiona na jakieś 90% reszta to otoczenie i wychowanie ;) http://www.e-zyczenia.pl/znaczenie-imion/imiona-zenskie/a/anita Pozdrawiam wszystkie imienniczki i te które noszą inne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitus
jestem Anita i uwazam ze osoby ktore noszą takie imię są wesołe inteligentne i świetnie sobie radzą w życiu I WCALE SIĘ NIE UBIERAM NA RÓŻOWO I NIE STOJĘ PRZY DROGACH!!!!!!!! LUDZIE PATRZCIE RACZEJ NA SWOJE IMIONA BO TO JAKI KTO JEST ZALEŻY OD WYCHOWANIA A NIE OD IMIONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mozna sie sugerowac
imieniem, ale ja znam same niefajne anity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie podoba i też kojarzy mi się z pustą lalką, ewentualnie wredną suką ;) Dużo lepiej kojarzy mi się wspominana gdzieś wyżej Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jernej damjan
Anity to wredne kurewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita ;D
Nie wiem czy mogę się oceniać, ale ja przyznam, że chociaż kiedyś nie cierpiałam swojego imienia, to teraz bardzo je lubię - w całej szkole jest tylko jedna Anita - JA! :D Ogólnie mam wrażenie, że Anit jest mało, wiec polecam tak nazwanie córki. A co do tego jakie są... to każda jest inna ; P to nie zależy od imienia tylko od wychowania, wiec jeśli podoba ci się to imię to nie wiem nad czym się zastanawiać. ...trzeba bronić honoru skoro jedyna Anita, która zabrała głos wszystkich obrażą... ;P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqweqwewe
ja znałam jedną, i była strasznie głupia i dziwna, tez nikt jej nie lubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaślla
Anitka ładne imię ale przecież są różne Anitki jedne lepsze drugie gorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiezzowy
brzydkie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×