Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama przyszła za trzy miesiace

Podoba wam się imię Anita? Jakie są Anity?

Polecane posty

Gość Anita:)
Ja też jestem Anitą i chociaż jako dziewczynka nienawidziłam swojego imienia (było dla mnie za twarde i za bardzo oryginalne) to z czasem przywykłam do niego i polubiłam :D Podoba mi się w nim to, że Anit jest stosunkowo mało, więc zawsze byłam jedyną Anitą w klasie, a kiedy ktoś mówił o mnie od razu było wiadomo o kogo chodzi. Zaskoczyło mnie trochę to, że spotykałam się ze zdziwieniem, że noszę takie imię np. ludzie myśleli, że Anita to jakiś mój pseudonim albo dziwny skrót od "Anna" lub "Anicenta". Rozumiem, że to imię jest oryginalne, ale bez przesady, nie jest egzotyczne (obecnie na pewno bardziej popularne niż Anicenta) :P Jeśli chodzi o charakter to jestem raczej osobą spokojną, zrównoważoną. Oceniam siebie wysoko i bardzo wolno dopuszczam ludzi do prawdziwej mnie. Z nawiązywaniem kontaktów nie mam problemów, mam dosyć spore grono znajomych. Nie oznacza to, że jestem dwulicowa, po prostu ktoś musi zdobyć moje zaufanie, żebym opowiedziała mu o moich bardziej prywatnych sprawach. Jeśli chodzi o moje największe wady to są to: niezorganizowanie, lenistwo, zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę, niepunktualność. Lubię wszystko planować, niestety potem tych planów nie potrafię dokończyć. Szybko się nudzę i poddaje. Jestem niesystematyczna. Na szczęście jestem też dosyć zdolna zarówno na tle humanistycznym jak i ścisłym, więc to równoważy i rekompensuje moje lenistwo dzięki czemu nie mam problemów z nauką. Czasami się "wyłączam" i ląduje we własnym świecie. Uwielbiam czytać fantastykę, szczególnie tą, którą pamiętam z lat dziecięcych (Harrego Pottera mogłabym czytać na okrągło !). Jestem optymistką. Znajomi mówią, że moją największą zaletą jest moja pogodność. Cały czas się uśmiecham i cieszę ze wszystkiego, chociażby z tego, że nie mam powodów do zmartwień. Nie stresuje się. Kocham dzieci i mam do nich dobre podejście. Gotuje całkiem dobrze, ale nie lubię tego robić. Mam poczucie rytmu, dobrze mi idzie nauka gry na instrumentach. Ze śpiewaniem i tańczeniem nie jest niestety tak różowo. W sumie nie wiem po co to pisałam jak ktoś przeczytał to gratuluję i pozdrawiam - szczerze ;) Poznałam kilka Anit, i większość była zupełnie różna ode mnie. Nie można wychować dziecka tak jak się chce. Na to jakie dziecko będzie wpływać wiele czynników - po pierwsze to jakie się urodzi (to czy będzie żywe i energiczne, czy spokojne i lubiące siedzący tryb życia; jakie będzie posiadało uzdolnienia itd...), środowisko szkolne, przedszkole, starsi znajomi (Ci ludzie często mają dużo większy wpływ na dziecko niż rodzice); trochę też szkoła nauczyciele; rodzeństwo no i oczywiście na to wszystko nakrywa się wychowanie rodziców. Imię też pewnie wpływa na to jakie dziecko będzie np. jeśli nazwie się dziecko dziwnie i inne dzieci będą się z niego śmiały. Ale imię nie warunkuje tego jakie dziecko będzie. Tak naprawdę nie ważne jest jak nazwie się dziecko najważniejsze jest, żeby dziecko czuło się kochane, wspierane i wychowywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Anita Anita :) Mialem w zyciu dwie sliczne Anity. Milo je wspominam. Obie byly charakterne, mialy spory temperament. Takie kocurki :) W lozku tez oj ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anity
to fałszywe cielaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja znam 2 Anity. Jedna pije,
ćpa i się puszcza. Druga jest zdesperowaną babką zarywającą cudzych facetów.Jakoś źle mi się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jedna Anite-moja sasiadke :D uprzejma, ufna dziewczyna ale ma slaba psychike Za to znam tez Anete - wredna, z poczuciem humoru, wiecznie wesoła, nie da sie jej nie lubic :P uwielbiam tego glupola:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2345
siemka ja mam na imię Anita i uwazam że anita to niezwykłe imie kobiety o tych imionach po prostu wiedzą czegą chcą od zycia na prwde przpiękne imie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi gdy komuś się nie podoba jak ktoś pisze że chodzę na rozowo nie czesto ludzie piszcie ze o swoich a nie o moim tylko delymaty przekleństwa a temat mojego imienia nie podoba mi sie co komentarz iście ze do psychologa nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi gdy słyszę takie rzeczy o moim imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita to piekne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×