Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gitarra

coś pysznego w Krakowie na Kazimierzu

Polecane posty

Gość gitarra

topik jest o jedzeniu ;) lubię gotować i dobrze mi to wychodzi, tym trudniej mi znaleźć satysfakcję w restauracji, gdzie często mam nieprzyjemność zmierzenia się z czymś na talerzu, co jest duużo ponizej moich umiejętności. W zasadzie sytuacja patowa :D Dlatego tez chcę polecić pewne miejsce wszystkim poszukiwaczom dobrej kuchni ;) Bo tam czekało na mnie cos pysznego, zupełnie niespodziewanie... ;) La Scandale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tammmm
najpyszniejsze to są zapiekanki u Endziora! O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
jesli szukacie miejsca na romantyczną kolację lub dobry obiad w przyjemnym ogródku - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
zapiekanki maja swoją osobna klasę ;) fakt! to powiedzmy przekąska w trakcie dłuższego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
tak , wejście jest bardzo małe i niepozorne, na tej samej ścianie co Alchemia, tylko troche dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
maja naprawde swietne menu, niewygórowane ceny. testowałam rózne potrawy tam przy róznych okazjach i nigdy nie było wtopy! Rozpłynełam sie nad dlikatnymi polędwiczkami wieprzowymi zapiekanymi z mozzarellą - a w szok najwiekszy wprawiły mnie cieniutkie anchois na wierzchu tej kompozycji- przepyszne! prawdziwa poezja! wspaniała kompozycja smaków;) Polecam też sałatki we wszelkich wariantach. a że nafajczone jakby sam diabeł palił tam od 100 lat :D cóż... kraków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta rersauracja się nazywa Le Scandale a nie "La":) ale zgadzam się, jest to świetny lokal z profesjonalną obsługą i koktajl barem. Dania od wykwintnych po klasyczne, ale wszystkie przyrządzone znakomicie. Lokalizacja też bardzo dobra, zdecydowanie wiole Kazimierz niż centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też znam tą restaurację Le Scandale, faktycznie jest to fajny punkt na Kazimierzu gdzie można zarówno zjeść pyszne śniadanie, jak i obiad kolację, albo po prostu przyjść posiedzieć przy drinku. Fajnie przyrządzone dania, polecam krewetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×