Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mademoiselle catastrophe

jaki kolor garnituru dla ojca pana młodego???

Polecane posty

ja uwazam ze bez względu czy to ojciec, czy pan mlody czy zwykly gosc to garnitur powinien byc ciemny!!! Ponieważ na wszystkie popoludniowe wyjscia, powinien byc ciemny garnitur do tego jest on najelegantszy, ciemny podkresla waznosc chwili jest duzo ocieni, dlatego wszystko jeszcze zalezy jaką suknie ma jego zona tak zeby sie zgrali ale najbezpieczniejszy jest grafit, czekoladowy (w kolorze gorzkiej czekolady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tez bo to ciemny kolor, chociaz ja osobiscie nie przepadam za tego typu kolorem ale pasuje wazne zeby nie byl to szary, bezowy, piaskowy i odcienie tych kolorów aha i na litos nie bierzcie tych swiecących garniturów, bo to chyba najgorsze co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani filifionka
To juz nawet ojcom wybieracie garnitury? Laski wyluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrkrka
A mój ojciec bedzie miał czarny.Czy będzie ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie ok :) heheh zapewne tesc poprosil zeby poszla z nimi kupic garnitur, ja z moją mamą kupowalam kiecke i z tesciową tez oglądałam, pokazywalam w czym ladnie bedzie wyglądała, bratowa mojego narzeczonego tez dzwonila do mnie czy bym nie poszla z nią bo ona nie moze sie zdecyowac (ona chce inną a mąż inną, a ona zle sie czuje w tej co sie mezowi podoba:P, tyle ze ta co ona dobrze sie w niej czuje jest ecru ze zlotym polyskiem ) tez z nia poszlam, oczywiscie bezapelacyjnie wygrała ta jasna ecru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×