Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njhbwefgjkADghng

jakiego języka obcego warto sie teraz uczyć??

Polecane posty

Gość njhbwefgjkADghng

poza angielskim i niemieckim, jak sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak
po angielsku wszędzie się dogadasz! Jestem nauczycielem j.ang. więc ucz się:) rosyjski i niemiecki mogą być ale już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania3544
hiszpanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz musisz sie zastanowic
czy bedziesz tego jezyka uzywac inaczej bezsensu jest sie go uczyc. osobiscie uwazam ,ze pod wzgedem popularnosci to po ang. i niem .jest hiszpanski albo ewentulanie francuski... no ale zalezy po co ci to? do pracy? na wyjazdy turystyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
moim zdaniem angielski, francuski i rosyjski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanananannanan
włoski przecież to oczywiste :) najpiekniejszy jezyk świata, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem angielski to podstawa...w szkole próbują nauczyć mnie rosyjskigo-bezskutecznie...podobnie było z niemieckim... teraz uczę się równolelgle dwóch języków obcych -doskonale angielski i uczę fińskiego, bo kocham ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co mozna z
takim hiszpanskim robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co pytam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemieckiego
maja najlepszy system socjalny na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani23
japońskiego, ale takiego , który jest jak najmniej znany w naszym kraju...... to się opłaca:0 ang oczywiscie tez, ale ten jezyk przestal byc traktowany jako obcy- teraz jest narzedziem uzywanym w globalnym swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba język francuski i gdybym miała się kiedyś jakiegoś innego, niż angielski nauczyć, to najpewniej byłby właśnie ten. Wydaje mi się, że francuski z racji tego, iż dawniej był w Polsce dominującym językiem obcym, mógłby i teraz stać się popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że w dalszym ciągu podstawę stanowi język angielski. Chyba nie ma młodego człowieka, który przynajmniej przez jakiś krótki okres czasu nie uczyłby się tego właśnie języka. Zresztą jest największe zainteresowanie tym językiem. Moim zdaniem najlepiej jest się wybrać właśnie na kurs angielskiego, wiele szkół ma bardzo ciekawy program nauczania np. Axon - spodobała mi się ich koncepcja elektronicznej książki. Myślę, ze można taką opcje wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poziomu A1 do B1 możesz zrobić niemiecki na https://facebook.com/niemieckizpasja. 10 miesięcy i masz wiedzę skondensowaną praktycznie przez wszystkie szkolne lata, do tego z praktycznym zacięciem. Po 4 miesiącach już mogłam sporo powiedzieć. Nieźle kojarzyłam zwroty. Gramatyki praktycznie się nie uczyłam. A byłam całkowicie zielona. Ani me, ani be po niemiecku. Chciałam do pracy, do rozwinięcia kwalifikacji się podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×