Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wererea

Sklepy internetowe z ciuchami

Polecane posty

Gość wererea

Jakie polecacie? Gdzie przez internet można zamówić ciuchy niedrogie ale dobrej jakości? Któraś z was zamawia tak przez internet? Polecajcie kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wererea
nikt nic nie poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy o jaki sklep z ciuchami Ci chodzi. Jeśli chodzi o sportowe ubrania, to ja kupuję czasem w centersport.pl Ostatnio zakupiłam u nich parę sportowych letnich bluzeczek Pumy i jestem zachwycona. Bardzo są wygodne i dobrze się je pierze. Polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Mogę tez polecić alergia.med.pl. To sklep, który ma produkty antyalergiczne. Z ubrań można tam znaleźć bieliznę, piżamy oraz body dla małych dzieci. Oferta odnosi się zarówno do dorosłych, jak i do dzieci:) Jeśli jesteście alergikami albo macie alergika w rodzinie, to polecam. Zamawianie internetowe jest wygodniejsze i szybsze, niż poszukiwanie odpowiednich rzeczy w sklepach tradycyjnych. Zresztą, w Internecie jest też bardzo często taniej, a takie specjalistyczny rzeczy do najtańszych nie należały nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hip-hop
cześć !! ja z ogromną przyjemnością + moja siostrzyczka polecamy - gattaactiveshop.pl - super kolekcje na czasie a jezeli jeszcze prowadzisz aktywny styl zycia "ruchowo" :-) - tanczysz , ćwiczysz itd.... to trafisz w sedno :-) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sal-sa
hejka !!! Pooolecam sklep o którym pisze "przedmówca"..... gattaactive - same plusy i jeden minus :-))) no bo na upragniony ciuch trzeba poczekać na realizację przesłki ~!!! ale to miłe czekanie :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sukienki to Polecam sklep danvera,pl rewelacyjne ceny, świetna jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienki Kupuję od dłuższego czasu na www.danvera.pl/ i jak dotąd zero problemów, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosquito - mają sklep i sa na allegro. Fajne sukienki, tuniki bawełniane i ciekawe pikowane kurtki i płaszcze, polska produkcja, a ceny lepsze, niż w sieciówkach. Ja mam parę rzeczy i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia824
Polecam www.MyCotton.pl zawsze tam kupuje bieliznę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania54l
http://www.embros.pl/, C&A, Reserved, nokaut.pl w sieci jest pełno miejsc gdzie można kupić ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubie sie bardzo modnie ubierac na swieta ❤️ www.youtube.com/watch?v=H3VsYINcR2I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odzież kupuje w sklepie www.WszystkozAmeryki.com maja ciekawe rzeczy w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fajne ciuchy kupuję na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ mają tam wszystko buty, ciuchy, dodatki i wiele innych. Oryginalne produkty znanych marek, wszystko w zasięgu ręki i w dużo niższych cenach, najfajniejsza porównywarka cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×