Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda grażyna

Fotograf i zespół 26 czerwca 2010

Polecane posty

hej, szukam jakiegoś przyzwoitego fotografa oraz fajnego zespołu na wesele 26 czerwca 2010 z okolic Grójca. Jeśli macie jakiś namiar do piszcie... Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina b 12
na szukanie dobrego fotografa juz za pozno wszyscy dobrzy sa zajeci na 2 lata do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto_adam
proszę o kontakt w sprawie terminu 26.06.2010 foto_adam@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj....
Grażyno wcale nie jest to prawdą że dobrzy fotografowie są zamawiani na dwa lata do przodu. Rzadko też są zamawiani na rok przed ślubem. Nikt o zdrowych zmysłach nie poda ceny jaka możne być za dwa lata czy nawet za rok. Spisując umowę nie da rady aby fotograf przewidział dokładnie co będzie za rok a przecież podpisując umowę wchodzi już w grę zadatek. Następna rada to abyś nie szukała fotografa poprzez forum. Polecać to możne dobra koleżanka której widziałaś zdjęcia a nie osoba o której nic nie wiesz. Jeśli umiesz posługiwać się internetem a z tego co widać to umiesz sama poszukaj po portalach ślubnych usługodawców i wysyłaj im zapytania ofertowe. Ja bardzo często korzystałam z portalu www.waszslub.pl Jeśli jesteś z Grójca to bierz pod uwagę tez fotografów z warszawy a kilku dobrych tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/ w sekcji FotoVideo. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×