Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagaaaa999

sex i kolega z klasy

Polecane posty

Gość dagaaaa999

Chyba zakochałam się w moim koledze z klasy....A więc...Chodzę do klasy z Tomkiem ( właśnie o niego tu chodzi). Na początku kolegowaliśmy się i polubiliśmy. Koleżanki mówiły mi, że wpadłam mu w oko. Aż nadeszła wycieczka klasowa i wiadomo jak na takiej wycieczce jest alkohol, trochę wypiłam i zaszumiało mi w głowie. Potem poszliśmy z Tomkiem spać do pokoju i zaczęliśmy uprawiać sex. Po 3 dniach zaczęliśmy się odzywać po tym co się stało... Czuje, że się w nim zakochałam....;( Czy mam jakieś szanse?? On jest bardzo nieśmiały w stosunku do dziewczyny. Właśnie na wycieczce przeżył swój pierwszy raz... Co o tym myślicie?? Tylko proszę nie żartujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaa999
po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy dla ciebie to tez był 1 raz? on tez był pod wpływem alkoholu?? nie wiem ale mysle ze on teraz troche załuje.. ze sie zagalopował.. i czy on coś wspominał ci pozniej o tym?? rozmawialiscie na ten temat, co sie wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaa999
Też był pod wpływem alkoholu, to był też mój 1 raz, w sumie nie rozmawialiśmy tylko na gadu napisał mi coś takiego po tym "wiesz jaki ostatnio jestem, nie radze sobie sam ze sobą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę podchodzisz pod szmatę pospolitą :) Wynika to z treści twojego posta kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz mi dać dupy, to skorzystam. Tylko, że wchodzę w ochronie... Nie szanujesz swojego ciała, dlatego kondom ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie jesteś szmatą. on sie pogubił. na niego to spadło i uwierz on nie jest dosyć dojrzały. kurcze to trudne.. ale moze odsuń sie od niego na chwile. na jakiś czas.. i to bardzo normalne ze dziewczyna zakochuje sie w kimś z kim sie kocha.. taka nasza natura. a to ze sie troche pospieszyłas i alk. zrobił swoje to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaa999
No odsunęłam się od niego i nie rozmawiałam z nim już miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaa999
Czasami dzwoni ale nie odbieram. No tak z 5 km mamy do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, dalczego nie odbierasz? powinnas.. skoro ci zalezy ja by modebrały , gdybym miała wystarczająco odwagi jak chcesz to mozemy pogadac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaaa999
No możemy popisać na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak wiem o co chodzi i ci wspolczuje niewiem co mozesz zrobic i czy cokolwiek da sie zrobic .. ale ja mam czesciej sytuacje na odwrot chlopak zarabisty ale jak nie pojde z nim do lozka to koniec znajomosci . masakra z tymi facetami. moze wkoncu sie ocknie i sam sie odezwie zeby z toba na ten temat pogadac .. chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfffsfd
Ty tak wszystkim dajesz po alkoholu? Z niego też bardzo "nieśmiały hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rer35453343
Do książek gówniaro. Teraz by się ciąża przydała. Co za puszczalstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunia666
eeehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupui67u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiolandia 23432
ALE TO JUZ BYŁO..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak po zaszumieniu w glowie mozna z kims uprawiac seks a pozniej tego zalowac. To albo ci zaszumialo i tego chcialas albo nie chcialas co sie wiaze ze nie mozesz zwalac winy ze troche za duzo wypiliscie. Jestescie dorosli. Musicie o tym porozmawiac i zakonczyc temat, albo wrecz przeciwnie dopiero go rozpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeckazWarmiii
Ale z ciebie kurwisko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewelkaaa777
to im tak latwo i szybko nie dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wytłumacz mi czy dzieci uprawiają seks?? Nie wydaje mi sie. Z prawnego punktu widzenie sa to osoby dorosły pełnoletnie odpowiadajace za siebie w pelnym tego slowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> To wytłumacz mi czy dzieci uprawiają seks?? A czternasto- i piętnastolatki, które parzą się jak króliki to niby osoby dorosłe? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba było tyle pic !!! fatalny pierwszy raz pod wpływem alkoholu, nie masz się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem kobietą, która uwielbia seks jest dla mnie wszystkim. Tutaj zobaczysz moje foty i nr tel :http://www.sex-rozmowy.pl/sabina_sex_telefon.html Chcę to robić przez cały czas, masować, lizać, ssać, twojego Twardziela. Zadzwoń do mnie, a przekonasz się, że wiem jak sprawić żebyś był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka napalona...prosze zadzwon do mnie mam chcice wejdz na strone http://sextelefon.ovh/ i znajdz swoją Anię i dzwon chcę poczuć cię w sobie już teraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×