Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaderka

Pojawienie sie zakoli - gdy facet przestaje byc mezczyzna

Polecane posty

Gość Amaderka

Nie ma nic gorszego niz facet bez pelnego uwlosienia na glowie. Niedobrze sie robi, gdy taki nibyfacio chodzi po ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakola są lepsze niż pedalskie
fryzurki i wyglądają bardzo męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, lepiej wygladaja, jak zapożyczają włosy z tyłu bądź z boki glowy i zaczesuja je na łysy placek :classic_cool: Bardziej meski jest facet z farbowanymi włosami i postawione na żelu :o tylko nie wiem co zakola mają do męskości. Czyzby razem z wypadajacymi włosami pozbywali sie czegoś innego..? :( Czy jak kobiecie zaczynają siwiec włosy, przestaje być kobietą...? Jednak wybieram zakola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozesz miec
przystojniaka bez zakoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam gdzieś ,że udowodniono ,że faceci ,którzy łysieją mają więcej testosteronu..a wogóle to każdy facet w pewnym wieku łysieje .. Taka już jest fizjologia.. Mój ma 30 latek i na razie ma dość gęste włosy ,ale nie miałabym nic przeciwko jakby mu się zrobiły zakola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakola są obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto mocno łysieje
ten przegrał życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczący z Wiedźmami
Nie mam zakoli ale nie mam też baby więc nie czuję się 100% mężczyzną i co autorka na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsze od zakoli są tylko
łyse placki z tyłu głowy,wygląda to tak jakby facetowi wytarły sie włosy od leżena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto łysieje ten powinien się
golić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysiejacy koles
A ja lysieje, gole sie na zero i nie zamierzam sobie z tego powodu odmawiac pieknych kobiet i obnizac wymagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania88888888
A ja łysiejących nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydal z zakolami
Czyli nie mam szansy na dziewczynę i będę prawiczkiem do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erandaaa
Zakola nie są złe :P A co powiecie na dziewczynę w wysokim czołem? (prawie jak zakola hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdqwe3e3e3
Amaderka Nie ma nic gorszego niz facet bez pelnego uwlosienia na glowie. Niedobrze sie robi, gdy taki nibyfacio chodzi po ulicach Powtarzasz się. Mi się niedobrze robi jak takie idiotki jak ty chodza po świecie. Gdybym dostał opzwolenie na odstrzał, to dziś byś już tu nie płodziła tego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
Dziwnym trafem wolę Bruce'a Willisa niż jakiegoś wypindrzonego dyskomuła. Mój facet ma zakola, przez co wygląda tylko seksowniej. I nie uwierzę, że facet z zakolami, chociażby taki jak ten: http://img120.imageshack.us/img120/8250/normalps230311gw.jpg zostanie uznany za półfaceta, brzydala czy cokolwiek niepełnowartościowego. Przykro się robi, czytając czasem idiotyzmy trzynastolatek, które nie mogą spać ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny durny topik, majacy na celu tylko obrazenie kogos, nic wiecej. Autorka musi miec w sobie wiele zolci i niewiele empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby męskość zależało od ilości włosów na głowiie... to wszystkie kobiety byłyby.......... bardzo męskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eunice88 ma rację ;) Znam mężczyznę ok. 30, który ma zakola i jestem w stanie potwierdzić, że testosteronu mu nie brak :) Mężczyzni maja z tego powodu ogromne kompleksy, a tak naprawdę nie rzuca się to w oczy i nie ujmuje męskości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zupapomidorowa
bruce willis jest slawny i bogaty, a zwykly chlopak z zakolami ma duze klopoty zeby znalezc sobie fajna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się tak tych zakoli uczepiliście? 70 % kobiet ma na głowie palne siano, siepki lub inne cienkie miernoty zamiast włosów, w dziwnych kolorach czasami skupcie się na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thghghgh
nie wiesz głupia kretynko ze łysiejący facet to oznaka duzej ilosci testosteronu??? nie znasz sie a robisz z siebie głupa, tak jak inni faceci co to tez sie nie znaja a biadolą ze jak oni teraz beda wygladac zamiast ten durny dekiel zgolic na nula to wola łazic z takim łysym plackiem jak jakas mameja....wiec "niby facet" to nie taki jak ty to opisalas tylko taki z owłosieniem na głowie, poczytaj troche na ten temat pajacówo a nie rób wykładów na temat na ktory wiesz mniej niz gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja przegrałem życie
Jestem chłopakiem, mam 24 lata spore zakola, włosy się przerzedzają i zaczyna mi łysieć czubek głowy, więc powoli zacznie robić mi się z tyłu łyse kółko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysieje się z nadmiaru męskich
hormonów Nie ronumiem co mozna mieć przeciwko łysym meżczyznom? Jak się komus nie podoba to niech sobie znajdzie kudłatego. Jak dla mnie łysina to jeszcze jeden kolor włosów: jedni są blondynami, inni brunetami, inni sa całkiem łysi, inni mają zakola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam gdzieś ,że udowodniono ,że faceci ,którzy łysieją mają więcej testosteronu.. własnie jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojawienie sie celulitu
Gdy baba przestaje byc kobietą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghgh
celulit jest łasnie oznaka kobiecosci :)chude uda i mała dupa to chyba raczej nie jest kobiece :O to tak jakbys chcial powiedziec ze wąskie biodra sa sexowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze prawda
"czytałam gdzieś ,że udowodniono ,że faceci ,którzy łysieją mają więcej testosteronu.." to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghgh
złoty a ty te twoje na odwórt to w bravo girl przeczytales??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×