Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość cecylia2009

W którym dniu cyklu współżyłyście jak zaszłyście w ciążę?

Polecane posty

Nie wiem bo nie śledziłam tego, teraz już od pół roku to robię i używam komputera owulacyjnego bo sprawdza lh czyli hormon najbardziej zmienny w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawilam tabletki, uprawialam seks praktycznie codziennie i zaszłam w ciażę. W pierwszym cyklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki mam pytanie odnośnie kiedy najlepiej współżyć aby zajść w ciążę dodam że cykle mam 28dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2020 o 09:29, Mini23 napisał:

Cześć kobietki mam pytanie odnośnie kiedy najlepiej współżyć aby zajść w ciążę dodam że cykle mam 28dniowe

Teraz poszliśmy na całość i 14dc na spontanie i jak myślicie będzie dzidzia przy cyklach 28dniowych?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień przed owu (z monitoringu)

Edytowano przez AGNlESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, AGNlESZKA napisał:

Dzień przed owu (z monitoringu)

A dzień owulacji też jest szansa?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałam płodność na testerze afrodyta i jak były dni płodne to się kochaliśmy. Zaszłam w ciążę bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a da się to dokładnie wyznaczyć co do dnia? ja na razie sprawdzam swoją temperaturę termometrem owulacyjnym no i staram się w dni płodne współżyć więc nie podpowiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko staramy się z narzeczonym o dziecko cykle mam 28 dniowe czy jak się kochaliśmy w 12,14,15,16,17,18 dniu cyklu to mamy szanse na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno to określić bo większość par/małżeństw współżyje codziennie lub co drugi dzień,więc nie da się tego obliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2016 o 23:28, Gość gość napisał:

Ja zaszłam w dni ogólnie przyjęte jako"bezpieczne" bo 21 dc i jakie zdziwienie było gdy miesiączka nie pojawiła się

Witam was staramy się i dziecko cykle mam od 28 do 35 kochałam się z mężem od dnia skączonej miesiączki do 20dc tylko ominelismy 16dc potem od 20dc co drugi dzień dziś wypada 29dc bolą mnie sutki przy dotknięciu  i mam powiększone piersi ale mnie nie bolą i podbrzusze czasami po bolewa jak myślicie czy mogło nas się udać ? Staramy się drugi cykl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest znajomość swojego cyklu, do wyznaczania di płodnych używałam testera na ślinę Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×