Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noele

Dobre gatunkowo dzianiny - w jakim sklepie?

Polecane posty

Bardzo lubię klasyczne, rozpinane sweterki na guziki. Wkurza mnie jednak, że większość z nich po pewnym czasie robi się rozmemłana, zsupełkowana i zaczyna wyglądać coraz mniej schludnie. Przyznaję, że piorę głównie w pralce... Chciałabym, byście podzieliły się ze mną doświadczeniami i powiedziały, z jakiego sklepu dzianinki są dobrej jakości? Sama cenię sobie Jackpot... I to chyba tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np z Vero Mody
a co do prania to zdecydowanie prać w rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarksSpencer
Duży wybór kolorów i fasonów bardzo dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, z Vero Modą nie mam zbyt dobrych doświadczeń. Natomiast jeden sweterek M&S kupiłam w lumpeksie i sobie chwalę :-) Wiem, że lepiej w rękach... Ale nie mam ani czasu, ani ochoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuję kierunek wymagający zaangażowania i pracuję. Mam dobrą pralkę i detergenty - czasem mi się zdarza, chyba jednak z tego zrezygnuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegtwe
jackpot mexx i esprit maja tez bardzo dobre, koszulki sa bardzo bardzo trwałe, no tylko troszku wiecej zaplacic trzeba, ale suma sumarum opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxzxz
marks & spencer, jakościowo świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
Sama sobie na drutach zrób! Wełnę (włóczkę) możesz kupić wg własnego widzimisie, a robota to sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz trochę umiejętności w szyciu to moim zdaniem można samemu o takich sweterkach pomyśleć. Dzianinę można kupić prosto od producenta - http://luxpol-bis.pl/ i później według własnych projektów coś zrobić. Materiał dzianiny jest naprawdę dobry, ja korzystałam i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaczynam przygodę z szyciem i na razie szukam dobrych dostawców dzianin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie tkanin odzieżowych na uwagę na pewno zasługuje ta hurtowni http://migro-tex.pl/ spod łodzi. Mają spory wybór dzianin, ale też tkanin drukowanych cyfrowo, elastycznych, żakardowych. Pracuję w firmie odzieżowej i ta hurtownia jest naszym stałym, zaufanym dostawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję od długiego czasu w www.fabrykamalychcudow.pl. Ogromny wybór ciekawych faktur i różnorodnych kolorów. Jakość materiałów bardzo wysoka, a do tego świetna cena. Polecam innym krawcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dzianiny prosto od producenta. Nie muszę jechać do sklepu, który i tak jest tylko pośrednikiem. Producentem, który robi dobre gatunkowo dzianiny jest www.luxpol-bis.pl Polecam wam nawiązać współpracę z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×