Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robicuyuuu

moj chlopak nie pozwala mi jechac na morze z rodzicami

Polecane posty

Gość nie wiem co robicuyuuu

szantazuje mnie ze jak pojade to zrobi mi istne pieklo i ciagle sie kloci o to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tym bardziej bym pojecha
ale ja bardzo przekorna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklasas
no to weźcie chłopaka ze sobą. Ja tak zawsze robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robicuyuuu
ale on nie pojedzie bo ma gospodarstwo, grozi że zerwie ze mna jak popojade nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklasas
ale mój by napewno pozwolił..... DZiewczyno jak już ci takie rzeczy mówi to lepiej przed wyjazdem go żuć!!!!!!! Na wakacjach szybciej zapomnisz o nim.....\ Bo dla mnie to już przegięcie... może niedługo bedzie cie bil jak bedziesz z koleżanką chciała iśc na piwo... przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Dziewczyno, opamietaj sie!!! On nie ma prawa decydowac o twoim zyciu, wbrew Tobie, wbrew woli twoich rodzicow. To absolutnie normalne, ze rodzice maja ochote z toba gdzies wyjechac, sa przeciez wakacje. I przede wszystkim - ani ty, ani rodzice, nie robicie nic zlego. NIE wolno ULEGAC takim irracjonalnym żadaniom, bo on nie ma i nie moze miec zadnych argumentow. Lepiej zerwac z chlopakiem, niz pozwolic soba dyrygowac. On sie nie nadaje na partnera zyciowego. Najwyzszy czas, zebyc sie o tym sama przekonala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariiia
Ja tez mam takiego faceta. Koszmar:/ czasami naprawde juz mysle o zerwaniu bo to sie robi nie do wytrzymania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
A dlaczego nie chce, żebyś jechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze chce zeby mu w tym czasie
na gospodarstwie pomagala?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robicuyuuu
anna maria moze wymienimy sie nr gg ? mam 19 lat , a on 22 wiec to moga byc moje ostatnie wakacjke z rodzicami, a on tego nie rozumie....poza tym rodzicom bedzie przykro...nie dosc że placa za wszytsko to jeszcze bede im fochy stroic????pojade !!Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość że szantazysta
emocjonalny to jeszcze ma gospodarstwo - uważaj żebys w to nie wdepneła. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska-Aa
anna mariiia Ja tez mam takiego faceta. Koszmar:/ czasami naprawde juz mysle o zerwaniu bo to sie robi nie do wytrzymania Dziewczyno, uciekaj z tego zwiazku!!! Nie mysl tylko o tym, ale to zrob. Inaczej zmarnujesz sobie zycie. Wiele tu bylo topikow o przemocy psychicznej, wymuszaniu, zlym traktowaniu partnerek. Czytaj i wyciagaj wnioski. Szkoda zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robicuyuuu
nie chce zebym jechala bo mi nie ufa, zaraz mysli że kogos poznam i bede go zdradzac.przeciez jade tam z rofdzicami a nie z kolegami... a co do gospodarstwa to on wie juz ze ja mu nie pomoge ani przed slubem ani poo slubie jezeli w ogole do slubu dojdzie...nie po to koncze szkole zeby sie w gnoju babrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak moje poprzedniczki uważam, że powinnaś go zostawić. Jesli on juz teraz nie pozwala ci jechac z rodzicami to co bedzie po slubie??nie bedziesz miala nic do powiedzenia i bedziesz tylko kura domowa ktora bedzie prala gotowala, sprzetala a od zycia nic ci nie bedzie sie nalezało. Dla niego najlepiej by bylo jak by Cie zamknal w klatce, zeby nikt cie nie ogladał... nie wrozy to dobrej przyszlosci. Lepiej juz teraz robic cos z tym, bo pozniej bedzie tylko gorzej...Jeszcze masz szanse na znalezienie odpowiedniego mezczyzny, ktory bedzie ci ufał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllka
Zaufanie jest podstawowa sprawa w zwiazku, Skoro on tobie juz teraz nie ufa, to co bedzie pozniej? Dziewczyny, wytlumaczcie mi, bo za pioruna nie moge pojac, dlaczego jestescie i chcecie byc z chlopakami, ktorzy was krzywdza? Za chiny tego nie pojme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
W takim razie bez wątpienia przesadza. Zdradzisz go na wakacjach z rodzicami, śmieszne. Egoista. Trzeba się zastanowić nad tym związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma to na co się godzi
jak to się stało, że pozwalasz sobie na takie traktowanie, jakbyś była jego własnością? Dlaczego on ci dyktuje co możesz robić a czego nie? Jesteś jego niewolnicą? Nie podoba mu sie to co robisz - niech spada na drzewo i poszuka sobie takiej, której bedzie to pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robicuyuuu
ja juz postanowilam rowniez dzieki WAM!!! pojade z rodzicami i nie bede robila rodzicom przykrosci a on niech sobie robi co chce , nie pasuje mu to niech zrywa, w pazdzierniku ide na studia to napewno kogos popoznam ...poza tym jezeli zerwie to znaczy że tak naprawde mmnie nie kocha...bo kto normalny zrywa przez wyjazd i to z rodzicami??? ja rozumiem jakbym jechala z kolezankami i kolegami to ok ma prawo sie wkurzac . a to tylko moi rodzice jada , zadnych znajomych wiec on przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-arlena
Dziewczyny sa czasem dziwne...pozwalaja sobie wejsc na glowe tylko dlatego, ze boja sie byc same. Zapytaj singielek:) wola byc same i samodzielnie decydowac o wlasnym zyciu, nic dac soba pomiatac byle komu. A moze ty lubisz zle traktowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co robicuyuuu nie chce zebym jechala bo mi nie ufa, zaraz mysli że kogos poznam i bede go zdradzac.przeciez jade tam z rofdzicami a nie z kolegami... a co do gospodarstwa to on wie juz ze ja mu nie pomoge ani przed slubem ani poo slubie jezeli w ogole do slubu dojdzie...nie po to koncze szkole zeby sie w gnoju babrac Jeśli facet jest zazdrosny, mimo, że nie ma powodów to sygnał by uciekać gdzie pieprz rośnie. Teraz jest tylko zazdrosny potem uderzy cię, bo będzie twierdził, że go zdradzasz. Albo trzymał w domu, bo uśmiechasz się do ludzi na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robicuyuuu
uderzyc mnie nigdy nie uderzyl i nie uderzy akurat jest z dobrego domu gdzie nie ma przemocy i alkoholu. ale teraz do mnie dzwoinl ze jak pojade to spotakmy sie dopiero za 3 tyg a nie za 2 ,bo to dlatego ze jade z rodzicami, kazalam mu spierdalac i sie rozlaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra rodzina nie daje gwaranci, że ludzie nie podnoszą łap niestety. Jak by tak nie było to by się tyle o przemocy w rodzinie nie mówiło. Alkohol nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze zrobiłaś, dziewczyno:) nie daj się mu szantażować ani wpędzać w poczucie winy gnojek, ja się na szczęście z czegoś takiego wyrwałam, ale o kilka lat za późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojgf
hej wiesz co, on jest zazdrosny że ty jedziesz, wymyśla w głowie rózne wizje, że kogoś poznasz, zdradzisz go.. taki typ.. ale prawda jest taka że jak mu raz ustąpisz to będzie już zawsze pewny siebie i nidy ci nie zaufa... dobrze robisz ze jedziesz nad to morze, udowodnij ze ty tez masz cos do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robiciuc
witam wlasnie wrocilam z wakacji , bylo super. ale moj chlopak ze mna zerwal wczoraj i wyzwal od kurew i dzis poprawil. i wyzwal mnie od kurew bo sobie ubzdural że ja do tam zdradzam, bo nie odpisalam na smsa od razu tylko po godzinie, czuje sie podle, bo nic zlego nie zrobilam caly czas spedzalam z rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa daj maleńka spokój też niegdyś taka byłam.... taka sama, żałuję. Teraz minęło jakieś trzy lata jestem zupełnie inna i wiem na co mnie stać i na kogo. To ze on sobie pogada powyzywa.... tyle jego, Ty jesteś w porządku i byłąś wobec niego. Ma pecha nie odzywaj się do niego absolutnie nie tłumacz ani nic po prostu olej, to najlepsza rada jaką mogę posłużyć na własnym doświadczeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robiciuc
on ma do mnie jeszcze pretensje ze na poczatku naszego zwiazku pisalam ssmsy z kolega....no sory ale wtedy chodzilismy kilka dni wiec nie moglam tak od razu wszystkich koledow olac!!!I JEGO ZDANIEM JESTEM KURWA BO POJECHALAM NA DYSKOTEKE ZE ZNAJOMYMIM ZWYKLE NIE JEZDZE NA TAKIEGO TYPU IMPREZY ALE TYM RAZEM SIE SKUSILAM BO ZNAJOMI NALEGALI I ZE PISALAM SMSY Z KOLEGAMI TO JESTEM KURWA CIAGLE MI TO WYPOMINA , A DODAM ZE JESTEM DZIEWICA I DO KURWY MI DALEKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiih typowe bardzo typowe, daj sobie spokój wogóle niech to po Tobie spływa. Niby łątwo się mówi ale jak wiesz jaka jesteś i znasz swoją wartość to niech Cie to nie boli, wystarczy że wiesz Ty Twoja rodzina i przyjaciele, a że on myślał że sobie znalazł głupią i sobie poużywa to ma pecha i go to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczi
A niech pada, co to dziewczynie zabraniac, powinien sie cieszyc. Wyobrazasz sobie czego Ci bedzie zabranial jak bedzie Twoim mezem ? Bedziesz miala Otella w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.n.n.n.
porozmawiaj z nim normalnie, uspokój go i zapewnij, że wszystko będzie dobrze, żeby się nie martwił itd., a nie denerwuj, żegnając się pięknym słowem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×