Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zapach Lilii

Pościel na prezent ślubny - wypada?

Polecane posty

Gość bellunia5
nie wiem czy pościel wypada czy nie, ale z pewnością należy ona do prezentów częstych, może dlatego że jest to rzecz codziennego użytku i tak samo jak inne wyposażenie domu zawsze się przyda. Według mnie pościel zawsze będzie dobrym prezentem pod warunkiem, że będzie dobra jakościowo i raczej stonowana. Bo cóż z tego że nam sie podobają wielkie róże na pościeli albo maki, kiedy ktoś inny może ich nie znosić. Myślę że klasyczna, raczej jednokolorowa będzie najlepszym rozwiązaniem, albo adamaszkowa, myślę że taką to nikt nie pogardzi. dobrej jakości pościele możecie kupić na marletto.pl mi najbardziej podoba się ta pościel z adamaszku http://www.marletto.pl/adamaszek-cat-6.aspx

Gość wszystko zależy od gustu
Ja uznałam że wolę sobie sama kupić pościel, bo to w końcu ja w niej będę spać i ma mnie się podobać. Sama lubię zdecydowane kolory i ciekawe, nowoczesne wzory, więc taką też pościel kupiłam. Gdybym dostała pościel jednokolorową, w stonowanym kolorze, czyli moim zdaniem nudną i bez polotu, schowałabym pewno do szafy i wyciągała jak goście przyjadą:/ Nie wspominając o odpowiednio dobranym rozmiarze ("rewelacja", gdy poduszka lata w poszewce a z poszwy na kołdrę można zrobić sobie dodatkowo kocyk). A najbardziej skrajny przykład - gdy para ma 2 kołdry (każdy swoją), a tu w zestawie jest tylko jedna poszewka :P

Oczywiście, że wypada. Często daje się w prezencie ślubnym pościel. Dobra pościel trochę kosztuje, a młodzi na bank maja inne, ważniejsze wydatki niż kupowanie pościeli więc why not? Tutaj: http://www.dekoria.pl/offer/group/92/komplety-do-sypialni masz bardzo dobrej jakości pościele zrobione już jako całe aranżacje sypialniane. Tzn pościel np z zasłonami żeby wszystko pasowało do siebie

Gość juz mam po slubie
musisz zapytac sie jaka maja koldre i poduszki chodzi o rozmiary, bo jak bedzie zamala to bedzie lezac w szafie nieuzywana

pościel to dobry pomysł, pod warunkiem, że młodzi wyraźnie sobie takiego prezentu życzą i że zna się w miarę ich gust. w innym wypadku można zostać - tak jak my - obdarowani pościelowym koszmarkiem :) najgorsze są sytuacje, gdy goście kupują to, co sami chcieliby dostać. i to dotyczy nie tylko ślubu :)

Gość do parole
mi się takie etniczne wzory w ogóle nie podobają, więc prezent byłby nietrafiony - wyciągany na przyjazd rodziny.

Gość Marlena_C
Pościel to doskonały pomysl o ile jest elegancka i bardzo dobrej jakości. Osobiscie polecam jednokolorową, z gładkiej, bardzo dobrej jakości satyny (100% bawełny). Pozdrawiam Marlena www.KolekcjaPoscieli.pl

Chyba że mieliście na myśli dać komuś pieniądze a zamiast kwiatów czy wina pościel to rozumiem. Albo idąc na sam ślub do kościoła czasem zamiast kwiatów można się złożyć z kimś z pracy jak jest to droższa pościel i dać w prezencie ale nie wyobrażam sobie iść na wesele i dać komuś tylko pościel...

Gość żę tak powiem
My idąc na wesele wielokrotnie dawaliśmy pościel zamiast kwatów + oczywiście koperta. Pościel zawsze wybieraliśmy lepszą jakościowo, wiadomo nie taką za 30 czy 40 zł. Teraz są takie ładnie pakowane w pudełka, idealne na prezent!!! My natomiast nie dostaliśmy jako prezent pościeli na własnym ślubie( o przepraszam dostaliśmy jedną, ale na pierwszy rzut oka widac że bardzo kiepskiej jakości, kosztowała pewnie góra 15 zł, gdyż w ogóle nie dało się pod nią spać) i co pierwsze co kupiliśmy po ślubie to właśnie ładną pościel taką jak wcześniej dawaliśmy jako prezent!!! także uważam że jeśli chodzi o pościel jestem jak najbardziej na TAK oczywiście musi byc dobra jakościowo a nie byle szmata!!! Tym bardziej przecież jeśli znamy Parę Młodą to przeważnie wiemy jakie ma gusta, jakie kolory lubi, zresztą akurat o to zawsze można podpytac...

Wy ciągle z tą kasą i kasą.... są sytuacje, kiedy nie wypada jej dawać. na przykład wtedy, gdy idziemy na ślub osób, które są bogate. 300zł do koperty śmiechu warte, ale piękny bibelot będzie doceniony. Znam przypadek, kiedy młoda nie skorzystała z otrzymanej kasy, bo mąż kupił sobie nowsze autko... Jeśli dobrze znamy parę, można brać pod uwagę takie sytuacje. A gdyby dostała wyposażenie, nie musiałaby potem tracić swoich wypłat na wyposażenie mieszkania. Z kasy weselnej zyskała tylko jedna osoba, z prezentó i ona miałaby radość. Znam inną osobę, która 30lat po ślubie wyciąga swoją ślubną piekna zastawę i zawsze wspomina "jeśli bym jej nie dostała wtedy, do tej pory by mnie nie było na taką stać". Udany prezent dużo lepszy niż marna kwota w kopercie.

Gość gość
pościel to najgorszy prezent. jeśli ma być wygodny, to np. ten tani z Ikei, z czystej bawełny, bo pod takim się faktycznie śpi fajnie. Tylko czy wypada taki tani prezent dawać? Z drugiej strony wszelkie wymyślne satyny, czy kory są po prostu niemiłe dla ciała i kiedyś prezent i tak do ciebie trafi, bo go nawet nie rozpakują, tylko oddadzą komuś na prezent i być może ten ktoś w końcu na jakąś okazję ten prezent odda tobie.

Gość gość
Ja sądzę, że dobra pościel jest super prezentem. Taka dobrej jakości jest droga i zazwyczaj szkoda na nią kasy, więc taki prezent to dla nas obdarowanego spora oszczędnoćś, no a wiadomo, że każdy z nas pościel musi miec :) ja zamawiam na prezenty i dla siebie tu http://www.elway.biz/33-posciel-3d i jestem zawsze zadowolona a do tego teraz mają super promocje.

Gość gość
Ja kupiłam dla swojej znajomej w prezencie ślubnym ;-). Pomyślałam że to fajny bo praktyczny prezent. Wybrałam taką bardziej ekskluzywną ze strony Podusie.pl www.podusie.pl. Do tego dałam im jeszcze bukiet z ręczników. Ogólnie byli zadowoleni bo właśnie niedawno wprowadzili się do nowego mieszkania i brakowało im właśnie pościeli ;-)

Pościel jako prezent na ślub - REWELACJA! Wystarczy wybrać coś uniwersalnego i bardzo dobrej jakości, a na pewno spodoba się Młodej Parze. Moim zdaniem idealnie sprawdza się pościel haftowana. http://spodiglyinitki.pl/pl/c/Haftowana/196 - tu jest spory wybór i do tego można na niej wykonać spersonalizowany haft jak np data ślubu, inicjały czy imiona, który dostępny jest tu: http://spodiglyinitki.pl/pl/p/Haft-ozdobny-maly/1910

Gość gość
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Gość gość
a ja często kupuję pościel na prezent, osobiście polecam http://www.elway.biz/ bo mają niesamowite wzory zamówiłam u nich i napisałam że pościel ma być na prezent i żeby była najpózniej za dwa dni, Pani do mnie oddzwoniła pytała czy wolę mieć ją zapakowaną w torbę czy pudełko, następnego dnia miałam super prezent wart ponad 200zł za połowę ceny - polecam, sprawdzcie jakie mają wyprzedaże

Gość uprzejmy102
Zawsze można włożyć kopertę do poszewki na jasiek na przykład :) Wówczas prezent na pewno będzie trafiony ;) Zapraszamy, mamy świetne 6 częściowe komplety pościeli: http://www.dobrasypialnia.pl/

Gość Wika8765
Z mojego punktu widzenia planując wręczyć komuś prezent na nową drogę życia, wypadałoby sprezentować coś, co sami byśmy chcieli otrzymać w prezencie ślubnym. Moim skromnym zdaniem kupując pościel warto pochylić się nad satyną bawełnianą lub adamaszkiem. Jak ktoś posiada budżet na bawełnę egipską - to już w ogóle super. Osobiście polecam na prezent Estellę i Fleuresse, szał, mówię Wam. Próbka poniżej: https://www.spodiglyinitki.pl/posciel-ekskluzywna

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować