Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zapach Lilii

Pościel na prezent ślubny - wypada?

Polecane posty

Gość gość
Nie wypada. Pościel musi się nadawać do użytkowania. A więc pierzemy w gorącej wodzie, żeby pozbyć się roztoczy, a jak się zniszczy, to wyrzucamy. Dlatego najlepiej kupić kilka tanich, bawełnianych kompletów z IKEI na zmianę, tylko że takie są praktyczne, ale głupio na prezent by wyglądały.

Gość gość
Pościel odpada... zastanów się czy Ty byś się ucieszyla gdyby ktoś Ci "dekorował" mieszkanie ? nie sądzę, jak nie masz pomysłu to lepiej zajrzy na www.gdziewesele.pl i tam masz artykuł z prezentami ślubnymi :)

Gość gość
Oczywiście, że wypada. To ładny, praktyczny i zawsze potrzebny prezent. Nie wiem co prawda jakie mają gusta, ale mogę podpowiedzieć, że teraz taka pościel trójwymiarowa 3D jest na topie: https://designstyl.pl/41-posciel-trojwymiarowa-3d dodatkowo ta jest bardzo dobrej jakości więc na pewno się nie obrażą za taki pomysł

Gość gość
Jak najbardziej, często się daje właśnie pościel. Ja ostatnio znalazłam sklep http://www.monogramy.com.pl, gdzie można zamówić piękną pościel na prezent z wyhaftowanym monogramem młodej pary. Zobacz sobie jak to ładnie wygląda, super sprawa :)

Gość gość
uważam, że pościel zamiast jakiegoś tam bukietu, który potem tylko robi problem bo stoi w wiadrze bo już nie ma miejsca we flakonach, to dobry pomysł. taki bukiet 100zł potrafi kosztować, więc za tę cenę lepiej dać coś praktycznego. nie mówię, że pościel ma być głównym prezentem, no chyba, że od młodej osoby to jak najbardziej. ja bym osobiście nie chciała żadnego wina ani kwiatków. ostatnio pościel jako "kopertę" kupowałam tutaj www.sklep-tekstylia.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować