Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 17latkaaaaaa

Mam 17 lat i idę z chłopakiem i rodzicami na wesele, co z prezentem?

Polecane posty

Gość 17latkaaaaaa

Mam takie pytanie.. idę z chłopakiem i rodzicami na ślub (tata jest chrzestnym panny młodej) więc jak uważacie, powinniśmy z chłopakiem kupić osobny prezent? Ja mam 17 lat chłopak 21, no ale jeśli to wesele z mojej strony to przecież nie pozwolę nawet, żeby ew. chłopak się dołożył czy coś.. więc jak radzicie? Nie mam żadnej pracy, uczę się, jako, że jak już wspomniałam mam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgjmn
skoro amsz 17 lat, to prezent moga dac tylko rodzice od was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otomatopejaaa
bombonierka i ewe.200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym
Ja bym kupiła jakiś prezent, choćby symboliczny, zeby była po prostu pamiątka od ciebie. Nie chodzi o rzucanie się na grube koperty czy wypasiony sprzęt ale o miły drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkaaaaaa
No właśnie rodzice dadzą kasę ok. 1 000zł z tą kuzynką widziałam się ostatnio chyba z 3 lata temu..:O więc dalsza rodzina.. właściwie to nie jest taka kuzynka bo nasze mamy to są kuzynki, to my takie dalsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkaaaaaa
a co np? ja myślałam, żeby uzbierać z 50zł kupić szkatułkę porozmiwniać te 50zł w banku po 1gr i z karteczką "na czarną godzinę:)" co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
Podpytaj czy nie trzeba czegoś młodym do domu(może pościel,sztućce itd) ... Ewentualnie kup jakiś ładny zestaw filiżanek jak nie masz kasy... Jeśli przyjdziecie nawet z małym prezencikiem/pamiątką zawsze będzie lepiej wyglądało niż bez niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miaaauuu
1000 zł za 4 osoby to troszkę mało, tak mi się wydaje - nie mam w tym temacie doświadczenia, ale z tego co tutaj czytam to obsługa gości w całokształcie kosztuje kosmiczne pieniądze. Idziesz z chłopakiem do jego rodziny. Nic nie kupuj, jesteś przecież osobą towarzyszącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysł
ze szkatułką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkaaaaaa
no wlaśnie idziemy do mojej rodziny z chłopakiem.. ale jak już mówiłam z 'kuzynka' nie utrzymuje kontaktu.. mieszkamy od siebie z 5km a nie widziałyśmy sie kilka lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miauuu
filiżanki są uroczym prezentem :) 2 szt za powiedzmy 100 zł a grosiki chociaż miłe do niczego się nie przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie jakis prezent
bo idziesz z osoba towarzyszaca wiec nie wypada nic nie dac. Ja bym dala chociaz 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wesele to pierwsza ale z
prezentem to sie wymigujesz :o tak sie upierasz ze kuzynki nie widzialas kilka lat itd. a rownie dobrze ona mogla cie nie zapraszac twierdzac tak samo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miaauuu
Ręczniki całkiem fajne Ale zastanawiam się czy byłabym zadowolona z takiego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkaaaaaa
no właśnie, że wolałabym nie iść! 200zł nie uzbieram w miesiąc ani nawet 100 a przecież teraz dużo wydatków związanych ze szkołą.. przez wakacje roznosiłam ulotki, uzbierałam niecałe 500zł z czego ponad 200zł wydałam na książki, jedną jeszcze musze kupić za 100zł do języka bilet miesięczny, zeszyty itd. Naprawdę nie mam z czego odłożyć, a chcę się usamodzielniać już jakoś. Ulotek już nie ma, tzn miejsc, a gdzie indziej przyjmą 17latke? Chcę odciążyć jakoś rodziców finansowo, ale myślę, że w 100% nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
kicia miauu ja mam slub za 17 dni i szczerze to wolałabym takie ręczniki niż filiżanki czy też szkatułkę z grosikami :) jeśli wybierze się neutralny kolor i fajny haft to jest miła pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
17latkaaaaaa skoro rodzice Cię zmuszają (bo piszesz że wolałabys nie iść) to powiedz żeby pozyczyli Ci stówkę na prezent bo nie wypada z pustymi rękami a oddasz jak uzbierasz bo teraz nie dasz już rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkaaaaaa
Bardzo fajne te ręczniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miauu
ala ma kotaa Widzisz, wszystko rzecz gustu i upodobań :) Chyba nie pomożemy, bo trzecia panna młoda stwierdzi, że chce szkatułkę:) Skoro nie masz pieniędzy, zastanowiłabym się czy ten prezent jest koniecznością. W moim regionie na weselach prezenty dają rodzice w imieniu całej rodziny, ich dzieci jakieś kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miauu
Wszystko fajnie, ale jeśli okaże się, że materiał tych ręczników nie zachwyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miauu
chyba jestem za stara na szkatułki, nie potrafię ocenić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
kicia miauu ale doradzić można :) Co do kwiatów to też nieopłacalna inwestycja bo taki lepszy bukiet to 30zł-40zł więc lepiej już jakąś pamiątkę bo kwiaty zwiędna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
kicia miau wystarczy poczytać komentarze lub napisać do jakiegoś użytkownika który je już kupił... A może takie coś: http://allegro.pl/item724115631_prezent_na_slub_skrzynka_na_wino_z_dedykacja.html sama kupiłam dwie wyglądają świetnie, do tego winko ładnie zapakować i już :) Co do szkatułki to fajna ale wydaje mi się że to taki prezent tylko dla PM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipany...
Skoro zabierasz ze soba chlopaka to powinnas cos kupic. A moze jakis porzadny album na zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipany
Albo butelke dobrego alkoholu np. wina badz whisky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkaaaaaa
wiecie co, moja wychowawczyni wychodziła za mąż i za 60zł kupiliśmy jej zestaw 6 filiżanek ze spodkami naprawde bardzo ładny, poszliśmy ozdobić do kwiaciarni i do tego mały bukiecik kupiliśmy i kartkę. Więc może i tutaj by coś podobnego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia miauu
skrzyneczka, bardzo przydatna rzecz:) podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×