Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanilla_sky

Jak Wam się podoba ten komplet?

Polecane posty

Witam. Brat mnie prosił o przysługę, żeby kupić komplet biżuterii złotej dla jego narzeczonej. Myślicie, że coś takiego jej się spodoba? http://rafidu.pl/komplety-zloty-komplet-k1484-o_l_102_730.html Jest brunetką, ale ma takie niby szaro-niebieskie oczy. Myślę, żeby się ładnie komponowały z jej urodą. Co Wy na to? Wyglądają na ładnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie ładne, choć nie w moim guście;) Ale zakładam, że znasz tę dziewczynę i wiesz, co mogłoby jej się podobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcasc
jakas tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhzd
Wyglada jak dla starej babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten komplet to jakas tragedia - nikomu bym takiego nie kupila a ona nosi takie rzeczy?? moze zlota nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567......
a ona lubi złoto z dodatkiem jakiegoś kamienia ?....będzie miała do czego ubrać taką biżuterię ? wiesz ja bardziej stawiałabym na samo złoto bez dodatkowych kamieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, znam ją. Lubi biżuterię z kamieniami. Do tego tylko złoto nosi, więc mam problem. Nie mamy za dużo kasy, a te mi się wydają takie w miarę. Ewentualnie może coś takiego? http://rafidu.pl/komplety-zloty-komplet-k1468-o_l_102_750.html ? Tamte oczywiście mogą być również bez kamienia - może bardziej uniwersalne wtedy będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już te drugie lepsze
chociaż też paskudne - w życiu bym takiego czegoś nie kupiła :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567......
te 2 zdecydowanie fajniejsze od tych pierwszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda789
nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talula
ojoj to drugie od razu wpadło mi w oko! właśnie przyszła przesyłka-na żywo jeszcze ładniejsze;] oj chyba będę ich stałą klientką bo mają śliczne rzeczy w świetnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ,ale dla mnie to tak dla małej dziewczynki komplety :O jakieś kwiatki ,czy to jeszcze ktoś nosi ?:O Może bardziej coś klasycznego prostego ,ile lat ma dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×