Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niezdecydowana2212

Jaki kolor dywanu...?

Polecane posty

Gość niezdecydowana2212

Moj pokoj wyglada tak: na podlodze jasne panele, sciany w kolorze "Bondex - hortensja" (czyli tez jasne), wypoczynek ecru, mebloscianka w kolorze sredniego, cieplego brazu (olcha sellene) i dekoracja okna - czerwono-pomaranczowe zaslony i jasne firanki. Chcialabym polozyc na podlodze dywan ale nie mam pojecia jaki kolor by pasowal do tego wystroju... Licze na Wasza pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie kolory blade, to pasowałoby coś mocnego, moze w nawiązaniu do zasłonek wściekle pomarańczowy dywan ten długosznurkowaty, zapomniałam nazwy, modny teraz widziałam takie kolorki fajne, 65 zł za m2 nie musi być duży, chodzi o to, zeby ozywić i ocieplić pokój ja też mam bladawy pokój - żółto-niebieski i planuję kupić właśnie taki zaj... granatowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto i moj pomysł
pistacja albo cimna zieleń; może być z delikatnymi elementami w kolorze beżu, ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
ja proponuje czerwony, mocno czerwony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega czerwony - dla ożywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana2212
Czerwony, pomaranczowy- ok, ale te zaslony tak dominuja kolorystycznie, ze gdyby jeszcze dywan byl podobny, chyba byloby za duzo tej czerwieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona**
A po co dywan? ja w domu nie mam ani jednego i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana2212
Po co...? Bo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana2212
Moze macie jeszcze jakies pomysly...? :) Ja zaczelam myslec o jakims neutralnym kolorze np.bezowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela co stracila przyjaciela
nie, bezowy odpada. masz neutralne kolory i tylko ten pomaranczowo-czerwony na oknach, mozesz dodac jeszcze jeden inny kolor- albo niebieski ciemny, albo granat ewa ten dywan to shaggy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana2212
Ale czy jak dodam taki ciemny kolor pokoj nie bedzie ponury? Zreszta ciemny element juz mam - mebloscianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela co stracila przyjaciela
bedzie za ciemno jak dasz wielki dywan. masz jasna podloge,jasna kanapne a dywan na pewno ebdzie lezal wlasnie kolo kanapy wiec nie ebdzie za ciemno poszukaj sobie kolo kolorow- kolory pokrewne daje sie gdy chce sie miec harmonie, jesli mocne akcenty to te naprzeciw siebie. wazne zeby nie dawac za duzo kolorow w jedno wnetrze jesli cos intensywnego to max 3 kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana2212
dziekuje za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd
Ja bym dała pomaranczowo-czerwony, z przewagą pomaranczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana2212
A żółty...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana2212
Pokoj urzadzony jest raczej w nowoczesnym stylu ( oswietlenie halogenowe, podwieszany sufit, meble dosc proste, skorzany wypoczynek), tylko ta dekoracja okna wprowadza troche romantyzmu. Takze nie wiem, jaki dywan by pasowal - nowoczesny czy klasyczny ale wydaje mi sie, ze raczej bardziej nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorbbba
Niezdecydowana wez sobie w komforcie próbniki dywanow i bedziesz miala na miejscu porownanie do wnetrza, albo zapytaj na miejscu dekoratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lantek
Bardzo dobry pomysł - wziąć próbniki do domu i ocenić. A słyszałem, że można też u nich wziąć też próbniki paneli. Czyli można próbować do wyboru i koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 654754
Ja mam mieszkanie w beżach i brazach i mam mega czerwony dywan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroten
a ja w całej chacie nie mam nawet kawałka dywanu :) kiedyś mi sie to głowie nie chciało pomieśćić ,ale traz , od kilku lat tak mieszkam i zyję . A ile mniej sprzatania , odkurzania i innych syfów z dywanów ... a ten sznurkowy to sie nadaje każdorazowo do trzepania a nie odkurzania . Głupiego robota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, że moze pasowac cos w odcieniach naturalnych - w kolorach ziemi ? Nie kupuj za jasnych dywanów bo zaraz będą do prania ale tez nie za ciemne zeby nie popsuły atmosfery pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie pod biurkiem mam dywanik w kształcie puzzli z oferty Siedem Królestw Dywanów ( www.7kd.pl ). Wiele kolorów puzzli, dywan fajnie się prezentuje przy jasnych meblach. Stopom jest wygodnie. Praktycznie cały dzień pracuję przed komputerem i ten dywan to dla mnie normalnie zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×