Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkowo

Wróżba miłosna

Polecane posty

Gość makaoD
Nikoletta 19.12.1991, Artur 11.09.1992 czy on mnie kocha naprawde i czy mnie zdradza i czy nasz zwiazek ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokodylowy nie pocieszyła tylko napisała to co pokazały karty , a karty to nie wyrocznia i każdy jest kowalem swego losu , zycze powodzenia:) kasiekxxxxxxxxxx Jestes jeszcze bardzo młodziutką osobą ,teraz dla Ciebie jest czas zabawy nauki korzystaj z tego, a miłośc sama Cie odnajdzie , nie czekaj na nią każdego dnia , korzystaj z zycia póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekxxxxxxxxxx
dziekuje poki co bede strała sie korzystac... pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaoD
Beatkowo wywrozysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaoD
dziekuje:) a kiedy mniej wiecej bo nie moge sie doczekac juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka220001111
Marta 10.11.1984, marcin 13.06.1984.Co karty mowia na temat naszego zwiazku?Czy zamieszkamy razem i kiedy? Prosze o wrozbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
PROSZE POMOZ MI BEATKOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 20.06.1989 czy bede miala meza i dzieci? a jak tak to jak on bedzie wygladal , z kad bedzie, ile mial lat? gdzie go poznam? i ile dzieci jaka plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mozna bo wiedzę ,że ludzie się tu rozpisują -to ja tylko mam jeszcze jedno pytanie-czy będziemy mieć dzieci? płec itp się nie liczy tylko czy będziemy je mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiszka
ja 06 02 1973 on 01 03 1983 co z tym zwiazkiem????thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka111
czy wrócisz jeszcze na strone 2 bo mnie ominełaś bardzo proszę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezarowa
Witaj Proszę o wróżbę Czy wrócimy do siebie Czarek 17.5.59 i Anka 3.4.78, czy mam na niego czekać? Czy mogę ufać Tomkowi 18.12.70 ? Czy wkrótce pokocham ze wzajemnością i będę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja mam tylko małe pytanko czy dzisiaj znajdziesz dla nas czas? Bo wiesz jakie sa baby jęsli chodzi o miłośc-musimy to wiedzieć już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę jeszcze raz... czy zakocham się w najbliższym czasie z wzajemnością?? jeśli tak, to czy znam go już... kasia 13.04.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani nie jestem w stanie powróżyc wszystkim naraz a mam tez inne zajęcia:) bede starac sie po kolei wróżyc cierpliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota kula
Beatkowo ja tez gdzies uszlam z koleji ja 03.08.1988 on 11.03.1983 czy sie zejdziemy i czy sie nam ulozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia i jarek
a mnie pominelas powroz i mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara2904
czy będziemy zawsze blisko siebie? ja 02 sierp. 1976 on 13 stycz 1969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaoD: Twój partner to typ czarodzieja,owszem zywi do Ciiebie ciepłe uczucia , ale to raczej namiętność pożądanie niz miłośc.Ten związek to spalanie uczuc i w przyszłości nie ma szans bytu. ========================================================= Nataliaaaaaaaaaaa: z p.Michałem: ten pan traktuje znajomosc jako przygode miłosna, moze cos obiecaci poprostu sie z tego nie wywiązac, to typ co zamiesza w głowie i zniknie, prowadzi gre pozorów, żeby wypasc jak najlepiej, ale do nieczego to nie prowadzi . z p Mateuszem: Niestety jak wyżej , znajomosc oparta za fałszywych nadziejach mysle ze żaden sie nie nadaje , przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×