Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zauwazylam ze

kazdy kto napisze o kafe pozytywnie o swoim wygladzie jest krytykowany

Polecane posty

Gość zauwazylam ze

dlaczego tak jest? kazda dziewczyna ktora napisze o sobie ze jest ladna , atrakcyjna itp. jest wyzywana od pustakow, glupich lal i tym podobnych. co jest powodem takiej nagonki na osoby ktore nie boja sie napisac dobrze o swoim wygladzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjsjs
a niby po co one sie pytaja czy sa atrakcyjne na kafe? bo licza, ze uslysza multum komlementiw na swoj temat. Czyli sa niedowartosciowanymi, rozpieszczonymi "ksiezniczkami". Normlana dziewczyna wie, ze jest atrakcyjna i nie musi sie pytac czy jest ladna bo zna swoja wartosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech przecież nie sprawdzą poprzez forum jak te osoby naprawdę wyglądają ;) ja tam nie narzekam póki co ;) nogi mam ręce mam ubranie na siebie jeszcze kupie (ponoć rozmiarówka coraz mniejsza z roku na rok) nie mam długich rąk do kostek w drzwiach sie mieszcze na wysokość i szerokośc ;) nie ma co ..ciekawe czy mnie ktoś zjedzie za normalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssjsjs a niby po co one sie pytaja czy sa atrakcyjne na kafe? bo licza, ze uslysza multum komlementiw na swoj temat. Czyli sa niedowartosciowanymi, rozpieszczonymi "ksiezniczkami". Normlana dziewczyna wie, ze jest atrakcyjna i nie musi sie pytac czy jest ladna bo zna swoja wartosc... odezwał/ła sie a pomyślałaś/łeś czy ta osoba może tak pisać sobie dla jaj i potem mieć z taklich bluzgów polewkę a napisała nieprawde o sobie przecież tego nie sprawdzisz jak ktoś wygląda bo nie masz jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylam ze
ale mi nie chodzi o laski ktore zamieszczaju tu swoje zdjecia i pytaja czy sa ladne ale zawsze jest tak ze jesli dziewczyna napisze sama o sobie ze jest ladna albo atrakcyjna i nikogo o to nie pyta tylko jest tego pewna to wszyscy na kafe zaraz ja jada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale z tymi zdjęciami to jest często tak ,że one nie mają pojęcia ,że ktoś umieścił je za nie często jest to były chłopak albo zawistna koleżaneczka z pracy albo klasy opamiętajcie sie kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prosze prosze popieprzona
SmutnaONA ktora w ogóle nie siedzi na kafe :D:D:D Żal dziewczynko mi CIĘ strasznie - ŻAL przez duże Ż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quiche lorraine bewitched, ty jestes normalna tak? ani piekna ani brzydka, takie przecietniactwo? dobrze zrozumialam? napisałam że mam wszystko na miejscu wystarczy przecież wiesz ,że nie wrzuce swojego zdjęcia na kafe chcesz mnie sprowokować dziecko próbuj przecież ci nie moge tego zabronić bo to publiczne forum skaczesz tak po wątkach i zawsze śledzisz czyjeś wypowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytać ze zrozumieniem posty radze ;) i sie nie przejmować ;) pozdr spadam miłego dnia u mnie piękna pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale zastanawia mnie twój tok myślenia. nikt nie pytal jak wygladasz, a sama to napisalas. dlaczego? gdyby bylo cos nie na miejscu, tez bys napisala? wybacz, przecietniactwo ma oddzwiek pejoratywny, a nie chcialam okazac negatywnego stosunku do Twojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemwięcej
nie tylko o swoim wyglądzie ale W OGÓLE napisze coś pozytywnego, normalnego, innego niż stękanie, kwękanie, narzekanie, atakowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flacki z kenucki
dajcie spokój za bardzo sie przejmujecie i bierzecie do siebie problemy z kafe po słownictwie mozna wiele poznać owszem czemu zaraz sobie ktoś coś dopowiada macie czas siedzieć i wymyslać sobie bzdury bo ja nie bardzo nie widzicie że sobie ktoś jaja jak berety z was robi a niektórzy po prostu mają dystans do wszystkiego i nie mają bzdurnych problemów i jak widać bardzo dobrze się z tym czują szkoda ,że autor ma troche racjii o was bezinteresownych zazdrośnicach ;) szkoda mi was jesteście żałosne cały czas siedzicie na kafe i lejecie jadem quiche lorraine ty od razu dopowiadasz ,że przeciętniactwo a widziałaś tą osobę w realu ?? dziwna jesteś ludzie marnujecie życie na kafe idzcie w normalny świat tu nawet słońca nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu SmutnaONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt nie wolno powiedziec
ze sie ma dobra prace, dobry samochód, wykształcenie, dom ,udane dzieci, przyjaciół - cokolwiek pozytywnego. Albo powiedza, ze sie chwalisz, albo nie wierza,A przeciez ludzie sa rózni do cholery, nie sami nieszczesnicy, dlaczego kłamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja racja kolezanko
Angelina Żuli bo te naprawde ładne i pewne siebie nie musza pisac ze sa ładne. jak wiedzą to po co będą pisać jak nie mają kompleksów to sie nie dowartościowują na takim forum proste zbytnie dowalanie dorabianie jakiejś historii o innych tez nienajlepiej o kims świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu raban ale o co
to fakt nie wolno powiedziec ze sie ma dobra prace, dobry samochód, wykształcenie, dom ,udane dzieci, przyjaciół - cokolwiek pozytywnego. Albo powiedza, ze sie chwalisz, albo nie wierza,A przeciez ludzie sa rózni do cholery, nie sami nieszczesnicy, dlaczego kłamac? tak powiedz co niektórym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO O SOBIE SIE NIE PISZE
!!!!!!!!!!!!!! BO O SOBIE SIE NIE PISZE!!!!!!!!!!!! TYLE MAM DO POWIEDZENIA MAM TU SWOJE ZDJECIE NIKOGO O NIC NIE PYTAM NIKOGO NIE OCENIAM A ZDJECIE MAM BO TAK CHCE I KONIEC KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna walnęła focha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylam ze
ale dlaczego kazdy co napisze o sobie cokolwiek dobrego jest od razu krytykowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenigdy czarny nick
oj chyba jednak sie nudzisz i śledzisz czyjeś wypowiedzi pewnie wielu osób jak cię czyjaś postawa zaskoczy to onośnie wielu odpowiedzi twoich oczywiście jak jesteś zajebista taka co robisz tutaj jak teoretycznie te wszystkie pasztetowe co sie użalają i bluzgi puszczają jak jesteś zajebiście atrakcyja i mądra i wspaniała co więc tu robisz nie masz ciekawszego zajęcia wkurzasz czasami i próbujesz kogoś zdołować jak sie ktoś wypowiada zakładając temat sorki ale puściły mi nerwy bo na jednym wątku wypowiada się ktoś nie szczęsliwy a ty od razu swoje mądrości nawet nie czytasz ze zrozumienien kurde to już którys raz albo jak cię ktoś suką nazywa miło ci niechce mi sie nawet przewalać topików aby tego szukać dorośnij wreszcie nawet jeśli metryka na to nie wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt nie wolno powiedziec
nie o to chodzi,zeby sie chwalic, pytac, domagac komplementów,wstawiac zdjecia, tylko ( jesli oczywscie to jest na temat i jesli jest potrzeba ) przedstawic w miare rzetelnie swoja sytuację. Jesli ktos mnie np radzi jak postapic z dzieckiem, to powiem, jakie dzialania u mnie przyniosły DOBRE efekty. Jesli sie pytaja , jak byc szczesliwa z mężem, to przeciez nie napisze - rób tak i tak, radze, bo jestem nieszczesliwa . ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quiche lorraine
widzisz ktoś chyba o tobie coś napisał tylko tego wprost nie zrobił ale każdy bywalec wie o co chodzi poszukaj sobie te posty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt nie wolno powiedziec
do przenigdy - dlaczego uwazasz ze tu siedza sami przegrancy, a nie np ludzie , ktorzy w tym momencie chca sobie zwyczajnie pogadac z kims nie wychodzac z domu, w kapciach i wieczorowa porą? Przeciez tu sa rózne tematy. Czasem ktos prosi o rade, czasem ja kogos - co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quiche lorraine
ty jesteś normalna jasne tak se mów pamiętam jak cie co niektórzy zjechali no jasne wsadź se w dupe te swoje rady porady wkurwiasz innych spadaj na jakieś forum dla pyschicznych więcej niż jeden post jest pewnie do ciebie czemu zawsze szczery albo komiczne nawet amaleta tak nikogo do siebie nie zraża jak ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemwięcej
> zauważyłam, że. odpowiadam - bo większość ludzi siedzących całe niemal dnie na kafeterii to nieudacznicy niezdolni do normalnego życia - stąd tyle czasu tu spędzają, a skoro nie robią niczego sensownego to nie wyobrażają sobie, że inni mogą. Wiesz - każdy ma własny punkt widzenia i ....odniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×