Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola cocacola

WSZYTKIE BĘDZIECIE MI ZAZDROŚCIŁY TEJ TOREBECZKI-WASZE OPINIE

Polecane posty

hehehehe jakie badziewie u chinczykow mozna kupic hehe na bank nie bede ci jej zazdroscic bo mnie takie badziewia nie kreca.. moda tez nie ja tam wole motoryzacje przynajmniej mam o czym pogadac z chlopakami z klubu i z moim miskiem :P phii tez mi powod do chwalenia sie.. hehehehehe :D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdaa
wiejska czarodziejska :-) a tak poważnie to totalne bezguście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESME21
jaka wieśniacka !nie ma czego zazdrościć,od ZARY hahaah KUP ORYGINAŁ OD LUISA VUITTONA A WTEDY SIE PRZECHWALAJ! BO JAK NARAZIE NIE MASZ CZYM !WIEŚNIACZKO!ZA DARMO BYM JEJ NIE CHCIAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAMIN
JAK DLA BEZ SZAŁU I NIE WARTA TYCH PIENIĘDZY..POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA12
SAMA SOBIE NIE MOGŁAŚ ZAROBIĆ NA TO "ŚLICZNĄ" TOREBKĘ ??? MUSIAŁ CI "MISIU" DAĆ PIENIĄŻKI??? ALE JESTEŚ PUSTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet gdyby to była
oryginalna Balmain, a nie tylko "stylizowana na..." to bym jej nie chciała, bo zwyczajnie mi sie nie podoba :o Zresztą mnie sie mało któa torebka podoba, wybredna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehw213254363
HAHAHA jakie zazdrosnice! z przyjemnoscia odmowie sobie w tym tygodniu jakichs wydatkow i zainwestuje :) zara zawsze miala swietne torby ale ta jest wyjatkowa! racja, jest droga, ale mysle, ze i tak sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnapani19
ta torba jest boska;) wie ktoś czy jest jeszcze w Zarze ????????????????????? pliska odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobają sie Wam torebki Vezezi? Ja je uwielbiam:) Mają piękne,intensywne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylin monroe
moje skoromne zdanie: gdyby taka sama torebka byla na jakims bazarku za 45zl, to bys nawet na nia nie zwrocila uwagi. Tak strasznie podoba Ci sie nie ona, a jej metka i cena a takze sam fakt , ze masz faceta na ktorego to stac. Gdyby ta torebka Ci sie podobala, tak szczerze , to bys nie pisala od razu jej ceny , marki i tego ze wszystkie bedziemy CI jej zazdroscic. TAkie moje zdanie i nie muszisz sie z nim zgadzac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana
Główka jak makówka :) No, slowo daje ;) To chyba prowokacja jest, bo nie wierze, ze ktos takie rzeczy moze pisac zupelnie swiadomie i powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość des moines
Przewaznie podoba mi się wiekszosc torebek w zarze, ale zwyczajnie szkoda mi na nie kasy. Tej bym jednak na pewno nie kupila! lekka przesada z tymi lancuchami. Zakrawa o tandete i za pol roku wyjdzie z mody i co wtedy z nia zrobisz? A poza tym - widac ze sama sobie odpisujesz, autorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vv.O.sS
średnia taka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
dla takiego pustaka jak ty w sam raz. Masz racje kup sobie ją tylko nie zapomnij napisać sobie na czole ile kosztowała i, że pieniądze dał Misio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torba jest ohydna dla mnie
Nie mój styl :) Ale cieszę się Twoim szczęściem, że Cię na nią stać :) Co prawda mnie też stać i nie musi mi mój "misio" na takie rzeczy dawać, ale to szczegół ;) Proponuję jednak zamiast na torebkę, wydać na czesne w wieczorówce, to może wtedy nie będziesz pisać " M O N D R E G O", a misio nie będzie musiał Cię utrzymywać i kupować tendetnych torebek, bo będziesz miała szansę na pracę lepszą, niż klejenie tipsów :P Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levelaaa
ZOŁZA12 SAMA SOBIE NIE MOGŁAŚ ZAROBIĆ NA TO "ŚLICZNĄ" TOREBKĘ ??? MUSIAŁ CI "MISIU" DAĆ PIENIĄŻKI??? ALE JESTEŚ PUSTA!!! No przeciez zarobiła... U "Misia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etorebkomaniaczka
TAKA SAMA JEST DOSTĘPNA NA STRONIE WWW.ETOREBKA.PL ZA 119ZŁ A DODATKOWO Z KODEM 59c90329 JESZCZE 5% TANIEJ! DOSTĘPNA CZARNA I KARMELOWA http://etorebka.pl/s03.php?f=0298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poza Cieniem
kurwa! mam wrażenie, że autorka to słynna Jennifer8787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×