Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buzi buzi ump

problem!!!!

Polecane posty

Gość buzi buzi ump

Mam taki problem a mianowicie za 2 miesiące wychodzę za mąż, mam 3 braci jeden będzie świadkiem a drugi poprowadzi mnie do ołtarza. I właśnie tu jest problem bo u mnie w rodzinie jest wojna o to kto ma poprowadzić do ołtarza. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić nie chce aby ktoś się na mnie obrażał. Macie jakieś sensowne wyjście z tej sytuacji. Mi się wydaje że świadek jednak ma większa funkcje niż osoba prowadząca do ołtarza, a jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem .....
do ołtarza powinien prowadzic ojciec, jednak mniemam, ze takowego "nie masz" , wiec powinien Cie poprowadzic najstarszy z braci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zrób losowanie
skoro są dwie funkcje, a braci trzech???? Chyba że z jednego zrobisz świadka, drugi poprowadzi Cię do ołtarza, a trzeci zostanie starostą weselnym = np. da znak do oczepin, wygłosi małe przemówienie na weselu, i to on rzuci Twoim welonem + krawatem Młodego. Nich się wszystkie chłopaki cieszą, zamiast bić o funkcje... oczywiście funkcje tez najlepiej wśród nich rozlosować, coby wojny nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi buzi ump
wiem ze może to głupie ale już mam tego dość. Przed weselem kazda pierdoła potrai wyprowadzic z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tego z którym
jestem najbardziej zżyta wybrała na świadka a do ołtarza poszła tradycyjnie po polsku z narzeczonym a nie po amerykańsku ;) po co ten trzeci ma być poszkodowany skoro i tak się już kłócą? swoją drogą to chyba jeszcze dzieci z nich skoro takich drobiazgów nie umieją rozwiązać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety!! Skoro to problem to po prostu idż z narzeczonym do ołtarza i sprawa załatwiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za tym zebys do oltarza poszla z narzeczonym przeciez masz 3 braci to kazdemu i tak nie dogodzisz jeden bedzie pokrzywdzony, wiec jednego na swiadka wybierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×