Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawamamusia24

Duza szansa na dzidzie???

Polecane posty

Gość Ciekawamamusia24

Wspolzylam z mezem w dni plodne 2 dni przed owoulacja stosunek byl bez zakonczenia w srodku(kochalismy sie dosc dlugo).Czy jest duza szansa ,ze jestem w ciazy bo juz sie ciesze ,ale nie wiem czy nie za wczesnie.Mamy juz jedno dziecko i chcielibysmy drugie .Z pierwszym tez zaszlam w ciaze przez stosunek przerywany bez konca ,wspolzylam wtedy po owulacji i wyszedl chlopiec mam nadzieje ze teraz bylaby dziewczynka:) Jaki test najszybciej pokaze mi, ze jestem w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz że pierwsze dziec
ko było ze stosunku przerywanego? był tylko jeden stosunek w tym cyklu, w którym zaszłaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dni płodne najłatwiej o chłopaka...a niech skończy porządnie w Tobie, to bedzie duza szansa na dzieciaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawamamusia24
w kalkulaorze na necie wyszly mi dni kiedy moglo dojsc do zaplodnienia i wlasnie wtedy kochalismy bez konca w srodku, z mezem sie wcale nie kochali do konca tylko z gumka albo przerywany teraz tez z gumka ostatnio przerywany chce dziecko ale sie boje chce dac sie zaskoczyc, moj synek ma polroczku.zalezy mi tez zeby byla dziewczynka teraz wiec szalejemy tylko w te dni kiedy moze byc niby prawdopodobienstwo urodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt duza szanssa
na dzidzie.Na dziecko marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×