Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rynka

trudny związek

Polecane posty

chcialabym sie poradzic,mam chlopaka od 2 lat ale nie jest nam zbyt dobrze w lozku to bardzo sprzyja naszemu zwiazku,teraz on wyjechal na miesiac>dodam ze ja juz od dosc dawna spotykam sie z bylum,to trudna sprwa i dosc skomplikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z tym bylum przezylam pierwszy raz i cos nas do siebie ciagnie caly czas,jednak on ma zupelnie inne zycie.a ja z obecnym jestemy dobrymi przyjaciolmi pogadujemy sie ale bbrakuje tego czegos...nawet za nim nie tesknie za bardzo...a jednak jestem przywiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym slowem szukasz
tu wymowki i/czy usprawiedliwienia dla puszczenia sie za jego plecami ? koorew na tym swiecie nie brakuje i tak pomyslisz ciipa nie glowa jak setki tysiecy kobiet przed toba i po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sie zastanawiam czy pierwszy raz z innym partnerem ma wplyw na zwiazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym slowem szukasz
bedziecie sie pytac i pisac, ona bedzie belkotala cos bezsensu a na koncu wyjdzie ze chce sie puscic ze swoim bylym tylko jak narazie ma jeszcze wyrzuty sumienia wiec czeka az jej powiecie, ze to nic zlego itepe itede 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz przeżyłas z frajerem, który Cię rzucił. Nie szanował Cie itp. A Ty sie jeszcze z nim zadajesz, świadczy to o Tobie, o tym, że jestes szmata :) Twój obecny wie, że spotykasz sie z ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze niewiem czy kocham tego z ktorym jestem poprostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go rzuc, czy my mamy wiedziec czy go kochasz ??? :O tamten cie rzucil ten w lozku jej do doopy, chodzi ci tylko o bzykanie wiec rzuc tego w cholere i wracaj do tamtego, po chooj komplikujesz wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz niewie!nie sypiam z bylym,poprostu rozmawiamy ake sam fakt ze chcemy sie ze soba spotykac...a z ty obecnym nie jest mi tak doslownie dobrze poprostu wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga milosc nie przychodzi tak szybko jak pierwsza i za nim trafisz na taka ktora bedzie az tak silna to mozesz miec jeszcze kilku tych facetow wiec odpowiadam to norma i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dlugo bedziesz miac slabosc do pierwszego faceta ale skoro on ma inna to musisz przesac sie z nim spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten nie rzucil mnie,bylismy mlodzi glupi i sie rozstalismy to bylo jakies 5 lat temu i do teraz sie widujemy...on nie ma dziewczyny a ja mam chlopaka od 2 lat,i nie potrafie mu odmowic zeby sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniesz tylko w toważystwie innych facetow tak sie mowi najlepszym lekarstwem na milosc jest inna milosz, woec szukaj az znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tego probowalam ale nic nie dalo...a z tym obecnym dobrze sie dogadujemy,ale nie ma tego czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz nauczyc sie mowic mu NIE chyba ze tego nie chcesz skoro on nie ma dziwczyny to wrocccie do siebie ale tego obecnego zostaw bo to juz puszczalstwo bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz ze probowalam mowic mu nie,ale nie chce,lubie jego towarzystwo i tak sie "przyjaznimy" bardzo dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to odwołuje to co napisałem. Powiedz Mi, czy ten pierwszy raz ma az takie znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tym obecnym mam oparcie,moge mu wszystko powiedziec jest jak taki brat dla mnie a nie jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tak go dziewczyny pamiętają? Aż tak? Że nie zapomną go do konca swojego zycia mimo i z kochaja tak bardzo obecnego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze tak,tymbardziej ze to byl tylko pierwszy i jedyny raz z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to wazne,wogole wydaje mi sie ze to siedzi w psychice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×