Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Friese

najlepszy szampon zwiększajacy objętość którego używałaś??

Polecane posty

Zastanawiam sie nad Garnier Fructis, ktory jest teraz reklamowany, Szampon wzmacniający bez silokonu.do włosów cienkich bez objętości. Ale może macie coś sprawdzonego i dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę bo też takiego szukam! Do tej pory próbowałam loreal'a ale zaczęły mi po nim wypadać włosy :o. Jest chyba za bardzo naszpikowany chemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantene pro-v gęste i mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wieze w zadne cudowne
szampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju hu ha hiiiiiiiii
tylko nie fructizy, i nie pantiny bo to straszne gówna są. ja mam słabe kudły. ten pierwszy to bardziej uklepywał i przetłuszczał, a ten drugi doprowadzał do wypadania. dla mnie są dobre nivea, dove. ale to na mój łeb. wracając jeszcze do fructisa, to nie znam osoby która by była z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
polecam szampon PREGAINE,do włosow wypadających,dodajacy objetości,do kupienia tylko w aptakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że to topik o szamponach, ale polecam odżywkę zwiększającą objętosc włosów z Goldwella. Na umyte włosy nakładamy ja na minutkę, spłukujemy i to najlepsze co miałam. Polecam też stilling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantene pro-v gęste i mocne
szampon + odżywka + maska jeśli zastosujesz wszystkie trzy rzeczy na raz masz efekt murowany ja je odkryłam w akcie desperacji, bo miałam bardzo surowa dietę i po 2 m-cach zaczęły mi dosłownie garściami wypadać włosy, tak ze miałam prawie 5 mm przedziałek na głowie i żaden zestaw nie okazał się tak skuteczny! minus - niestety nie ma właściwości odżywczych i wzmacniających włosy, wiec wydają się lekko matowe i wysuszone, ale objętość jest - a o to przecież ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
Jeśli masz cienkie włosy, to szukaj szmponów bez silikonu. Ja tez zawsze miałąm wąty do fuctisa, bo włosy po nim sprawiały wrazenie jeszcze cieńszych i bardziej uklepanych - ale ten bez silikonu jest naprawdę ok. Ja osobiscie nie wierzę w jakieś własciwości szmponu dodające objetosci - byle jej nie odejmował. Lubię ten właśnie nowy fructis, serię rzepa, szmpony ziolowe "z apteczki babuni" - a najbardziej lubię schaumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z biedronki za 3.95
super. i zmniejsza przetluszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheffi
Widzialam na tutorialu jakiejs dziewczyny,ze polecala szapomny Andrew Barton'a. Sa one dostepne w Angli w sieci sklepow ASDA. Kupilam szampon z serii 'I love volume' i powiem szczerze mowiac, ze bylam rozczarowana. Mam cienkie i na dodatek suche wlosy i wyobrazalam sobie, ze zaraz pomyciu bede miala wlosy jak Shakira. Tymczasem nie zauwazylam zadnej zmiany.Az do 10mycia. Teraz naparwde widze, ze wlosy sa lekkie i odzywione, ich objetosc sie zwiekszyla i na dodatek sie ladnie zaczely skrecac. Teraz jestem zadowolona. Szkoda tylko, ze w Polsce go nie ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheffi
a co do wypadajacych wlosow to tez mialam z tym do niedawna problem. Gdzie lezy przyczyna i co najbardziej moze ppomoc? Dieta, zdrowa dieta. Jem teraz bardzo duzo owocow i warzyw, dostarczam mojemu organizmowi witamin i niezbednych skladnikow wplywajacych korzystnie na wlosy i zauwazylam spora poprawe. Moge je juz rozczesac, bez obawy, ze znajde mnostwo wlosow na szcztoce. Na zdrowiej diecie korzysta wszystko, skora, wlosy, paznokcie, nerwy, wszystko. Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa i tak...
ponoc przeciwlupiezowy jest dobry na zwiekszenie obj ale nie stosowalam to nie powiem mam tego garniera, wlosy po nim ladnie pachna ale co do objetosci to klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKfUNkIOxyMEgBegyQX
gosc pisze:jak burmistrz kazał uawtsić tyle rowerowych stojakf3w to pewnie urzędasy teraz będą na rowerach jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 1230000
Najlepszy : Dermatopoietin Shampoo. Daje efekt lekkich i bardzo witalnych włosów. Dodatkowo od razu stają się błyszczące i jakby to powiedzieć : ...młodsze:) Coś jak włosy dziecka , takie pełne blasku i latające wokół głowy. Trochę drogi , ale za to mega, MEGA wydajny! Polecam . Niestety dostępny tylko online:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szampon co prawda, ale pianka, polecam, Toni&Guy, lepszej pianki zwiększajacej objętość włosów nie miałam jeszcze, świetnie unosi włosy u nasady i utrwala fryzurę, a włosy przy tym wyglądają bardzo naturalnie, a nie jak sztuczny hełm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka1233
Ja szukałam czegoś korzystnego cenowo i przypadkiem trafiłam na szampon Sessio, posiada ekstrakt z marakui i prócz zwiększania objętości bardzo odżywia włosy nie obciążając ich, więc jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Yves Rocher, na allegro jest teraz promocja i mozna kupic za 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ive rocher zwiększający objętość jest bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandzialek
Szampon HB Jesunesse, to daje znaczną poprawę, tylko musicie systematycznie myć. U mnie ta zmiana na włosach była diametralna, zaczęły one wyglądać znacznie lepiej - teraz jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kosik
Jeśli mam sugerować dobry produkt to na pewno szampon zwiększający objętość włosów Hb Jeunesse i to rzeczywiście działa. W moim przypadku te włosy zdecydowanie wyglądają zdrowo, ale też zadowalajacy efekt nie przyszedl od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yves rocher, szampon na objętość, chyba z malwą o ile się nie mylę, oraz taka zielona szauma. Genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatarorek
Używaj HB Jeunesse, tego powiększającego objętość włosów. U mnie diametralna odmiana na plus, mocne włosy, zdrowsze, ładniejsze, o wiele lepiej utrzymane. Nawet nie sądziłam, że może być aż tak dobrze, a jednak zadowalający efekt uzyskany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka7121
najlepszy jak dotąd okazał się dla mnie szampon planeta organica http://bitly.pl/LVBLd, bardzo ładnie odbijał włosy od nasady i przede wszystkim były długo bardzo świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon HB Jeunesse, stosowany systematycznie. U mnie daje świetny efekt, włosy odmienione, ładne i zdrowe, a przede wszystkim diametralnie inna objętość. Pewnie, że od razu nie będzie idealnie, zmiana przyjdzie, ale po pewnym czasie. Inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×