Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isanka

jaki piling do wrastających włosów?najgrubszy?polećcie proszę jakiego używacie

Polecane posty

i czy jest skuteczny. chce depilatora używac a boję sie wrostów, bo mam niestety do nich tendencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys przez depilator doprowadziłam nogi do strasznego stanu i długo je leczyłam. Przez długi czas bałam się go ponownie uzyć, ale rok temu sie uparłam i zima uzywałam regularnie. stosowałam piling codziennie, lub co drugi dzień, jak najgrubszy,masowałam nogi bardzo szorstka gabka, nawilżałam ale lekkim a nie tłustym balsamem, mimo to pojawiały sie wrosty, czasem dużo, czasem mniej. Nie dziubałam w nogach żeby tak jak kiedys igłą je wydrapywac, była zima więc nóg nie pokazywałam, pilingowałam i czekałam aż włos się przebije, czasem był barrrdzo długi, okropność. chyba mam taka skórę i włosy że depilator sie do nich nie nadaje, bo mimo że włosów nie widac to nogi nie sa gładkie, sa takie chropowate więc przerzuciłam się na maszynkę bo bez sensu te męczenie sie z depilatorem jak efekt niezadowalajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomagał
Ziaji ten pomarańczowy peling myjący antycellulitowy kosztuje niewiele, ładnie pachnie a do tego nie zawiera tłuszczu bo jest w formie żelu w przypadku powrastanych włosków lepiej stosować żelowe peelingi bo te kremowe jeszcze mogą nasilić stan zapalny ja z wrastającymi włoskami na nogach walczyłam w ten sposób że codziennie robiłam peeling, potem goliłam nogi maszynką a potem ewentualnie wydłubywałam wysterylizowaną igłą te włoski które tkwiły w skórze po jakimś czasie takich zabiegów znikneły stany zapalne i włoski przestały wrastać na początku ta procedura była bardzo nieprzyjemna bo te włoski pod skórą kłóły i bolały, bolały też ranki po wyskubywaniu powrastanych włosków ale w końcu skóra zaczeła się goić i coraz mniej włosków wrastało ponieważ "walkę" z powrastanymi włoskami prowadziłam latem to te zaognione i zaczerwienione miejsca smarowałam korektorem albo całe nogi smarowałam gęstym fluidem by blizny nie ściemniały na słońcu (nie można opalać świeżych blizn bo powstają trwałe ślady bardzo trudne do wybielenia) ten fluid na nogach nie wyglądał źle, trochę brudził szorty ale przynajmniej nie musiałam chodzić w dżinsach czy długich spódnicach, gdy oglądam zdjęcia z wakacji nawet nie widać że całe nogi miałam w rankach, korektor i fluid świetnie to maskowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobietki :) tak sie zastanawiam czy warto sie wogóle zabierac za depilator. moja kumpela ma bardzo grube i ciemne włosy, o dziwo nie wrastały nigdy i po kilkiletnim regularnym stosowaniu depilatora w niektorych miejscach włosy jej nie rosna juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam peelingu HB - wystarczy i robi różnicę. Używam ich kosmetyku od dosyć dawna, cera wygląda zdrowo, normalnie, pozytywnie. Żeby jednak uzyskać taki efekt musiałam się nieźle napracować. Też nie od razu robiłam ten peeling w 100 proc. jak należy. Aktualnie jednak wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling Thalasso od Hb - powinien ci dać mega różnicę, a cera zacznie wyglądać normalnie. Kwestia pilnowania podstawowych kwestii. Jak na razie u mnie wszystko w porządku, cera wygląda zdrowo, normalnie, atrakcyjnie. Ale peeling oczywiście również trzeba umieć odpowiednio wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolkania
Też robię sobie taki domowy peeling z fusów po kawie. Ale jeśli chodzi o wrastające włosy, to nie mam z nimi problemu, bo zdecydowałam się na trwałą depilację Epilfree. To naprawdę jest wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessia2
Epilfree to super rozwiązanie. Sama się na nie skusiłam zachęcona przez przyjaciółkę i jestem naprawdę zadowolona. To dużo lepsze niż depilacja laserowa - bo nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×