Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasia_gospodyni_hi

co wlozyc do takiego kosza????

Polecane posty

Witam postanowilismy na podziekowaniu wreczyc rodzicom po bukeicie + po koszu słodkosci w takim koszu powinny znalezc sie rozne smakolyki jakas lepsza kawa jakis likierek - tak powiedziala mi kwiaciarka której mam dostarczyc te rzeczy a ona da na to koszyki wszystko ladnie zapakuje i ulozy tylko no wlasnie dokladnie jakie powinny to byc czekoladki i ile tego??? Merci, rochery, rafaello czy ktos z was moze podrzucic mi jakis pomysl co jeszcze moge wlozyc do takiego kosza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfess
A może jakąś spaśną bombonierkę lub czekoladę z Lindta? Do tego winko, kawa - co jeszcze chcesz wrzucić? Najlepiej wybierzcie się do jakichś dobrych delikatesów - tam jest świetny wybór przysmaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladki Lindt, Wedla - na pewno jakiejśc znanej marki. Raffaello mają mało reprezentacyjne pudełko - już lepiej Ferrero Rocher lub te wiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawe włoze chyba davidofa (czy jak sie to tam pisze:P) bombonierek powinno byc kilka (merci, rafaello, rochery, i jakies inne) chcemy po jakims likierku kupic, bo koniaków i win nie piją, ale cos jeszcze bym wlozyla ... hmmm tylko niewiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
moze jakas wypasna herbate? dobra herbatka zawsze bedzie mile widziana. jesli ktos z rodzicow lubi piwo to moze lepsze piwko np. czeskie czy jakies (do kupienia w piotrze i pawle i w wiekszych marketach). jak nie bedzie ci sie chcialo wybierac to wlasnie w piotrze i pawle mozesz kupic taki gotowy kosz, cena w zaleznosci od zawartosci od 100 wzwyz. w niektorych marketach tez widzialam takie kosze, zawartosc podobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimanima
ja widziałam, że kiedyś w kwiaciarni zamiast bukietu do takiego kosza zapakowano też ładny storczyk w doniczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec juz zakupilismy slodycze do tego kosza najpierw chcielismy wszytsko pod jeden kolor zeby sie ladnie komponowalo, ale jak zaczelismy wybierac to kupilismy te slodycze które nasi rodzice najlepiej lubią - bez względu na to jak wyglądają, w koncu to prezent dla nich więc najwazniejsze zeby bylo to co oni lubią :) a wiec Po dobrym winku Po kawie davidoffa dla mojej mamy rozpuszczalną dla jego naturalną (ojciec pije tylko taką) i chcemy dokupic jakąs ciekawą herbate bo jego mama pija tylko herbatki, nic nie znalezlismy wiec musze jezszcze poszukac Po duzym merci toffifi (niewiem jak sie pisze:P) baryłki bombonierke z czekoladkami belgijskimi ptasie mleczko trzy czekolady ale te większe jedna to ta milka amavel, druga z calymi orzechami i trzecie to hmmm w sumie w ksztalcie czekolady ale to są praliny poukladane oddzielnie z nadzieniem smietankowym i kremem kawowym do tego po swieczce kieliszku ladnie zapakowanym to wszystko bedzie w koszu a do tego bukiety ze slonecznikow niewiem moze jeszcze cos dokupic jak uwazacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupujemy gotowe, w większych marketach sami robią tylko sie koszt wybiera a oni go przygotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_porada
Ja bym włożyła standardowo słodycze, ale wiem że można włożyć również kawy ziarniste, liściaste herbaty, młynek do kawy, zaparzacz do herbaty, wino, miód pitny. Oprócz słodyczy - czekoladek własnie jak merci można włożyć jakieś kruche ciastka, rurkę ptysiową, paluszki chlebowe...najlepiej własnej roboty, ale i oliwy lub oliwki, albo samodzielnie zrobione konfitury w ładnych słoiczkach. Inspiracje na kosze możesz zobaczyć np tu http://www.robimyprezenty.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysłodawca

Do kosza najlepiej zapakować coś oryginalnego, niekoniecznie same słodycze. Jak jesteś ze Śląska to na www.slonskikosz.pl mozna znaleźć coś ciekawego a jak z innego regionu to na pewno tez macie swoje tradycje. Taki kosz tematyczny jest z charakterem i pomysłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja takie kosze zamówiła bym u profesjonalnej firmy....już oni wiedza co włożyć do koszyczka na jaką okazję.  Ja osobiście zamawiałam takie kosze w firmie u Pani  Barbary Owczarskiej  ZPUH  z miejscowości Konary pod Tłuszczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jak zamawiałam kosze okolicznościowe z poczty kwiatowej to były w nich czekoladki, bombonierki, kawa, herbata i butelka koniaku. W sumie do takiego kosza to można włożyć wszytko co się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela

Ja zamiast słodyczy zawsze robię kosz z kosmetykami, zamawiam na ezebra , bo tam mają fajnie przyrzadzone. Ładnie się prezentują, a do tego zawsze przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka

Ja miałam okazję zamawiać taki kosz u Pani Owczarskiej z firmy TOPAZ i powiem wam, że nie musiałam nawet długo tłumaczyć  co powinno się znaleźć bo oni już są tak wprawieni, że sami wiedzą co i dla kogo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zamowić już gotowe kosze. Kosze takie będą ładnie skomponowane, wielkościowo oraz zawartością. I nie będziesz musiała sie zastanawiac, co do takiego kosza włożyć.Dobrze jeśli będą to dobrej jakości smakołyki, takie których nie znajdziesz w pierwszym lepszym markecie ( odradzam kosze marketowe z uwagi na to, ze nie są zbyt eleganckie....).

Zerknij sobie do sklepu z takimi koszami. 

https://upominkowykosz.pl/41-kosze-upominkowe

Możesz znaleźć tam kosze z alkoholem albo bez  - mają spory wybor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×