Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Virqinia

cooo robic?!?!??!?!

Polecane posty

Gość Virqinia

spotykam się z pewnym facetem , wszystko było pięknie, dopóki nie zaprosiłam go do siebie ! zrobiłam mu pyszny obiad, pogadaliśmy, pożartowaliśmy.. usiedliśmy przed tv, bo przyniósł fajne filmy i ni stąd ni zowąd puściłam takiego bąka, że chyba sąsiedzi to słyszeli ! myślałam, że zapadnę się pod ziemię, on udał, że nie słyszy, ale ja spaliłam buraka .. wypiliśmy jakieś piwko i zebrało nam się na czułości, on pieścił mnie bardzo namiętnie, czule.. i gdy zsuwał ze mnie majteczki to zobaczyłam, że na nich jest jakaś ciemna plama! chciałam, żeby to był sen.. on na pewno to widział, bo szybko wstałam i poszłam do toalety .. jak wróciłam nie miałam już ochoty na nic, on w pół godz później się zmył ! i już dwa dni nie pisze nic, co ja mam myśleć, sama się odezwać? ale tak bardzo mi głupio.. to nie żadna prowokacja, jak pomyślicie.. wypowiadałam się już tutaj na kafe w kilku tematach ;((( a teraz ja mam problem ! dobrze, że tak anonimowo można coś komuś powiedzieć, może jakieś rady?! z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszzz...
powieśic się :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelom_om
oj, chyba bym się zapadła pod ziemię...i wolałabym więcej w oczy mu nie patrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×