Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tinka89

KREM Z KOLAGENEM - JAKI POLECACIE???? PISZCIE PROSZE

Polecane posty

Dziewczyny zauwarzylam ze pojawiaja mi sie pierwsze zmarszczki pomeidzy oczami i wokol ust macie jakies sprawdzone dobre kremy ktore zaiweraja kolagen? ktore moze wypelniaja zmarszczki lub ujedrniaja mocno skore? Napiszcie prosze bo chyba wkoncy kazda z nas to spotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkagrecka8
HEJKA KOBITKI, mam do sprzedania TANIO całkiem nowe: 1. błyszczyk bezbarwny Rimmel 2. błyszczyk L'Oreal Glam Shine nr 810 [rożowo-złoty z drobinkami diamentowymi] 3. cienie do powiek Lancome pustynna róża wszystkie kosmetyki są oryginalne,pochodzą z Nowego Yorku. zainteresowanych proszę o kontakt: salatkagrecka8@o2.pl mam konto na allegro rownież , tak że można sprawdzić wiarygodność. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorkabosska
ja stosuję krem nawilżający na dzień i wydaje mi się, że jest to w pełni wystarczające. w sumie już chyba 4 miesiąc z niego korzystam, dla zainteresowanych załączam link: http://colagen.info/p14,krem-nawilzajacy-na-dzien-natural-collagen-50ml.html jeśli chodzi natomiast o efekty to wydaje mi się, że jest spoko, nie mam żadnych problemów z cerą itp, w sumie nie muszę się nawet za bardzo malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuelaela
Ja osobiście używam do twarzy koncentrat kolagenowy i żel pod oczy z Thalgo, ale to kosztuje ponad 100zł. Jak ktoś chce trochę taniej - może spróbować kremu kolagenowego Bandi za 43 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncentrat kolagenowy Thalgo plus jedzenie galarety w roznej postaci :) Sprawdzilam na sobie i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynie firma kolagen beuty opracowała metodę rozbijania kolagenu na mikro cząsteczki tak małe, że są w stanie przeniknąć w głąb skóry. W większości kosmetyków kolagen zostaje na jej powierzchni. Osobiście polecam inne kosmetyki a kolagen doustnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a ja polecam kolagen naturalny od bio-medicalis tanszy niz te colwaya a dzialaja swietnie na stronie mozna znalesc wiecej ich produktow. www.bio-medicalis.pl mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie ja stosuje juz od kilku miesiecy kolagen face i dziala rewelacyjnie moj maz duzo biega i tez zauwazyl poprawe jesli chodzi o stawy itp tylko ze on bierze ten w kapsułkach. dla mnie w tej cenie nie ma lepszego, a polecil mi go moj znajomy, ciezko bylo sie przekonac bo firma raczej nie jest znana ale naprawde godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj użyć kosmetyków firmy Larens, są oparte na skoncentrowanym kolagenie, szczerze polecam wszyscy znajomi są bardzo zadowoleni, ja oczywiście również. Wejdź sobie i poczytaj http://expert.wellu.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Larens - ceny z kosmosu. Naciągają naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 345
Słyszałam, że kolagen w kremie czy serum jest nic nie warty. Działa płytko i powierzchownie. 2 miesiące temu zakupiła kolagen w kapsułkach Kolagen Medica 200mg. Mega dawka kolagenu wraz z olejem z kiełków pszenicy i kilkunastu witamin działajacych pozytywnie na skóre. Na poczatku dosc sceptycznie patrzyłam ale już po 3 tyg zauważyłam ,że moja skóra stała się sprężysta, zrogowaciały naskórek na łokaciach i kolanach zniknał, kremy zupełnei innaczej się wchłaniają. I co ważne nie tylko skóra na twarzy się zmieniła i poprawiła... Polecam wszystkim, myślę, że to dobra pozycjia w naszym menu zodziennej pieleęgnacji. Jeśłi chodzi o zmarszczki to stosuję na stałe od 5 miesięcy My Age Perfection dla kobiet 45+, jest też wersja dla 30+ My Wrinkle Control. Jest to duża dawka cennych skłądników neizbędnych dla wszystkich kobiet, aktywnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie warty jest kolagen w kapusłkach. Wyrzucanie kasy w błoto. To zwykła żelatyna w kapsułkach, przeczytajcie sobie skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5sonia75
Może spróbuj płatków kolagenowych pod oczy. Delikatnie wypełniają zmarszczki, a skoro dopiero pojawiają się u Ciebie pierwsze to osiągniesz na pewno zadowalający efekt. Więcej poczytasz sobie na http://www.cosnet.pl/platki-pod-oczy-kolagenowe-2szt.html. Ich cena jest zachęcająca :-) Sama z ciekawości wypróbowałam i muszę potwierdzić, że redukują opuchliznę i cienie pod oczami, z którymi nie mogły sobie poradzić kremy. A bardzo często miałam z tym problemy. Nieprzespane noce bardzo odbijały się na moim wyglądzie. Także wypróbowałam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam sobie skład i podam jako przykład Kolagen Medica 200 mg - 100% zawiera kolagen naturalny, rybi ale prócz tego dużą dawke oleju z kiełków pszenicy i kilka innych cennych składników. Są to małe kapsulki, latwe do połknięcia zawierające roztwór - czyli znacznie szybciej się wchłania niż tabletki czy zwykłe kapsułki. Przeczytałam opinie konsumentek i sama zakupiłam aby sie przekonać http://serwisuroda.pl/component/content/artykulylista/371-przetestowalimy Po 2 tygodniach efekty są mocno zauważalne, kapsułki nie zawierają żadnej chemii, są w pełni naturalne. Cena ok 60 zł za 60 kapsułek nie jest najniższa ale i tak tańsza niż inne dostępne formy na rynku. z czystym sumieniem mogę Wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ecollagen z Oriflame bardzo fajny jest oddzielnie na noc i na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćany
czysty kolagen a nie jakies kremy. super wydajny ale drpgi. to nic jednak bo pomagana wszystko na rany jako krem pod oczy poprawia wzrok itp. wiele by tu wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma kosmetyczka mówiła mi ostatnio, że najlepiej działają nie kremy z czystym kolagenem, ale kremy które pobudzają tworzenie kolagenu, postanowiłam się tego trzymać i znalazłam taki "stymulator" http://www.vitalab.pl/427,skinception-kollagen-intensiv.html - używam od dwóch miesięcy i chyba już na tym etapie mogę polecić. Poprawia napięcie skóry i wyrównuje jak lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naturalny kolagen Forte Medica,dla mnie okazał się skuteczny. Możesz równie dobrze połączyć go z kremem,nic nie stoi na przeszkodzie,zobacz na http://kosmetolog.sklep.pl/index

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaKonewka66
Ja ostatnio stosowałam kurację DermVita z kolagenem, kwasem hialuronowym i elastyną. Efekty są bardzo zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5sonia75
polecam maskę żelową kolagenową marki Bielenda, wykorzystywana bardzo często w gabinetach kosmetycznych ze względu na dużą zawartość kolagenu, który poprawia nawilżenie, elastyczność, napięcie skóry. Maska w formie żelu rewelacyjnie się nakłada na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. To są własnie skuteczne sposoby oprócz oczywiscie kuracji kremami jesli chodzi o pielęgnacje swojej skóry. I kazdy z nas powinien tego spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jest dostarczyć kolagen od środka, ja używam taki: http://kolagennazdrowie.pl/produkt/kolagen-na-zmarszczki/ Czytałam, że właśnie najważniejsze jest dostarczać kolagen od wewnątrz i efekty pielęgnacji są lepsze, akremu używam też z kolagenem, ale najważniejsze to co dostarczamy do "środka", u mnie to działa. Polecam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokia
Rzeczywiście moim zdaniem kremy tego rodzaju poprawiają jakość skóry. Trzeba tylko trafić taki w odpowiedniej cenie i nieuczulający. Ja mam akurat cerę naczynkową i nie każdy krem pasuje. Teraz stosuję serię kolagenową collage series z biodermic. Tu możecie sobie poczytać: http://biodermic.pl/kategorieproduktow/seria-kolagenowa-collagen-series/ - teraz paulina sykut jezyna została ambasadorką tej marki – bardzo ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moMoNo
Bardzo fajne kosmetyki. Ja używam biodermic, ale kremów z serii z dodatkiem kawioru. Bardzo wydajne są te kremy, nie trzeba kupować ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konikaola
Widzisz, to właśnie pokazuje, że dobrymi kosmetykami są nie tylko te, które są non stop reklamowane w telewizji. Co do biodermic to moim ulubionym kremem jest ten z kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×