Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość michasia_83

jeszcze chwila, jeszcze trochę...i całkiem wyłysieje

Polecane posty

Gość michasia_83

Zawsze miałam dlugie i piękne włosy. Choruję jednak od 12 roku życia na łuszczycę i przez mechaniczne usuwanie luski troche sobie tych włosów wyrwałam. Potem je ścięłam i wyszlo, ze wychodzę za mąż, to je przedłuzyłam. Przedłużanie wciągnęlo, na tyle, ze przedłużałam 3 lata. W czerwcu odstawiłam Diane 35 - w miesiac poźniej ściągnęłam dopięte pasma i zaczal się koszmar :( Włosy zaczely wypadac jak oszalałe. No to do apteki i zaczęłam zazywać Skrzypovitę, Belisse, Humavit, żelazo, Capivit, wcierac Seboradin. Ale włosy dalej leciały :( Teraz jest wrzesien i spokojnie moge stwierdzic, ze wypadla mi polowa moich włosów. Od tygodnia wcieram tonik Neril, ale włosy dalej lecą. Najwięcej podczas mycia. Mam już prześwity. Płakac mi się chce. Nie robilam badan, miesiączki mam jak w zegarku, z drugiej strony wypadanie zaczęło się po odstawieniu diane, wiec pewnie zaburzona została gospodarka hormonalna. W przyszłym tyg idę do lekarza, bo jak tak dalej pojdzie BĘDĘ ŁYSA!!!!!!!!!!! :O Proszę o wypowiedzi jeśli któraś miała podobne problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×