Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byla czarna chce byc biala

Jak rozjasnic czarne wyplowiale wlosy na blond ?

Polecane posty

Gość byla czarna chce byc biala

od kilku lat farbuje wlosy na czarno (ostatnio szamponem z palette ciemny braz ale wychodzi czarny ale to juz prawie rok temu) mam juz spore odrosty (swoje mam ciemny blond ale taki jakis mysi) na wlosach farby juz duzo nie zostalo ale za to kolor jest nierowny... rozne odcienie brazu, rudawe, no i na koncach jeszcze ciemniejsze... czy z takich wlosow da sie zrobic zupelnie blond? czy mozna to uzyskac w domu? jakim preparatem? czy lepiej isc do fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekka
Idź lepiej do fryzjera..Miałam identyczne włosy i sama chciałam je rozjeśnić wyszedł mi na początku nawet ładny sredni blond lekko ale to lekko wpadający w rudy..ale po kilku myciach włosy wyglądały jak by mi ptak na nie narobił..i teraz farba nawet trwała utrzymuje mi sie ledwo ponad tydzień..Wiec lepiej iść poradzić sie kogoś kto sie na tym zna a nie probować samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez farbowalam wlosy przez 5 lat na czarno az w koncu zachcialo mi sie blondu i zaczelam odbarwiac itd ,sa tez takie specjalne farby z loreala ktore sa do ciemnych wlosow mozesz z czarnych zafarbowac nawet na jasny braz powiem ze to wymaga czasu mozesz sprobowac pasemek itd ale wiedz ze bardzo zniszczysz wlosy ja mialam takie piekne i geste a teraz mam pare wlosow na krzyz i co gorsza i tak nie zostalam przy blondzie teraz mam brazowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voiemail
uciekaj z tym do fryzjera!!!! nie probuj robic tego sama w zeszlym mc robilam sie na blond u fryzjera, a mialam ciemne prawie czarne zostalo mi jeszcze min. 5 wizyt na rozjasnianie i farbowanie na blond teraz mam niby blond ale nie o taki mi chodzilo, jeszcze jest troszke zoltawy pomino plukanek(nie mozna przesadzic) i szamponow do wlosow siwych i rozjasnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekka
Ej a jakie farby są trwałe ale nie niszczą tak strasznie włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voiemail
mekka wlasnie jakie to farby z loreala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×