Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123123123999

POMYSŁY NA WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ- co się opłaca ?

Polecane posty

Gość mayczak
Najlepiej będzie, jeśli zaoferujesz klientom to, na czym się znasz i co robisz naprawdę dobrze… Ja tego nie zrobiłem i walczę teraz ze sporymi długami. Mam nadzieję, że dzięki informacjom, które udało mi się wyczytać na blogu https://paniala.pl/wiedza/jak-wyjsc-z-dlugow/ uda mi się z nimi uporać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip

Mam dość swojej obecnej pracy i chcę iść na swoje. Po głowie chodzi mi to, aby otworzyć własną placówkę bankową. Myślę, że to będzie dobry ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2019 o 13:11, Gość filip napisał:

Mam dość swojej obecnej pracy i chcę iść na swoje. Po głowie chodzi mi to, aby otworzyć własną placówkę bankową. Myślę, że to będzie dobry ruch.

Szanowny Panie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossa

Jak zarabia partner w takiej franczyzie Nest Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossa

Jak zarabia partner w takiej franczyzie Nest Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Najlepiej opłaca się sklep z piękną odzieżą używaną,większość ludzi się ubiera w takich sklepach,ciuchy są markowe i dobrej jakości,taki sklep zawsze prosperuje a jeszcze jak są przystępne ceny to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2019 o 19:55, Gość gossa napisał:

Jak zarabia partner w takiej franczyzie Nest Banku?

Szanowna Pani, Zysk Partnera zależy od wolumenu kredytów, które udzieli on w danym miesiącu rozliczeniowym. Każdy produkt ma swoją podstawową tabelę prowizyjną, natomiast mamy przewidziane dodatkowe bonusy związane ze sprzedażą. Dodatkowo unikatowa na rynku oferta została stworzona z myślą o rodzinie i małych, rodzinnych firmach, co wyróżnia bank na tle konkurencji i daje możliwości większej sprzedaży. Więcej informacji: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×