Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolves

Wiem ze moj facet mnie niedlugo ZDRADZI - co robic???

Polecane posty

Gość wolves

Moj partner zyciowy (od 4 lat) za miesiac wyjezdza z kolega na 3 dni do malej miejscowosci pod Warszawa. Przeczytalam email, ktory dostal od kolegi - byly w nim szczegoly wyjazdu... i zdanie o tym, ze jesli nie bedzie tam zadnych panienek to wpadna po drodze do Warszawy... Czyli wiem teraz ze za miesiac mezczyzna, ktorego naprawde kocham mnie zdradzi.. Siedze teraz i mysle co mam zrobic... Dodam tylko, ze nie jestesmy juz para nastolatkow, oboje mamy za soba nieudane malzenstwa, przeszlismy razem dluga i trudna droge, zeby byc razem, mamy wspolny dom, nasze dzieci sie zaprzyjaznily..nie wyobrazam sobie zycia bez niego i wiem, ze mnie kocha. A mimo to za miesiac pojedzie na dziwki...Nie moge sie przyznac, ze czytalam jego korespondencje.. Czy jest jakiekolwiek wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kocha to nei zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastosuj przeciwatak
ZDRADŹ PIERWSZA!!! Albo zrób mu tak dobrze i tak długo, zeby go aż bolał przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge ale palant
jest z tobą i na zimno planuje zdradę.Nie wiem czy potrafiłabym wybaczyć taka będącą wynikiem np upicia się,ale taka zaplanowana to dno.I jeszcze z dziwką,pewnie cos złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda brzegi rwie...
Jak będzie wyjeżdżał, to powiedz mu, żeby uważał, bo Ci się przyśniło, że go jakaś kobieta okradła ze wszystkiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtereeff
0/10 , nawet na zachętę nie będzie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym mu natychmiast
wszytsko wygarnęła,co ty sie przejmmujesz że przeczytałaś jego pocztę,on planuje zdradę i niby jest uczciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chu*jowa sprawa
hmmmmmmm najlepiej zrobic cos zeby on tam nie pojechal !! ale to chyba nie rozwiaze sprawy bo chcial Cie zdradzic.. i jezeli tam tego nie zrobi to znajdzie pewnie inna okazje ... facet ktory chce zdradzic zrobi to napewno;/ okazji nie trzeba szukac wiec najlepiej powiedz mu ze wiesz o tym! no i niestety ale zaufanie... ja juz bym nie zaufala ;////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty biedulo lepiej sie zastanów ile razy on juz to zrobił.. Skoro udało Ci sie przechwycic takiego maila to pomyśl.. czy ktoś po raz pierwszy cos takiego proponował by "na piśmie" ? "jak nie bedzie tu to skoczymy do wawy"..brzmi to troche jak oklepany plan :( Ale że tak powiem nie martw sie na zapas.. zapytaj go wprost niby dla żartu...zobacz co Ci nałga A wogóle to może ja juz nie będe dawała rad na ten temat.. :( przerobiłam juz chyba większośc przypadków moge przesadzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolves
Zaufania wlasnie nie mam, dlatego zajrzalam mu w poczte. Zdradzal mnie pierwszy maz i..jakos ciezko mi zaufac facetowi..nie wiem czy robil to wczesniej ale ustalilismy sobie kwestie zdrady i wiem ze od dawna jest w porzdku wobec mnie. I naprawde go kocham, nie wyobrazam sobie zaczynac nowego zwiazku kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×