Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jusinka21

Sala na wesele okolice Tychów ??? Godne polecenia

Polecane posty

Gość jusinka21

Witam Was... Z wracam sie z prośbą do osób które mogą polecić sale na wesele na 80 osób. Z dobrym jedzeniem oczywiscie zeby nie brakowało go i z miła obsługa. Plusem bedzie tez mozliwość skożystania z noclegu. Może jakieś skazówki, rady ? Z góry dziekuje za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
sorki za błędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddffggg
A czy moze ktoś cos powiedziec o Elicie, czy dobre jedzenie?? Albo o Przewozniku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Byłam dwa tygodnie temu w Elicie i warunki sa takie: Cena za osobe 185 zł do tego we własnym zakresie jest ciasto, tort, napoje, owoce, alkohol to wiadomo jak wszedzie... Byłam w szoku jak to usłyszałam... no troche moim zdaniem przesadzili !!!! Byłam równiez u Przewoźnika tam cena 180 zl /os. Maja tam ładna sale. Minimum 70 osób Ważne jest tez to ze przy rezerwacji sali jak podpisuje sie umowe i cena za osobe wynosi no 180zł to zeby to była cena stała a nie ze w dniu wesela sie dowiemy ze jest podwyzka i trzeba dopłacic 20zl od osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinkaka21
Czy któraś z was wie cos o Wrzosie w Tychach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy w Weneckiej w Tychach. Restauracja bardzo ładna, dużo zieleni, dobre jedzenie (sprawdzone przez nas). Wprawdzie to nie jest typowe wesele do bladego świtu, tylko przyjęcie weselne do 22-iej. Płacimy 110zł/os, w tym mamy obiad, deser, kawa, herbata, zimna płyta i 2 ciepłe kolacje, aha no i po 0,5l napoju na osobę. Impreza za 1,5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Dagus83 A na ile osób jest ta sala ???? Byłam wczoraj pytać o sale w Lędzinach u Pinocego i porażka...Sali na 2011 na sobote juz nie ma ;/ wchodza w gre tylko niedziele ;/ Załamałam sie !!!!!!!!! Taka piękna sala !!!! Kurcze wesele w niedziele..... ???? Jakoś mnie to nie przekonywuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Zapowiada sie ciekawie.... Nawet we Wrzosie na sierpnia 2011 nie ma wolnych terminów Załamka :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie skromnie, 36 osób, ale myślę, że 50 się tam zmieści. Najlepiej będzie jak sobie podjedziesz, zobaczysz, popytasz :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Ojjj na 50 to za mała sala... U mnie bedzie około 80 osób wiec odpada jednak. Kurcze gdzie sa fajne sale w poblizu tychów na 80 osób ale chciałabym sale jako jedną całosść a nie dzielona.... ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
jak juz pisalam wyzej, polecam sale Irys jest to sala dosc duza (jedna), mysle ze nawet do 100 os. jest to sala nowa, w zeszlym roku byla wyremontowana, zostala powiekszona i zabawy odbywaja sie tam od listopada zeszlego roku wyglada jak na zdjeciach 1-9. reszta to zdjecia starej sali, przed remontem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Tyszanka czyli sala w Irysie jest jedna duza ? Nie ma podziału ze w jednej siedza goscie a w drógiej sie bawia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
polecam laCantina na dolinie trzech stawów w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Bardzo dziekuje gitarra za namiary na sale ale Katowice to juz za daleko na sale. Ja mieszkam miedzy Tychami a Oświecimiem wiec sama rozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszanka
no tak, w Irysie jest jedna duza sala, gdzie wszyscy goscie siedza, jedza i tancza... co prawda obok tej sali, jest jakby mniejsza z barkiem, ktora jest polaczona z holem i tam tez sa rozlozone stoliki, ale nikt ci tam gosci nie usadzi, chyba ze sama sobie tego zyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Aha dziekuje bardzo za informacje :) Napewno sie przejade zobaczyć ta sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w restauracji WRZOS byłaś
piękna sala i do bólu uczciwy personel z bardzo miłą właścicielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Tak byłam i wyobraź sobie ze na sierpnia roku 2011 nie ma juz wolnych sobót. No szał macicy na te wesela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbcd bvfef
czyli jusinka21 jesli mieszkasz miedzy tychami a osw.to jestes moze z bierunia he nie polecam tam AXEL-u !! gdyby ktos kojarzyl o co mi biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
sbcd bvfef musze ci powiedzieć strzał w dziesiatke jestem z Bierunia i nawet przez myśl mi nie przeszło zeby robić w Axelu hehehe wiadomo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Czy był ktoś jeszcze w Irysie w Tychach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Axel jest nawet chyba za mały na 80 osób... Ale zaczynam poważnie zastanawiać sie nad Przewoźnikiem w Tychach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co przezywasz ...... :) szukałam sali we wrześniu 2007 na 2009 rok ................było to samo .............. zrobiłam wesele w niedziele i było ok ............. wszyscy zadowoleni............ :D Pozdrawiam i zycze powodzenia ................ p.s jak dla mnie przewoźnik kiepski pomysł ....... byłam tam na weselu ..... było nas 70 osób i było ciasnawo na parkiecie......... mają strome schody przy wyjsciu z sali..... samo nie doszło do wypadku............. sałatki z obiadu podali do kolacji....... no ale to moja opinia wiadomo..... moze sie coś zmieniło ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Do Aicha... Mamy opcje zrobienia wesela w niedziele u Pinocego bo tam soboty juz w 2011 zajęte... Tam jest przepiekna sala :):) Rozmawiałam z orkiestra która poleciła nam przewoźnika mówiła ze dobre jedzenie, także musiało sie cos zmienic, mam tez meni od Przewoźnika i konsultowałam sie z szefową kuchni ktora twierdzi ze meni nie jest najgorsze, jest ok Także ciężki orzech mam do rozgryzienia wrrrrrrrrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Dzisiaj jade do Przewoźnika zapytać o konkrety, jeśli wszystko będzie ok to dzisiaj zdecydujemy sie na ta sale no i ustalimy termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
30.07.2011 ustalona, zaklepana data :) Jupi :) Wybraliśmy sale u Przewoźnika w Tychach :) Mam nadzeje że wszystko sie uda !!! Dziekuje wszystkim za pomoc w szukaniu sali !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Polecam.... U Pinocego w Lędzinach... KIM w Kostuchnie... U Przewoźnika w Tychach... Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ja też jestem z Bierunia i w zasadzie to mam zaklepana sale na niedziele w 2010:) (niedziela mi nie przeszkadza;) ) Ale wyczytalam na forum dosc swieze wypowiedzi negatywne http://www.nawidelcu.pl/katalog-restauracji/ledziny/restauracja,pinocy,10,14,603,cities i zastanawiam się czy nie szukać czegoś innego..? Moze ktos już tam był niedawno na weselu i coś mi poradzi? z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o Wrzosie?sala przecudna-inna niz wszystkie a co z jedzeniem i obsluga? byl ktos? tylko szczerze bo chc etam zaklepac termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×